Crowne Plaza Ankara*

Crowne Plaza Ankara
Crowne Plaza Ankara üstün servis anlayışı ve farklı ihtiyaçlara göre tasarlanmış salonları ile hizmetinizdedir. Crowne Plaza Ankara taleplerinize ve ihtiyaçlarınıza özel öneriler sunarak, toplantılarınızın başarıya ulaşmasını sağlıyor. Toplam 12 adet salonumuzda 400 kişiye kadar ziyafet ve 750 kişiye kadar tiyatro kokteyl organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Profesyonel, eğitimli ve yaratıcı servis kadromuz organizasyonlarınızın başarıya ulaşması için çalışmaktadır.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
gizem Düğün Tarihi: 05/09/2015

Gayet güzeldi mekan. Eğlencesi çok iyiydi. Yiyecek içecek kalitesi garson şefide aynı şekilde çok iyiydi. Esra hanım'da aynı şekilde. Düğün öncesinde ve düğün sonrasında da bizlere sundukları oda çok güzeldi. 300 Kişilik yemekli oldu düğünümüz . Yemekler için öncesinde tadım yapmıştık. Kafalarına göre bir menü çıkartmıyorlar yani. Önerilerde bulunduk ve düğün esnasında da aynı özeni ve tazeliği yakaladılar. Sıkıntısız bir mekandı diyebilirim. Ulaşımda sorun olmadı merkezi bir mekandı vale hizmeti de sonuyordu otoparkıda çok genişti zaten. Bir kez daha düğün yapacak olsam yine aynı yeri tercih ederim.

EC Ece Düğün Tarihi: 14/11/2014

Bir çok mekan gezdik ve şunu da belirteyim bu şıklıkta ve bu kadar hoş bir görsellıkte olan mekan olup bütçeme de bu kadar uyması tercih sebeplerimden biri oldu. İlgi, güleryüz, hizmetinden de memnun kaldım.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Crowne Plaza Ankara ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Crowne Plaza Ankara hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap