Coşkun Sabah Düğün Versiyon

E-posta Gönder

Müzik

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Ali Burgaç Dj
12

Beyoğlu

Ali Burgaç Dj

1996-1997 yıllarında Lise yıllarında müzik hayatına giriş yaptı. İlk olarak...

İstanbul

Dün, Bugün Ve Yarın

...

İstanbul

Poll Production

...

Hakkında

Düğün müzikleri konusunda profesyonel bir desteğe ihtiyaç duyuyorsanız Coşkun Sabah Düğün Versiyon sizlere hizmet sunuyor. Düğün müziklerini özenle hazırlayan firmamız geniş bir repertuvarla sizlere hizmet sunuyor. İster yerli ister yabancı yüzlerce parça arasından çiftlerimizle birlikte seçim yapıyor ve müzik konusunda ortak bir karar alıyoruz. Müzik seçiminde ilk dans müziği ve giriş müziği çok önemli. Bu aşamada çiftlerimizin taleplerini dikkate alıyor ve uygun müzik listeleri arasından seçim yapmaları sağlanıyor. İsteyen gelin ve damat adayımız düğününde çalmasını istediği müziklerin hepsini kendi belirleyebiliyor. Düğün günü sevdiğiniz müziklerle eğlenmek ve unutulmaz bir düğün akşama yaşamak istiyorsanız müzik firmamız birbirinden değerli sanatçılarıyla sizlere hizmet sunuyor olacak.

İletişim

Coşkun Sabah

  • Adres: Nispetiye Cd. No:49 B-Blok No:4 Levent

Coşkun Sabah Düğün Versiyon Yol Haritası


Yorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.