Düğün Stresini Yenmeniz için Öneriler

1:16 dakika

08.01.2015

Düğün stresini yenmenin yolları...

1. Kendinize yalnız kalabileceğiniz bir zaman yaratın ve en sevdiğiniz şarkılar eşliğinde hiçbir şeyi önemsemeden dans etmeye başlayın. Hiçbir şeyi umursamadan özgürce dans etmek o kadar rahatlatıcıdır ki binlerce insanın dans etmek için neden klüplere koştuğunu daha iyi anlayacaksınız.

Dugun dansi

2. Yaşadığınız büyük stres sinirlerinizi iyice gerip sizi kavga arayan bir ruh haline sokabilir. Ama stresli olduğunuz için kimsenin kalbini kırmanıza gerek yok. Tüm hıncınızı büyük bir yastık veya oyuncak ayıdan alabilirsiniz. Çocukça bir yöntem gibi görünse de tüm sinirinizi boşaltıp kahkahalar atmaya başladığınızda bu yöntemin de işe yaradığını farkedeceksiniz.

3. Eşinizi sevindirecek bir plan yapabilirsiniz. Bu minik süpriz pozitif bir hava yaratacak ve ikinizin de duygu modunu hızla toparlayacaktır.

4. Ilık ve rahatlatıcı bir banyo yapın. Küveti banyo köpüğü ve aromatik yağlarla zenginleştirip etrafa kokulu mumlar koyarsanız çok daha etkili bir rahatlama sağlarsınız.

Dugun dansi

5. Internetteki eğlence sitelerinde dolaşabilir veya güzel bir komedi filmi, standup gösterisi seyredebilirsiniz. Böylece tüm gün gülümseyeceğiniz en mutlu gününüze de hazırlık yapmış olursunuz.

6. Egzersiz yapmanın stresi önlediği tüm doktorlar tarafından söylenen bir şey. Biraz egzersizle hem stresinizi atabilir hem de vücudunuzu çok daha formda tutabilirsiniz.

7. Doğanın insan üzerindeki rahatlatıcı etkisi artık herkes tarafından biliniyor. Düğün gününüzü aklınızdan çıkarın ve doğada yürüyüşe çıkın. Eşinizle beraber piknik de yapabilirsiniz. Fakat işi abartıp trekking yapmaya kalkmayın. Düğünde enerjinize her zamankinden fazla ihtiyaç duyacaksınız.

Dugun oncesi

Düğün stresini yenmek ve düğünden önce eşsiz bir rahatlama yaşamak için, üye otellerimize spalarıyla ilgili bilgi istek formu yollayabilirsiniz. Otelleri görmek için tıklayın...

Düğün Mekanları

Şehrindeki en iyi Düğün Mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Düğün Mekanları

Sıradaki Makaleler

Diğer makaleleri de görüntüleyin

2 yorum

SC

Selma Coşkuncu

21/10/2014

Güzel uzun bir banyo ve biraz müzik stresi azaltır benim için diğerleri fazla:)


HD

Hasibe Doğan

21/10/2014

Bunlar küçük şeyler en iyisi güzel bir uyku yeter