Müzik

Beşiktaş Düğün Müziği Firmaları

Orkestra Noon
Beşiktaş
1 saatte cevap verir

Orkestra Noon Lansman Fiyatları 2010 yılından bu yana çeşitli orkestralara ve sanatçılara birlikte eşlik eden, alanında tecrübeli müzisyenlerden oluşan Orkestra Noon İsmail Çalışkan öncülüğünde...

75.000 TL'den fazla
İncele
Djelem Band
10 Yorum
5. yıl
Beşiktaş
0 saatte cevap verir

Djelem Band, İstanbul’un en özel davetlerinin ve kutlamalarının aranılan isimlerinin başında geliyor. Bugüne dek pek çok düğünde sahne aldık ve başarıyla faaliyet gösterdik. Orkestramızı tercih...

50.000-75.000 TL
İncele
Online Müzik Organizasyon
Beşiktaş
8 saatte cevap verir

Online Müzik Organizasyon, uzun yıllardır önemli gün ve organizasyonların Müzik,Ses,Işık ve teknik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyor. Eğlence sektörünün odak noktasında bulunuyor ve her bölgede...

40.000-50.000 TL
İncele
Radyo X Band
5,0
(5 Yorum)
Beşiktaş

Radyo X Band, uzun yıllardır önemli gün ve organizasyonların müzik konusundaki ihtiyaçlarını karşılıyor. Eğlence sektörünün odak noktasında bulunuyor ve şehrin her bölgesinde hizmet veriyor....

10.000 TL'den az
İncele
Trio Musica
4 Yorum
Beşiktaş

Trio Musica olarak İstanbul düğün müzik grupları arasında yer alıyor ve çiftlerin özel günlerini unutulmaz kılmak için hizmet veriyoruz. Geniş repertuvarımız ve yüksek kaliteli performansımızla...

12.000
9.500 TL
İncele
Mehtap Meral
5,0
(4 Yorum)
Beşiktaş

Mehtap Meral Orkestrası olarak, 15 yıl boyunca sektörün içinde başarılı bir şekilde varlık gösteren bir müzik topluluğuyuz. Bu süre zarfında Mehtap Hanım'ın liderliğinde, çeşitli etkinliklerde...

75.000 TL'den fazla
İncele
Burcu Aslan Band
5,0
(10 Yorum)
Beşiktaş

Burcu Aslan İstanbul Düğün Orkestrası olarak 2014 yılından beri genç çiftlerin anlamlı gecelerinde, en keyifli yerli ve yabancı şarkıları repertuvarımızda toplayarak sahne alıyoruz. Konservatuar...

20.000-30.000 TL
İncele
Majör İstanbul Orkestrası
16 Yorum
3. yıl
Beşiktaş
1 saatte cevap verir

Majör İstanbul Orkestrası olarak farklı müzikal zevklere sahip konuklarınızı ağırlayacağınız özel davetlerinizde size memnuniyetle hizmet sunmaya hazırız. Geniş hizmet yelpazemizle her kesime...

75.000 TL'den fazla
İncele

Diğer Firmalar

Beşiktaş Funda Sezer

50.000-75.000 TL

Beşiktaş Pınar Güsar

50.000-75.000 TL

Beşiktaş Solo Müzik

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Bando Müzik Organizasyon

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Bant

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Ritmikada Müzik Organizasyon

30.000-40.000 TL

Beşiktaş Cihan Ege Orkestrası

30.000-40.000 TL

Beşiktaş Referans Music

10.000-20.000 TL

Beşiktaş DJ Buğra İkizoğlu

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Tepecik Senfoni Orkestrası

75.000 TL'den fazla

Beşiktaş Avantgarde Music Project

10.000-20.000 TL

Beşiktaş MossoBando

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Serkan Çağrı ile Rumeli Eğlencesi

75.000 TL'den fazla

Beşiktaş Active Music Çisem Orkestra

75.000 TL'den fazla

Beşiktaş Alo Fasıl

Beşiktaş DJ Onur Terzioğlu

10.000-20.000 TL

Beşiktaş Ensey Ajans

20.000-30.000 TL

Beşiktaş Efes Bandosu

75.000 TL'den fazla

Beşiktaş Grup Turkuaz

75.000 TL'den fazla

Beşiktaş Serap Yenici

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Beşiktaş’taki Düğün Müziği Firmaları

Özel davetlere kaliteli hizmetlerin yakıştığını bilen Beşiktaş düğün müziği firmaları, farklı türlerde şarkılar çalıp söyleyebilen müzisyenlerle çalışıyor! Sadece düğünler değil; kurumsal etkinlikler, mezuniyet kutlamaları, kına geceleri gibi çeşitli organizasyonlara özel faaliyet gösterebiliyorlar. Ayrıca Beşiktaş, İstanbul’da eğlencenin hız kesmediği yerlerden olduğu için bu bölgedeki mekanlarda sahne alan ünlü sanatçılara da ev sahipliği yapıyor.

Beşiktaş’ta düğün orkestraları ile konuşmak ve tarzınıza uyup uymadıklarını anlamak için merkezi noktalarda yer alan firmalarla görüşebilirsiniz. Özellikle de Beşiktaş Caddesi civarı, Ortaköy ve Levent semtlerinde birçok farklı alternatifle karşılaşabilirsiniz. Gayrettepe, Vişnezade, Sinanpaşa ve Nispetiye mahallelerinde de firma yoğunluğunun olduğunu söyleyebiliriz. Yer aldıkları mahalle ve ilçe dışına hizmet verebilmeleri ise büyük bir artı.

Beşiktaş’ta orkestra kiralamak istiyorsanız, aynı firma bünyesinde çeşitli gruplarla karşılaşmaya hazır olun! Farklı müzik ve organizasyon türleri için özel olarak hizmet veren ekipler arasından düğününüzün havasına uyacak bir seçim yapabilirsiniz! Orkestradaki sanatçı sayısı firmadan firmaya değişiklik göstermekle birlikte genellikle 2 ila 8 kişinin bulunduğu grupların mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Ek enstrüman taleplerinizde bu sayı değişiyor.

Duygusal yoğunluğun fazla olduğu romantik ilk dans ve sonrasında pistten ayrılmayacağınız bir eğlence için çalınacak tüm şarkılara siz karar veriyorsunuz! Elbette sizleri yönlendiren ve farklı fikirler veren bir yetkili de oluyor. Memnuniyet odaklı çalışmaları ve dikkate değer referansları ile en iyi müzik ve eğlence hizmetini sunmak konusunda Beşiktaş düğün müziği firmaları oldukça başarılı.

Beşiktaş’ta Düğün Müziği Firmaları Nasıl Fiyatlar Sunuyor?

Düğün orkestra fiyatları Beşiktaş’ta geniş bir aralıkta seyrediyor. Örneğin; gelin alıcı esnasında veya düğün alanına girişte sahne alan 4-5 kişilik bando takımları ile tek kişilik DJ performansı sunan firmalardan oldukça makul fiyatlara hizmet alabilirsiniz. Bu performans türleri daha az sayıda enstrüman türü ve kişi ile gerçekleştiğinden büyük gruplara göre daha ekonomik bir alternatif oluyor.

Back vokallerden davulcuya, klavyeciden kemancıya kadar farklı çalgıların birleştiği kalabalık orkestralar ise bir tık daha yüksek bütçe gerektirebiliyor. İstanbul düğün müziği firmalarındaki bu çeşitlilik, çalıp söyledikleri şarkıların türlerine de yansıyor. Beşiktaş’ta çok sayıda müzisyenin olduğu orkestraların yanı sıra; özel davet camiasında ünlü olan ses sanatçıları için de ortalamanın üzerinde fiyat talep edebiliyorlar.

Firmalar, sahne hizmetinde kullanacakları tüm ekipmanları kendileri temin ediyor. Ekipmanların düğün yerine taşınması zahmetli bir iş olduğundan orkestrayı çağıracağınız mekan ne kadar uzaksa, bir o kadar ek ücret ödemeniz gerekiyor. Ayrıca yaz dönemlerinde müzikli eğlencelere ve düğünlere artan talebin bir getirisi olarak Beşiktaş’ta düğün müzisyenlerine ödemeniz gereken ücret de artıyor.

Beşiktaş’ta düğün orkestra fiyatlarını etkileyen bir diğer faktör de etkinliğin süresi oluyor. Provaları ve organizasyon öncesi hazırlıkları ile hummalı bir çalışma yürüttükleri için performans süresi uzadıkça talep ettikleri fiyatlar artıyor. Ayrıca daha kolay icra edilen şarkı isteklerinizde makul fiyatlar söz konusu olabiliyor. Eğer organizasyonunuzdan aylar önce rezervasyon yaparsanız, kampanyalardan yararlanabilirsiniz.

Beşiktaş Düğün Müziği Firmalarının Sundukları Hizmetler

Birçok düğün orkestrası Beşiktaş’ta çiftlerin istek ve beklentilerine uygun ekipleriyle faaliyet gösteriyor. Organizasyonunuz öncesinde beğendiğiniz firma ile bir araya geldiğinizde sizin nasıl bir hizmet almak istediğinizi dinliyorlar. Sizi sanatçılarıyla tanıştırıyor ve repertuvarlarında hangi tarz müziklerin yer aldığından bahsediyorlar. Ayrıca düğününüzde çalmasını istediğiniz özel parçaları öğrenerek organizasyonunuzun akışına ekliyorlar.

Jazz parçaları, Latin müzikleri, napolitenler, Türkçe ve yabancı pop şarkıları gibi çeşit çeşit tarzda performans sergileyebiliyorlar. Örneğin; düğününüzü nikah sonrası yemeği şeklinde restoranda gerçekleştirmek isterseniz, canlı müzik performansı için firmalarla anlaşabilirsiniz. Eğer daha konsept bir eğlence istiyorsanız, Latin müzik ve dans ekiplerini de düşünebilirsiniz. Beşiktaş’taki birçok firma müzik hizmetlerine dans şovları da ekleyebiliyor!

Seçtiğiniz müzik ekibi organizasyonunuzda ortalama 2-3 saat sahnede kalıyor. Özellikle yemekli davetlerde performanslarını iki set halinde gerçekleştiriyorlar. Bu setlerde çalan şarkılar, düğününüzün akışına göre belirleniyor. Davetin başlamasından en az 3 saat önce düğün alanına gelerek ekipmanların kurulumunu gerçekleştiriyor; mekanın organizasyon sorumlusuyla akışı konuşuyor ve ses provaları yapıyorlar. Böylelikle sahne hizmetinde bir sorunla karşılaşmıyorsunuz.

Beşiktaş’ta Düğün Müziği Firması Araştırırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Beşiktaş düğün müziği firmaları açısından en az eğlence mekanları kadar geniş yelpazede bir hizmet veriyor. Yerli ve yabancı pop şarkılardan Balkan ezgilerine, yöresel oyun havalarından Türk sanat müziğine kadar dilediğiniz türde hizmet alabiliyorsunuz. Beşiktaş’taki tüm müzik firmalarını kriterlerinize göre incelemek için hemen şimdi sayfadaki filtreleme araçlarını kullanabilirsiniz. Formları doldurarak ücretsiz fiyat tekliflerinizi almayı unutmayın!

Tüm İlçeler Orkestra ve DJ'ler

Tüm Şehirler Orkestra ve DJ'ler