Düğün Organizasyonunda Damatlara Verilecek İdeal Görevler

Gizem Bayramoğlu tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:33 DK

08.01.2015

Hayatınızın en önemli organizasyonunda; düğün organizasyonunuzda tüm yükü sırtlanmayın. Partnerinizi de düğün hazırlıklarına dahil edin. İşte eşinize sorumluluk vereceğiniz görevlerden bazıları...

ulasim

Ulaşım, Konaklama, Balayı

Davetliler için ulaşım alternatifleri , gelin arabanızın organize edilmesi, arkadaşlarınızın konaklamaları, balayı detaylarınız damadın üstlenebileceği, sizi rahatlatacak iş yüklerinin başında geliyor. Hem bu kalemleri üstlenmeleri size gelin arabası olarak bir limuzin veya tropik adalarda sürpriz bir tatil olarak geri dönebilir. Bu tarz işlerde erkeklerin daha kolay organize olabildiği de bir gerçek. Tabi şüpheleriniz varsa ufak ip uçları ile eğlenceli yönlendirmeler yapabilirsiniz.

konaklama

Müzik Listeniz

Düğün müzik listenizi organize etmek için de partnerinizden yardım alabilirsiniz. Ortak tarzınızı belirleyin gerisini ona bırakın. Düğün temanıza uygun düğün müzikleri bulacağından emin olabilirsiniz. Ama bütün bu işler için son tarih koymayı ve zaman zaman hatırlatmayı atlamayın. Unutmayın kadınlar doğuştan hemen her konuda organizasyon gücüne sahip olur, erkekler ise sonradan öğrenir. Öğrenmesine yardımcı olun.

Düğün Organizasyon İndirimleri

Lylawedding
HEDİYE
66 3 27
Lylawedding

Ekim Sonuna Kadar Karşılama Ve Lcv Hizmetimiz Hediyemizdir!...

Dolce Wedding
%30 İNDİRİM
18 6
Dolce Wedding

Tüm Paketlerde %30 İndirim Sizleri Bekliyor!...

İçki işini eşinize verin

Hiç sıkılmadan üstlenecekleri görevlerin başında içkilere karar vermek gelecektir. Artık pek çok gelin ve damat düğünlerinde kendilerine özel içki karışımları sunuyorlar. Evlilik teklifinden sonra kutlama yaparken içtiğiniz içkileri veya eşinizden aşkınızı anlatacak bir içki hazırlamasını isteyebilirsiniz. Hem sizin için hoş bir sürpriz, hem de eşinizi organizasyona ısındırmak için keyifli bir adım olur. Başka bir seçenek olarak profesyonel bir bar hizmeti alabilirsiniz. Damat adayı da bu firma ile bağlantıları kurup neler istediğinizi, ne tip ikramlar yapılacağını organize edebilir.

keyifli_dugun

Bütçe Takip

Ödemeleri takip etmek, düğün bütçenizi kontrol etmek genellikle damatların iyi olduğu bir konudur. İlk ödemeler, kaporolar, verilecek bahşişler, toplam bütçe hep onun kontrolünde olsun. Böylece hem yönetici konumda olmanın verdiği hazzı yaşayacak hem de bütçe planınıza sadık kalarak başka kalemlerde biraz fazla harcama yapmanıza göz kırpacaktır.

Lojistik Destek

Ulaşım ve teslimle ilgili bütün işleri sevgilinize paslayın. Nasıl olsa araba kullanmayı seviyor. Davetiyelerin, nikah şekerlerinizin teslim alınması, çiçekçinize uğranması hep sevgilinizin işi olsun. Koştururken hem o düğün heyecanını unutacak hem de siz gelinlik provalarınıza, gelin saçı modeli araştırmalarınıza daha çok zaman ayırabileceksiniz. Unutmayın amaç damadı organizasyona dahil etmek kadar sizin kusursuz bir gelin olmanızı sağlayacak zamana sahip olmanız.

Şehrindeki En İyi Organizasyon Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

ORGANİZASYON FİRMALARI

Sıradaki Makaleler

Organizasyon kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Organizasyon Firmaları

Organizasyon kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 yorum

FC

Fulden Cömert

23/10/2014

bütçe içki ve düğün arabası işi onlara kalmalı kesinlikle :)


IF

Idil Fidan

23/10/2014

bütçe olayının nişanlıma kalması benim de tercihim olur gerçekten :D