Düğün Planlamada 10 Altın Kural

Pinar Karabağ tarafından yazılmıştır.

2:04 dakika

29.06.2020

İyi bir düğün organizasyonunun en kesin yolu iyi bir planlamadır. Bu planlama sürecini en basite indirebilmeniz için size on altın öneri sunuyoruz. Ayrıca planlama rehberimiz düğün gününe kadar neler yapmanız gerektiğine dair en iyi yardımcınız olacak.

Erkenden Araştırın

Öncelikle düğün mekanınızı istediğiniz günde boş bulabilmek için bir sene öncesinden bakmaya başlamalısınız. Ama düğün mekanlarının yanı sıra diğer düğün tedarikçileri de gitgide artan bir şekilde anlaşmalarını önceden yapmaya başladılar. Ayrıca, düğün planlamanızı erkenden yapmaya başlamak size erken rezervasyon fırsatlarından yararlanma şansı da verecektir.

Fikir Edinin

Düğün.com içerisindeki tüm yazılar düğün planlama süreci hakkında detaylı bilgi sahibi olmanızı sağlayacak. Özellikle gelinlik, damatlık, düğün davetiyesi ve düğün organizasyonu ile ilgili temel bilgileri edinmeniz düğününüzü planlarken işinizi son derece kolaylaştıracak.

erkenden_arastirin

Favorilerinizi Belirleyin

Düğün planlama konusunda araştırma yapmaya başladıkça beğendiğiniz ve uygulamak istediğiniz birçok şey olacaktır.

Zaman Kazanın

Düğün.com, modern şehir hayatının zamansızlığı içerisinde zengin galerileri ile size görsel bir arşiv sunarak, uzman görüşleri ile profesyonel kadroların deneyimlerini paylaşarak, gerçek düğün hikayeleri ile onlarca örnek düğün öyküsü anlatarak, gezerek edineceğiniz her şeyi parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Firmalarınızı Tanıyın

Evlilik hazırlıklarınız esnasında; alyanstan düğün fotoğrafçısına kadar pek çok düğün firmasına ihtiyacınız olacak. En iyi firmalar hangileri, yaptıkları işler ve iletişim bilgileri gibi detayları tek bir kaynakta bulsanız ne kadar iyi olur değil mi?

Söz Uçar, Yazı Kalır

Düğün.com'da yer alan firmaların sayfalarındaki bilgi formlarını doldurup, gerekli iletişim bilgilerinizi, düğün tarihinizi, randevu almak istediğiniz tarihi ve hizmet alacağınız kategoriye dair taleplerinizi ilgili firmaya iletmeniz, bütün bunları yazılı bir şekilde yapacağınız için işinizi oldukça kolaylaştıracaktır.

Davetlilerinize Ulaşın

Düğün.com'un Sitemiz Aracı ile kendinize özel bir web sitesini on beş dakikada oluşturabilirsiniz. Bu web sitesini online davetiye olarak kullanabilir, LCV dönüşleri için davetlilerin buradan giriş yapmasını sağlayabilir, düğün programınız ile ilgili her türlü duyurunuzu kendinize özel web sitenizden yapabilirsiniz.

sitemiz

İndirimleri Takip Edin

Düğün hazırlıklarına erken başlamak size indirimlerden ve kampanyalardan faydalanma fırsatı sağlayacaktır. Düğün.com sayfalarındaki bu kampanyaları takip ederek düğün bütçenizi rahatlatabilir, başka bir ihtiyacınıza kaynak aktarımı yapabilirsiniz.

indirimleri_takip_edin

Bütçenizi Ayarlayın

Düğün bütçenizi doğru bir şekilde belirlemek ve takip etmek için Düğün.com’un Bütçem Aracı sizin kara kaplı defteriniz olacak. Bütçenizi ilk günlerden itibaren kontrol altında tutmanızı sağlayacak bu sayfa ile toplam limitinizin ne kadar gerisinde veya ötesinde olduğunuzu her an görüyor olacaksınız.

butcem

Rahatlayın ve Mutlu Olun

Tüm hazırlıklarınızı ve anlaşmalarınızı yaptıktan sonra size kalan son iş, rahatlamak ve mutlu olmak. Spor ve güzellik merkezlerinin spalarına gidebilir, arkadaşlarınızla vakit geçirebilir, keyifli detaylarla ilgilenebilirsiniz. Önünüzde bir yıldız gibi parlayacağınız çok özel bir gün var ve o gün isteyeceğiniz en son şey yorgun ve stresli görünmek.

Düğün Mekanları

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

2 yorum

ZK

Zerrin Kara

23/10/2014

zamanı ayarlama olayı çok önemli ya sürecin gerçekten çok ciddiye alınıp iyi yönetilmesi gerekiyor


IT

Ilgaz Tosun

23/10/2014

Bütçem aracı gerçekten kullanışlı.