Yenimahalle Wyndham Ankara

100 - 625 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Yenimahalle Hm Commerce Hotel

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Yenimahalle Crowne Plaza Ankara

100 - 1500 Kişi
1.000 - 1.500 TL

Yenimahalle Ankara Uygulama Oteli

100 - 625 Kişi
250 TL'den az

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Yenimahalle Otel Düğünleri

Ankara’nın Yenimahalle ilçesi pek çok otel düğün mekanı olarak çiftlere hizmet vermektedir. 100 kişiden 1500 kişiye kadar farklı kapasitelerde davetli gruplarına organizasyon paketleri sunan Ankara Yenimahalle otel düğünleri mekanları bulunmaktadır. Ankara Yenimahalle’de oteller tarafından çiftlere balkon ya da teras gibi birçok farklı özellik içeren düğün alanları sunulabilmektedir.

Her çifte hitap edebilecek bütçe dostu düğün paketleri Ankara Yenimahalle’de mevcut! Bütçe dostu düğün paketlerine pek çok kaliteli hizmet de dahildir. Ayrıca bu oteller aldıkları pratik önlemler sayesinde dört mevsim organizasyonlara ev sahipliği yapabilecek fiziksel koşullara da sahiptir. Her türlü organizasyon tipine, mevsime ve davetli sayısına uygun oteller Yenimahalle’de sizi bekliyor!

Yenimahalle Otel Düğünleri Fiyatları

Yenimahalle otel düğünleri alanları bütçe dostu seçenekler sunmaktadır. Fiyatlandırma sistemi temelde kişi başı olarak hesaplanır. Belirtilen davetli sayısı ile kişi başı ücret çarpılarak ödenmesi gereken net tutar ortaya çıkacaktır. Yenimahalle düğün mekanlarının fiyat aralığı ise geniş bir yelpazede yer almaktadır. Yenimahalle otelleri farklı tarzlara hitap edebildiği gibi, farklı bütçelere de hitap etmektedir.

Ankara’da davetin yemekli ya da yemeksiz oluşu Yenimahalle otel düğün yerlerinin fiyatlarını en çok etkileyen faktörler arasındadır. Yemeksiz düğünler atıştırmalık ile meşrubat hizmeti sunarlar ve daha uygun fiyatlılardır. Yemekli düğünler ise beyaz et menülerinde daha ucuza gelebilir. İkramların yanı sıra davetli sayısı da direkt olarak Yenimahalle dotel düğünleri mekanlarının fiyatlarını etkilemektedir.

Yenimahalle Düğün Mekanları Hizmetleri

Sevdiklerinizle birlikte en güzel anılarınızı Yenimahalle otel düğünleri mekanlarında biriktirin! Profesyonel fotoğraf ve video ekibinin çekeceği kayıtlarla yıllar sonra bile mutluluğunuzu hatırlatacak albümler oluşturabilirsiniz. Yenimahalle otel düğünleri mekanlarında, panoramik şehir manzarası ve şık dekorasyonlarıyla iç ve dış çekimleri rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca, hazırlık sürecinizde Yenimahalle otellerinin anlaşmalı olduğu profesyonel fotoğrafçılarla iletişime geçebilirsiniz.

Yenimahalle, yemekli ve kokteylli düğünler için de Ankara’da çeşitli ve kaliteli hizmetler sunmaktadır. Düğünden önce tadım menüsü ile Ankara Yenimahalle otellerinde kalite kontrolü yapabilir, damak tadınıza uygun değişiklikler yapabilir ve isteğinize göre başlangıç tabaklarını zenginleştirebilirsiniz. Ayrıca, Ankara Yenimahalle otel düğün yerleri fiyatına düğün pastası da dahil olabilir.

Yenimahalle'de istediğiniz mahallede arama yaptığınızda birçok güzel seçenek bulabilirsiniz. Hava koşullarının sizi zorlamayacağını not düşelim! Mekan seçerken, hazırlık odasında uygun klima ve ısıtıcı olduğundan emin olabilirsiniz. Olumsuz hava koşulları için ayarlanmış kapalı alanların havadar ve açık alanların hijyenik olduğuna güvenin. Tüm bu fiziksel koşulların kalitesini sağlamak için Yenimahalle otellerine ulaşın.

Yenimahalle Otel Düğünleri Avantajları

Yenimahalle otel düğünleri mekanları çok çeşitli davetli gruplarına hitap edebilen pek çok alana sahiptir. Otel düğünleri Yenimahalle Ankara’da hem görkemli hem samimi ortamlarda yapılabilir! Sizin tarzınız ne ise ona uygun oteli Yenimahalle’de bulabilirsiniz. Ayrıca Ankara Yenimahalle otelleri geniş fiyat yelpazesinde bulunduğundan farklı bütçelere sahip çiftler de hayalindeki düğüne Yenimahalle’de ulaşabilirler.

Ses, sahne ve ışık sistemi imkanlarına sahip olmaları, Yenimahalle otel düğünleri yerlerinin avantajları arasındadır. Tören boyunca yüksek kaliteli ses sistemleri ile müziğe doyarken ardından ekstra olarak isterseniz after party alanında sevdikleriniz ile gecenizi dans ve eğlence ile sonlandırabilirsiniz. Pakete dahil hizmetlerin yanı sıra profesyonel DJ de isteyebilirsiniz.

Düğün günü anıları sevdikleriniz ile biriktirebilmek için fotoğrafçılar Yenimahalle’de olacaklardır. Hem mutlu çiftin hem de değerli davetlilerin düğün gününde harika fotoğraflar çekilmesi için oteller trendlere uyarak süsledikleri çekim alanlarına sahipler ve bu da artılar arasında. Keyifli ve ilgi çekici bu fotoğraf ve video çekim alanlarına sahip Yenimahalle otel düğünleri mekanları arasından seçim yapabilirsiniz.

Yenimahalle Otel Düğünlerinde Dikkat Edilecekler

Yenimahalle'de otel düğün mekanı arayan çiftlerin dikkat etmesi gereken noktalar olacaktır. İlk olarak, düğün mekanlarını incelerken hava koşullarına karşı ne gibi önlemler alındığına dikkat etmek önemli sayılabilir. Açılır kapanır tavan gibi detaylar bu noktada dikkati hak ediyor! Ayrıca, konuklara hizmet edecek olan servis elemanlarının yeterli sayıda olup olmadığını önceden araştırmak faydalı olabilir.

Gelin-damat odasına da Ankara Yenimahalle otel düğünleri mekanlarında dikkat edebilirsiniz. Bu odanın rahat ve temiz olması, hem hazırlanma sürecini hem de dinlenme zamanlarını daha verimli hale getirebilir. Aynı zamanda, otel alanının uygun ısıtıcı ve kaliteli havalandırmaya sahip olması da önemli. Bu detayları kontrol etmek, düğün gününüzde oluşabilecek olası sıkıntıların önüne geçebilir.

Son olarak, otel düğünleri Yenimahalle’de planlanırken çiftlerin belirledikleri bütçeye uygunluğunu kontrol ederek otelleri karşılaştırmaları da önemlidir. Hangi mekanın hangi hizmetleri nasıl bir ücret karşılığında sunduğunu karşılaştırmak, bütçenize uygun bir seçim yapmanıza yardımcı olacaktır. Tüm bunların sitede karşılaştırabilirsiniz. Yenimahalle'deki düğün mekanları arasından size en uygun olanını sitemizden seçebilirsiniz!

Tüm İlçeler Otel Düğünleri

Tüm Şehirler Otel Düğünleri