Babushka Alaçatı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Babushka Alaçatı
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

Babushka Alaçatı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Babushka Alaçatı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Babushka Alaçatı Sıkça Sorulan Sorular

Babushka Alaçatı düğün fiyatları ne kadar?

Babushka Alaçatı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Babushka Alaçatı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Babushka Alaçatı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Babushka Alaçatı 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Babushka Alaçatı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Babushka Alaçatı düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Babushka Alaçatı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Babushka Alaçatı düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, açılışlar ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Babushka Alaçatı Hakkında

Çeşme’de sevdiklerinizle nikah sonrası yemeklerinizde güzel bir işletme arayışı içerisindeyseniz, Babushka Alaçatı sizin için sağladığı fırsatlarla doğru bir tercih olacaktır. Alaçatı çarşıda bulunan işletmemiz kaliteli hizmeti, lezzetli yemekleri ve güler yüzlü personelleriyle konuklarının en güzel günlerini kusursuz bir hale getiriyor. Alaçatı kalabalığını hissetmek ama içinde olmak istemiyorsanız, ferah bir ortamda rahatlıkla oturup lezzetli yemekler yemek istiyorsanız, aynı zamanda çocuğunuz varsa ve kalabalık içinde kaybolmasın istiyorsanız Alaçatı’daki en doğru adres Babushka.


Gece 12’ye kadar kesintisiz bir hizmet veren işletmemiz, İzmir’den gelen misafirleri için uygun bir konumda yer alıyor. 1 saat içerisinde size ayırdığımız masalarda oturabiliyor ve gecenin tadını çıkarmaya başlayabiliyorsunuz. Özel araçlarınızı çarşı girişine park edebilir ve Alaçatı’nın otantik sokaklarında 10 dakika yürüyerek mekânımıza varabilirsiniz.


Açık alanımız konuklarımız için büyük bir şans. Çevresi renkli çiçekler ve ağaçlarla kaplanmış, rengarenk masalarla donatılmış açık alanımızda geniş bir hareket imkânı bulunuyor. Çocuklarınız burada rahatlıkla oynayabilirler. Üstünü mevsim şartlarına göre büyük şemsiyelerle kapatabiliyoruz. Nezih bir ortamda sevdikleriniz ve aile dostlarınızla olmaktan mutluluk duyacağınız bir işletme olan Babushka, bu alanda nikah sonrası yemekleri dışında doğum günleri, bekarlığa veda geceleri, açılışlar, bayii toplantıları, yıl dönümleri, iş yemekleri ve kurumsal faaliyetler gibi özel gecelerinize de ev sahipliği yapabiliyor. Sayısız ev sahipliğiyle kazandığı tecrübeleri sizin organizasyonunuz için de kullanacak deneyimli yönetim kadrosu ve uyum içinde çalışan dinamik personelleri ile Babushka’da olmanın ayrıcalığını yaşayacaksınız.


Lezzetli yemekler için doğru yerdesiniz. Belki de hayatınızda ilk defa duyacağınız mezeleri yiyeceğinizi söylemek isteriz. Baharatlı zeliş ciğeri, mısırın elli tonu, selderey, kabak çiçeği dolması gibi farklı mezelerimiz masalarınızı renklendirecek. Yemeklerimiz için de en taze ve günlük ürünlerden oluştuğunu söyleyebiliriz. Üstelik bu lezzetleri çok uygun fiyatlarla tatma şansına sahipsiniz. Babushka Alaçatı fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak ve bizi tercih etmek için formu doldurmanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Alaçatı Mah. 11044 Sk. No:10 Çeşme

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Babushka Alaçatı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.