Maison d'Azur Alaçatı

E-posta Gönder

  • Çeşme, İzmir.

Kapasite Bilgileri

Maison d'Azur Alaçatı
Açık Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

Maison d'Azur Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Maison d'Azur Alaçatı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe
Manzara
Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Maison d'Azur Alaçatı Sıkça Sorulan Sorular

Maison d'Azur Alaçatı düğün fiyatları ne kadar?

Maison d'Azur Alaçatı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.Maison d'Azur Alaçatı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Maison d'Azur Alaçatı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Maison d'Azur Alaçatı 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Maison d'Azur Alaçatı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Maison d'Azur Alaçatı düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Maison d'Azur Alaçatı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Maison d'Azur Alaçatı düğün dışında nişan, kurumsal etkinlikler, açılışlar, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Maison d'Azur Alaçatı Hakkında

Merhabalar, biz Ebru ve Özgür Tolunay. Yıllarca İstanbul ve Paris’te kurumsal firmalarda çalıştıktan sonra hayallerimizi gerçeğe dönüştürmek için Alaçatı’ya yerleşip Maison D'azur Alaçatı Hotel isimli otelimizi açtık. Azur’un evi anlamına gelen otelimizin adı bir tanecik evladımızın adından geliyor. Aynı zamanda bir gezgin olan bizler, dünyada adım atmadığımız yer kalmaması amacı ile çıktığımız her yolculuktan, yaşadığımız tecrübelerden ve tanıştığımız insanlardan ilham alarak kendinizi özel hissedeceğiniz bir ortam yaratmak istedik. Uzaklardan getirdiğimiz enfes tatlar ve aksesuarlarla dolu otelimizde kedilerimiz, köpeğimiz, dostlarımız ve misafirlerimizle beraber kocaman bir aileyiz. Peki siz de bu güzel ailenin bir parçası olmak ister misiniz? Hem de en özel günlerinizde…

40 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabilecek kapasitesiyle hizmet veren otelimizde, nikah sonrası yemek organizasyonlarınız daha da anlam kazanacak. İsteklerinizi göz önünde bulundurarak oluşturduğumuz oturma düzenleri, Türk ve dünya lezzetlerini bir arada göreceğiniz yemek menülerimiz ve profesyonel ekibimiz eşliğinde kusursuz bir organizasyon süreci geçirmek için kendinizi şimdiden hazırlayın!

Karşılıklı iki taş evden oluşan otelimiz, diğer birçok Alaçatı taş evleri gibi muhteşem bir görünüme sahip. Otelimizin yapımında Balanbaka dağından çıkan yöreye özgü açık renkli, yumuşak taşlar ve çimento yerine kullanılan özel harçlar kullanıldı. Bu nedenle binalarımız, kışın sıcağı, yazın ise soğuğu hapsederek konforlu bir konaklama olanağı sağlamaktadır. Eğer organizasyonlarınızdan sonra otelimizde kalarak yorgunluğunuzu atmak isterseniz, muhteşem bir Ege kahvaltısı da sizleri bekleyecek. Sabun kokulu temiz odalarımız ve güler yüzlü dinamik ekibimiz ile memnuniyetiniz için elimizden geleni yapmaya hazırız.

Hizmetlerimizi çok beğendiyseniz ve Maison D'azur Alaçatı fiyatlarımızı öğrenmek istiyorsanız; sayfanın üst kısmına bulunan ‘’Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’’ formunu eksiksiz olarak doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mahallesi, 13053 Sokak No:12-15 Çeşme/İzmir

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.