Red Green Hotel

0232 335 53 37

E-posta Gönder

  • Karşıyaka, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Red Green Hotel - Nikah Sonrası Yemeği
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 45

Red Green Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Red Green Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Red Green Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Red Green Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Red Green Hotel 10 kişiden 45 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Red Green Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Red Green Hotel düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, nişan, baby shower, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, kına, açılışlar, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Tüm Sorular

Red Green Hotel Hakkında

Nikahınızı yaptıktan sonra sevdiklerinizle beraber eğlenmek istiyorsanız sizi Red Green Hotel’e davet ediyoruz. İzmir nikah sonrası yemek mekanları arasında yer alan otelimiz Karşıyaka’da kapılarını açıyor. Butik otel konseptiyle hizmet veriyor ve 2020’den beri faaliyet gösteriyoruz. Bir aile işletmesi olarak kurduğumuz otelimizde aile sıcaklığını siz de hissedecek, nikah sonrası eğlencenizi samimi ve şık bir ortamda yapma fırsatı bulacaksınız.

Davet Alanları

Otelimizde nikah sonrası yemek organizasyonlarına kapalı davet alanımızla ev sahipliği yapıyoruz. Davet alanımız toplamda 50 kişiyi misafir edebiliyor. Şehir manzarası da sunan salonumuz Red Green Hotel’in 5. katında yer alıyor. Salonumuzun yüksek tavan özelliğine sahip olması da çiftlerin dikkatini çekiyor. Kapalı oluşuyla hava koşullarından etkilenmeyen davet alanımızı istediğiniz mevsimde değerlendirebilirsiniz.

Dekorasyon

Red Green Hotel Karşıyaka’da beyaz ön plana çıkıyor. Oturma planını hazırlarken 4 ve 2 kişilik masalardan yardım alıyoruz. Kare şeklindeki masalarımızı çiftin isteğine göre U düzen veya başka bir düzen oluşturacak şekilde dizebiliyoruz. Koyu bej renkli sandalyeler de mekanımızın genel dekorasyonuyla uyum sağlıyor. Mekan süsleme noktasında çözüm ortaklarımızdan destek alıyoruz.

Hizmetler

Otelimizde çiftleri örnek masa hazırlama hizmetiyle karşılıyoruz. Ayrıca ışık-ses sistemleri, klima ve havalandırma da davet alanımızda bulunuyor. Gelin odası imkanını da çiftlerimize sunuyoruz. Nikah sonrası yemeğinizi renklendirecek olan DJ olanağı da mekanımızda sizi bekliyor. Yemeklerse kendi mutfağımızda hazırlanıyor. Hazırlanacak menüler çiftlerin tercihine bırakılıyor. Organizasyon sahipleri arzu ederse menü tadımı da yapabiliyor.

Yiyecek / İçecek

Red Green Hotel’de fast food menüleri, çeşitli ev yemekleri, beyaz etli menüler ve kırmızı etli yemekler çıkarabiliyoruz. Çiftlerimiz tarafından içeriğine karar verilen menüleri kendi personelimizle servis ediyoruz. Servis sırasında öncelikle başlangıçları sunuyor, daha sonra ara sıcak servisi yapıyoruz. Ana yemekten sonra sıra tatlıya geliyor. Dilerseniz ana yemekten sonra meyve servisi de gerçekleştirebiliyoruz.

İzmir Karşıyaka Red Green Hotel merkezi konumu sayesinde çiftlere ulaşım konusunda avantaj sağlıyor. Mekanımız aile ortamı oluşturmaya müsait olması ve hafta içi yapılan anlaşmalara özel kolaylıklar sunmasıyla da öne çıkıyor. Erken ödeme ve peşin ödemelerde de çeşitli fırsatlardan yararlanabilirsiniz. Yüksek kalitede süreklilik ve mutlak misafir memnuniyeti sağlama vizyonuyla çalışan ekibimize telefon numaramızdan ulaşabilir, ‘’Fiyat Teklifi’’ formunu doldurarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Müdürü

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Telefon: 0232 335 53 37
  • Adres:

    bahriye uçok mah. 1766 sok. no 7

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.