Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri
Açık Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Orman içinde
Manzara
Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, kına, nişan ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Hakkında

Hayatınızın en önemli anlarından olan düğün organizasyonunuzu unutulmaz kılmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Akçagerme Plajı Kaş olarak uzun yıllar boyunca Antalya’da faaliyet gösteriyoruz. Kaş İlçesinin en güzel koylarından birinde bulunan tesisimiz günlük kullanım dışında özel etkinliklere de ev sahipliği yapıyor. Denize sıfır noktada çim alanımızı size özel tahsis ediyor, hayallerinizi süsleyen organizasyonunuzu unutulmaz kılıyoruz. Faaliyette olduğumuz yıldan buyana geçen sürede düğün trendini takip ediyor çiftlerimize kusursuz bir gün yaşatıyoruz.

Düğün başta olmak üzere; kına ve bekârlığa veda gecesi, nişan kutlamaları, sünnet düğünleri, kurumsal etkinlik ve eğlencelerine de ev sahipliği yapıyoruz.

Bizimle iletişime geçtiğiniz andan başlayarak nasıl bir gün geçirmek istediğinizi öğreniyor ve bu doğrultuda size alternatifler sunuyoruz. Davetli sayınıza uygun olarak geniş çim alanımızı banket düzeninde 8 kişilik yuvarlak masalarımızı yerleştirerek hazırlıyoruz. Kilise nikâhı düzeninde bir organizasyon yapmak istiyorsanız kum plajımıza tifanny sandalyelerimizi yerleştiriyor, denize karşı çiçekli tak kurarak mekânımıza eşsiz bir görünüm kazandırıyoruz.

Masa ve sandalye giydirmelerinde birçok renk alternatifimiz bulunuyor. Düğününüzün temasına uygun olarak masa ve sandalyelerimizi süslüyoruz. Masa üstlerini aksesuar ve çiçeklerle canlandırarak doğal tonlarda süslemeler yapıyoruz. Gelin yolu ve gelin damat masasını da mekânda kullandığımız süslemelerle süslüyor bir bütünlük kazandırıyoruz.

Akçagerme Plajı düğün organizasyonları için çiftlerin ve ailelerin seçtiği adreslerden biri. Faaliyette olduğumu yıldan bu güne birçok çiftin mutlu günlerine şahit olduk. Özel günlerin değerini bildiğimizden dolayı planlamalarımızı titizlikle yapıyor, eksiksiz bir gün geçirmenizi sağlıyoruz.

Yemekli bir organizasyon geçirmek istiyorsanız size özel menüler oluşturuyoruz. Ana yemek, ara sıcak ve aperatiflerden oluşan menümüzü sıcak ve güler yüzlü bir şekilde servis ediyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde özel günlerinizi kutlamak istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçin.

İletişim

  • Adres:

    Kaş Akçagerme Mesire Alanı, Kaş, Antalya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Akçagerme Plajı&Turizmpark Tesisleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.