Kır Düğünleri için 7 Stil Önerisi

Kır düğünü yapmayı kafasına koyan gelinler için harika bir düğünü garantileyen yedi önerimiz var. Size sunduğumuz yol haritasını takip edin ve evliliğinizi eksiksiz bir kır düğünü organizasyonu ile taçlandırın. İşte başlıyoruz...

1. Uçarı Bir Gelinlik

Tabii ki düğünlerin başrol oyuncusu olan gelinlerle başlıyoruz. Madem bir kez peri masalını kırlara taşımaya karar verdiniz, öyleyse sonuna kadar gidin. Kendinize hayal kadar güzel ve rüzgar kadar hafif bir gelinlik seçin. Bahar renklerini gelinlik aksesuarlarınızda, örneğin kemerinizde ya da ojelerinizde kullanmaktan çekinmeyin. Hayal etmekte zorlandıysanız kır düğününe uygun gelinliklerin olduğu galerimizi gezin.

gelinlik - kır düğünleri için 7 stil önerisi

2. Ferah Bir Damatlık

Kır düğünü için damatlık arayanlar, buraya! Kulağınıza fısıldamamız gereken bir şey var: siyah-beyaz klişesini bırakın bir kenara. Hava serinse tüvit, sıcaksa keten ve pamuklu kumaşlardan yapılmış takımlar kullanabilir, mekana geldikten sonra ceketinizi bırakıp yeleğinizle geceye devam edebilirsiniz. Açık bejler, buz mavileri, griler takım için uygun renkler. Kravat takmayı tercih edecekseniz, rengini çarpıcı bir sarı ya da yaprak yeşili olarak seçin. Kesinlikle alkış alacaksınız.

damatlik - kır düğünleri için 7 stil önerisi

3. Gelin Saçı

Kır düğününde gelinin saçı tabii ki bir su perisininki gibi olmalı. Gerçek çiçeklerle süslenmiş bir taç, dağınık bir topuz ya da tek yandan yapılmış gevşek bir örgü. Hangisini seçerseniz seçin, saçınızın kuaförden yeni çıkmış gibi görünmemesine özen gösterin. Biraz dağınık, biraz kusurlu, mükemmellikten uzak saçlar son yılların yükselen trendi.

gelin_sai - kır düğünleri için 7 stil önerisi

4. Gelin Makyajı

Buğulu gözler ve tabii ki doğal dudaklar... Esmerseniz turuncu, beyaz tenliyseniz pembe tonlarında dolaşabilirsiniz. Kumrallar içinse mürdüm renkleri ideal. Makyajınız çok hafif olacağından düğün boyunca bir kaç kez yenilemeniz gerekebilir.

gelin_makyaji - kır düğünleri için 7 stil önerisi

5. Gelin Ayakkabısı

Kır düğünlerinin bir numaralı kuralı; asla sivri topuklu ayakkabı kullanmayın! Platform topuklar toprak zemine batmadan hareket etmenizi sağlarlar. Alımlı görünüşünüzden ödün vermeden rahatça dans edebilir, misafirlerinizin arasında rahatca süzülebilirsiniz.

ayakkabi - kır düğünleri için 7 stil önerisi

6.Mücevherler

Son yıllarda çok moda olan sarı pırlanta, turmalin, safir ve yakut gibi renkli taşları kır düğününüzde rahatlıkla kullanabilirsiniz. Çiçek, hayvan ya da kalp motifli mücevherleri broş, küpe ya da kolye olarak kullabilirsiniz. Rengarek ve ışıltılı bir gerdanlık da fena fikir değil.

mucevher - kır düğünleri için 7 stil önerisi

7. Güzel mekan bulmak:

İşte şimdi kırda yapacağınız o muhteşem düğünü, eşinizle dans pistinde süzülürken gözalıcı kıyafet ve aksesuarlarınızla ne kadar harika göründüğünüzü gözünüzde canlandırabiliyorsunuz. Durun bir dakika! Daha düğün mekanı seçmediniz mi? Olamaz! Hemen harekete geçin ve başka bir gelin kapmadan rezervasyon yapabilmek için şehrinizdeki en güzel kır düğünü mekanlarıyla görüşmeye başlayın:

İstanbul kır düğünü mekanları

Ankara kır düğünü mekanları

İzmir kır düğünü mekanları

Antalya kır düğünü mekanları

Adana kır düğünü mekanları

Bursa kır düğünü mekanları

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

Sefanur Özel

Mücevherlerin o kadar sıradan ve basit olmasına gerek yok bence kır düğününde olması o kadar da etkilemez ki mücevheri