Sosyal Tesisler Kayseri

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri

 • Kapasite
  200 - 1500 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri düğün dışında sünnet düğünü, kına, baby shower, mezuniyet törenleri, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, parti, nişan, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Hakkında

35 yıllık bir deneyim… Sorunsuz organizasyonlar… Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Kayseri’de çok uzun yıllardır profesyonel bir hizmetle özel günlerinizi ağırlıyor. Her sene yenilenen salonlarımız ile birlikte hep yanınızdayız. Kaliteli hizmetin adresi olarak Türkiye’nin ilk ve tek havuz üstü cam pistine sahibiz. Dans ederken havuzun üstünde harika anlar geçiriyorsunuz. Bir de ilk dansınızı düşünün. Herkesten farklı oluyor.

Gülen gözler, mutlu yüzler amacıyla kendimizi hizmete adadık. Teşekkürle ayrılan her misafirimiz ile aynı duyguları yaşadıkça tutkuyla bağlandık işimize. En özel anlarınızı güzelleştirmek ve daima gelişmek hedefimiz oldu. Fotoğraf karelerinde yerimi almak ve gülerek hatırlanmak istiyoruz.

850 kişilik balo salonumuz, cam pistli olarak değerli anlarınız için sizi bekliyor. Merdiven ile salona giriyorsunuz. Video ve fotoğraf çekimi hizmetimiz sayesinde bu anlarınız kaydoluyor. Bir çadırdaymışsınız havası veren tavan ile birlikte yemekli ya da yemeksiz düğün organizasyonlarınızı gerçekleştirebiliyorsunuz. Bir diğer 400 kişilik düğün salonumuza ise asansörle giriyorsunuz. Beyaz ağırlıklı olan bu salonumuz da kaliteli hizmetin verildiği bir yer. Son olarak ise 250 kişilik kına salonumuz ile de hizmet veriyoruz. Daha çok kırmızı ağırlıklı salonumuzda da daha butik organizasyonlar gerçekleştiriyorsunuz.

“Her şey aşkla başlar” diyerek çıktık bu yola. Düğünüm nasıl olsun? Misafirlerime ne ikram edeyim? Hediyelikler, menüler, süslemeler ve dahası… Hiç endişelenmeyin. Her detayla ilgilenen bir ekibe sahibiz. Hayatınızın aşkıyla, hayatımızın işini birleştirerek harika organizasyonlar ortaya çıkarıyoruz. Siz de yerinizi almak istiyorsanız yandaki formu ücretsiz olarak doldurabiliyorsunuz. Böylece sizinle iletişime geçerek düğününüzü planlıyoruz. A’dan Z’ye her konu hakkında konuşup daha iyi nasıl olur sorusuna yanıtlar arayarak oldukça verimli bir görüşme gerçekleştiriyoruz. Bu görüşme sonunda da hayalinizdekine bir adım daha yaklaşıyorsunuz...

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Sivas Cad. Germir Yolu Girişi, Sıra Sk. No:10

 • Haritadaki Konumu

  Mehmet Yücel Sosyal Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.