Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Red Green Hotel

Red Green Hotel

Red Green Hotel Hakkında

Nikahınızı yaptıktan sonra sevdiklerinizle beraber eğlenmek istiyorsanız sizi Red Green Hotel’e davet ediyoruz. İzmir nikah sonrası yemek mekanları arasında yer alan otelimiz Karşıyaka’da kapılarını açıyor. Butik otel konseptiyle hizmet veriyor ve 2020’den beri faaliyet gösteriyoruz. Bir aile işletmesi olarak kurduğumuz otelimizde aile sıcaklığını siz de hissedecek, nikah sonrası eğlencenizi samimi ve şık bir ortamda yapma fırsatı bulacaksınız.

Davet Alanları

Otelimizde nikah sonrası yemek organizasyonlarına kapalı davet alanımızla ev sahipliği yapıyoruz. Davet alanımız toplamda 50 kişiyi misafir edebiliyor. Şehir manzarası da sunan salonumuz Red Green Hotel’in 5. katında yer alıyor. Salonumuzun yüksek tavan özelliğine sahip olması da çiftlerin dikkatini çekiyor. Kapalı oluşuyla hava koşullarından etkilenmeyen davet alanımızı istediğiniz mevsimde değerlendirebilirsiniz.

Dekorasyon

Red Green Hotel Karşıyaka’da beyaz ön plana çıkıyor. Oturma planını hazırlarken 4 ve 2 kişilik masalardan yardım alıyoruz. Kare şeklindeki masalarımızı çiftin isteğine göre U düzen veya başka bir düzen oluşturacak şekilde dizebiliyoruz. Koyu bej renkli sandalyeler de mekanımızın genel dekorasyonuyla uyum sağlıyor. Mekan süsleme noktasında çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz.

Hizmetler

Otelimizde çiftleri örnek masa hazırlama hizmetiyle karşılıyoruz. Ayrıca ışık-ses sistemleri, klima ve havalandırma da davet alanımızda bulunuyor. Gelin odası imkanını da çiftlerimize sunuyoruz. Nikah sonrası yemeğinizi renklendirecek olan DJ olanağı da mekanımızda sizi bekliyor. Yemeklerse kendi mutfağımızda hazırlanıyor. Hazırlanacak menüler çiftlerin tercihine bırakılıyor. Organizasyon sahipleri arzu ederse menü tadımı da yapabiliyor.

Yiyecek / İçecek

Red Green Hotel’de fast food menüleri, çeşitli ev yemekleri, beyaz etli menüler ve kırmızı etli yemekler çıkarabiliyoruz. Çiftlerimiz tarafından içeriğine karar verilen menüleri kendi personelimizle servis ediyoruz. Servis sırasında öncelikle başlangıçları sunuyor, daha sonra ara sıcak servisi yapıyoruz. Ana yemekten sonra sıra tatlıya geliyor. Dilerseniz ana yemekten sonra meyve servisi de gerçekleştirebiliyoruz.

İzmir Karşıyaka Red Green Hotel merkezi konumu sayesinde çiftlere ulaşım konusunda avantaj sağlıyor. Mekanımız aile ortamı oluşturmaya müsait olması ve hafta içi yapılan anlaşmalara özel kolaylıklar sunmasıyla da öne çıkıyor. Erken ödeme ve peşin ödemelerde de çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Yüksek kalitede süreklilik ve mutlak misafir memnuniyeti sağlama vizyonuyla çalışan ekibimize telefon numaramızdan ulaşabilir, ‘’Fiyat Teklifi’’ formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Red Green Hotel Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Red Green Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Red Green Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Red Green Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Red Green Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Red Green Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Red Green Hotel 10 kişiden 45 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Red Green Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Red Green Hotel düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, nişan, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, kına, açılışlar, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.