Nikah Sonrası Yemeği İzmir

Mercan Restaurant

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  1.000 - 1.500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Mercan Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.000 - 1.500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
500 - 750 TL

Mercan Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Mercan Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Bahçe Balkon Çim alan Deniz kenarında Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Deniz manzaralı Şehir manzaralı Doğa manzaralı

Mercan Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Mercan Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Mercan Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.Mercan Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 500 - 750 TL aralığından başlamaktadır.

Mercan Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mercan Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Mercan Restaurant Hakkında

İzmir, Balçova düğün mekanları içinde yer alan Mercan Restaurant’a hoş geldiniz! Tarihi 1957 yılına uzanan Mercan Restaurant balık restoranı olarak başladığı yolculuğuna düğün mekanı olarak devam ediyor. Mercan Restaurant’ta çiftlere açık davet alanı ve kapalı salon seçenekleri sunuyoruz. Düğününüzü temiz havada, lezzetli yiyecek ve içecekler eşliğinde gerçekleştirmek isterseniz bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Davet Alanları

Mercan Restaurant’ta kapalı ve açık olmak üzere 3 farklı davet alanımızla düğünlere ev sahipliği yapıyoruz:
●Manolya Bahçesi ve Menekşe Bahçesi isimli açık davet alanlarımızda 200 ila 300 kişilik organizasyonlar düzenleyebiliyoruz.
●Yüksek tavanlı kapalı alanımıza da 300 kişi davet edebilirsiniz. Kapalı davet alanımızda açılır kapanır tavan sistemi de bulunuyor.
●Davet alanlarımızı after party için de kullanabilir, düğünden sonra da eğlenceye devam edebilirsiniz.

Dekorasyon

Kapalı ve açık davet alanlarımız bohem dekorlarıyla dikkat çekiyor. Bununla beraber kır bahçelerimiz kendine has dekorlarıyla birbirlerinden ayrılıyor:

●Menekşe Bahçesi: Ağaçlar arasında kapılarını açan Menekşe Bahçesi çim zeminle hizmet veriyor. Kır bahçemizde mermer zeminli geniş bir dans pisti ve pistin hemen yanında sahne bulunuyor. Oturma düzenindeyse yuvarlak veya yarım daire masalar ve katlanır sandalyeler kullanıyoruz. Gelin yolunu uzun şamdanlarla hazırlıyor, şamdanları çiçek buketleriyle süslüyoruz.

●Manolya Bahçesi: Palmiye ağaçlarıyla kaplı olan Manolya Bahçesi’nde de çim zemin tercih ediyoruz. Bahçemizin başköşesini klasik tarzda inşa edilmiş mermer gazebomuz süslüyor. Burada oturma planını yarım daire veya yuvarlak masalarla oluşturuyor, masalarımızı çiçeklerle dekore ediyoruz. Beyaz renkli açılır kapanır sandalyelerimiz de masalarımıza eşlik ediyor. Sandalyelerimizi de renkli çiçeklerle süsleyerek bahçemizin bohem atmosferine katkıda bulunuyoruz.

Hizmetler

Sizin için tüm detayları düşünen bir İzmir düğün mekanı arıyorsanız doğru yerdesiniz. Mercan Restaurant’ta çiftlere istedikleri menüyü seçme ve menüde değişiklik yapma özgürlüğü tanıyoruz. Sahne ve ses sistemlerinin kurulumuyla ışıklandırmalar da bizim sorumluluğumuzda bulunuyor. Planlama sürecinde organizasyon sorumlumuzla çifte destek oluyoruz. Restoranımızda 150 ila 250 araçlık otopark alanı da yer alıyor.

Yiyecek / İçecek

Düğünler için çiftlere farklı menü alternatifleri sunuyoruz:

●Kokteyl Menü: Atıştırmalık içeren kokteyl menüde karışık çerez, yeşil zeytin, havuç ve cipsle beraber tart çeşitleri ikram ediyoruz. Aynı zamanda muska böreği, nugget ve patates kroket servisi de bulunuyor.
●Pasta Menü: Sadece düğün pastası içeren bir menü isterseniz Pasta Menü’yü seçebilirsiniz.
●Piliç Menü: Bu menüde servise ordövr tabağıyla başlıyor, ara sıcak ve salatayla devam ediyoruz. Kuş üzümlü ve çam fıstıklı iç pilavla hazırlanan pilicimizi de ikram ettikten sonra sıra düğün pastasına geliyor.
●Et Menüler: Et menülerimiz arasında dana rosto ve kuzu tandır alternatifleri yer alıyor. Kırmızı et menülerine ordövrle başladıktan sonra börek gibi ara sıcaklardan ikram ediyoruz. Daha sonra sırasıyla salata, ana yemek ve düğün pastası servisi yapıyoruz.
●Balık Menü: Diğer ana yemek menüleri gibi ordövr, ara sıcak, salata ve düğün pastası içeren balık menüde ana yemek olarak çipura veya levrek hazırlıyoruz.

Köklü tarihiyle öne çıkan Mercan Restaurant 70 yıla yaklaşan deneyimi ve tecrübeli ekibiyle çiftlerin beğenisini kazanıyor. Mekanımızda çiftlere davet alanı ve menü konusunda farklı alternatifler sunuyor ve çiftlere kendilerine uygun olan alternatifi seçme imkanı tanıyoruz. İzmir’de yemekli düğün fiyatları için ‘Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!’ formunu doldurabilir veya telefon numaramızı çevirebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  İnciraltı Cad. No: 98

 • Adres tarifi:

  YERİMİZ İZMİR İNCİRLATINDA MERKEZİ YERDEMERCAN RESTORAN

 • Haritadaki Konumu

  Mercan Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.