Düğün Giriş Müzikleri

Belgin Yetiş tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 4:59 DK

05.10.2018

Sıra geldi düğününün en can alıcı bölümü olan gelin ile damadın ilk çıkış anına. Bu anın eşsiz olabilmesi için seçtiğin müzik çok önemli ve eminim şu an içinden iyi bir düğün giriş şarkısı seçmenin ne kadar zor bir şey olduğunu geçiriyorsun. Hiç merak etme. En güzel düğün giriş müziği seçmen konusunda işini kolaylaştıracağını düşündüğüm şarkı listeleri hazırladım.

Düğün Giriş Şarkıları Nasıl Seçilmeli?

Düğününde müstakbel eşinle birlikte, konuklarınızın karşısına ilk kez çıkarken fonda çalacak müziğe karar vermenin pek de kolay olduğu söylenemez, öyle değil mi? Özellikle de aklına hiçbir şarkı gelmiyorsa. Ufak bir uyarıda bulunmama izin ver: Bu süreçte çevrende sana yardımcı olmak isteyen iyi niyetli dostların olacaktır. Ancak göreceksin ki her kafadan ayrı bir ses çıkacak. Bu durum da seni daha çok kararsız bırakacak. Bana kalırsa, sadece müzik zevkine güvendiğin kişilerden tavsiyeler almalısın.

tqpluwl0ndt4i71q - düğün giriş müzikleri

Gelin damat giriş müziği seçerken, senin ve müstakbel eşinin ortak zevkinizi göz önünde bulundurarak hareket et. Ancak en sevdiğiniz şarkı, aynı zamanda en güzel düğün giriş müziği olmayabilir. Çünkü düğün çıkış müziği tüm konuklarının da tüylerini diken diken edecek kadar güçlü ve etkili bir şarkı olmalı. Dolayısıyla sevdiğin şarkı ortama göre yavan kaçacaksa, ondan vazgeçmen gerektiğini üzülerek belirtmek zorundayım. Böyle bir durumda eğer bir müzik şirketi ya da DJ ile anlaştıysan, profesyonellerden yardım alabilirsin. Ayrıca senin için hazırladığım farklı türlerdeki listelere göz atmak da çok işine yarayacak.

xsyf5pkk8cclfwix - düğün giriş müzikleri

Düğün Giriş Müzikleri Listesi

Senin için oluşturduğum düğün salonuna giriş müzikleri listesini hangi tarza yakın olduğunu bilmediğim için türlere göre ayırdım. Böylece ortaya hareketli, romantik, Türkçe sözlü, yabancı, nostaljik ve enstrümantal düğün giriş müzikleri olmak üzere 6 farklı liste çıktı. Şarkıları keyifle dinleyip, içlerinden birini düğün çıkış şarkısı olarak seçeceğini umuyorum.

mffnoixqis2p0gsq - düğün giriş müzikleri

Hareketli Düğün Giriş Müzikleri

Kıpır kıpır, yerinde duramayan gelin-damat adayları burada mı? Hareketli düğün çıkış şarkıları arasından birini seçip, içinizden geldiği gibi dans ederek davetlilerinize ne kadar neşeli bir çift olduğunuzu göstermenin tam zamanı! Dans konusunda kendinizi geliştirmek isterseniz de İstanbul dans kursları ve Ankara dans kursları size yardımcı olabilir.

pcjttrrp3ubmkbr5 - düğün giriş müzikleri

Romantik Düğün Giriş Müzikleri

Aşkının en iyi şekilde duygusal şarkılarla ifade bulacağına mı inanıyorsun? O halde romantik düğün çıkış müziği listesine göz at derim. Bu şarkılar müstakbel eşin ve seni romantizmin doruklarına ulaştırma garantili!

mneh6iitcfd1tfq8 - düğün giriş müzikleri

Yabancı Düğün Giriş Müzikleri

Yabancı müzik tutkunu çiftler beri gelsin. Sizin için hem klasikleşmiş hem yeni şarkılardan oluşan yabancı düğün çıkış müzikleri listesi hazırladım. Bu listeye bakmadan, şarkını seçersen pişman olabilirsin, benden söylemesi.

tck6ukn4nlmmxfrm - düğün giriş müzikleri

Türkçe Düğün Giriş Müzikleri

En sevdiğin şarkılar hep Türkçe sözlü olanlar arasından mı çıkıyor? Seni de unuttum sanma. Kimi kıpır kıpır, kimi duygusal Türkçe düğün çıkış müzikleri listesi aşağıda seni bekliyor. Eğer bir sahil düğünü yapacaksan ve mekanın iskelesi varsa, düğün mekanına tekne ya da sandal ile giriş yaparak, konuklarına hoş bir sürpriz yapmak da seçeneklerinin arasında olsun.

jqdukbpae9tyyla1 - düğün giriş müzikleri

Nostaljik Düğün Giriş Müzikleri

“Ne varsa eskilerde var”cılar! Hem müstakbel eşin ile senin hem konuklarının içini ısıtacak, sıcacık nostaljik düğün çıkış müzikleri listesini sizin için hazırladım. Bu şarkılarla en kıvrak dans figürleri bekliyorum sizden. Haydi, gösterin hünerlerinizi! Bu arada eğer bu şarkıları arasında beğendiğini bulamazsan “Yılların Eskitemediği Düğün Müzikleri” başlıklı makaleye de göz atabilirsin.

v4dlv46uxzdrllbr - düğün giriş müzikleri

Sözsüz Düğün Giriş Müzikleri

Sözsüz düğün çıkış müziklerinin daha etkileyici olduğunu mu düşünüyorsun? Gerçekten de herkesin sustuğu ve tüm gözlerin hayatını birleştireceğin kişiyle sana döndüğü o eşsiz anlarda, söze gerek duymayacak kadar büyüleyici müziklere ihtiyacın olacak. Öyleyse senin için hazırladığım düğün giriş fon müzikleri listesine göz atabilirsin. İşte enstrümantal düğün giriş müzikleri:

yy6a58nyejqfdux1 - düğün giriş müzikleri

Senin için hazırladığım, 6 farklı türde toplamda 60 şarkıdan oluşan salona giriş müzikleri listesinin sonuna geldik. En iyi düğün giriş müzikleri olarak seçtiğim şarkıları sevdiğini ve içerinden birinde karar kılabildiğini umuyorum. Bu listeler yeterli gelmediyse, “Düğün İçin Dans Müzikleri” başlıklı makaleye de göz atabilirsin. Eğer senin daha iyi önerilerin olduğunu düşünüyorsan, hadi yorum kısmına yazarak, bizimle paylaş.

* Yukarıda verilen Youtube.com linkleri, parçalar hakkında bir fikir edinmeniz için verilmiştir. Eğer kendi organizasyonunuzda kullanmak istediğiniz bir parça var ise, orijinal CD ya da internetten satın alınmış parçaları kullanmanız önerilir.

Şehrindeki En İyi Müzik Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

ORKESTRA VE DJLER

Sıradaki Makaleler

Müzik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Müzik Firmaları

Müzik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (11)

GN

Güliz Nalbantoğlu

09/05/2014

Merhaba şarkılar youtube kapalı olduğu için gözükmüyor, isimlerini alabilir miyiz acaba?


Alev Çelik

20/07/2014

hepsi birbirinden salak şarkılar


HT

Hilal Tala

20/10/2014

alternatifli güzel bi makale


GH

Gelin Hanım

29/01/2015

Mal mal şarkılar koymuşsunuz


ST

Sinem Taşdemir

05/05/2015

inanılmaz yardımcı oldu bunlar harika!


S

Smy

21/08/2015

harikaa çok teşekkürlerrrr


YC

Yavuz Celal

25/08/2015

bunu müzik diye seçsem, evlenmeden terkeder kız beni.


B

Behçet

19/03/2016

komik


FG

Fatma Gunay

22/04/2016

Daha yeni ve türkçe parçalar yokmu muhafazakar düğünler için


S

Sinem

08/02/2017

BEN VALSE-NİCOLAS JORELLE MÜZİĞİNDE ÇIKTIM ŞİDDETLE TAVS,YE EDERİM

KT

Kübra Tuncer
belki sizin zamanınızda yoğun olarak kullanılmıyordu ama şuan iki düğünde birinde bu parça çalıyor


AG

Aslı Gül

09/05/2017

Ben oya burada cıktım cok guzel oldu