Müzik İstanbul

Tepecik Senfoni Orkestrası

5,0
  • Min. Fiyat
    75.000 TL'den fazla

En Popüler Yorum

Handan & Hasan

Düğün Tarihi: 20.01.2017

Tepecik Senfoni Orkestrası hepsi birbirinden değerli sanatçılar ve ekip olarak harika insanlar aynı zamanda hem müzik kaliteleri hem de iletişimleri müthiş hepsine teşekkür ederiz.Kına gecemizde ve düğünümüzde sahne aldılar ve gönül rahatlığıyla kalite bakımından herkese tavsiye ederim.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tepecik Senfoni Orkestrası Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Tepecik Senfoni Orkestrası Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Şehir Dışında Hizmet Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca İspanyolca İtalyanca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Tepecik Senfoni Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

Tepecik Senfoni Orkestrası düğün müziği fiyatları ne kadar?

Tepecik Senfoni Orkestrası düğün müziği minimum fiyatı 30.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Tepecik Senfoni Orkestrası fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Tepecik Senfoni Orkestrası fiyatlandırmayı etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Tepecik Senfoni Orkestrası performans süresi ne kadar?

Tepecik Senfoni Orkestrası performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Tepecik Senfoni Orkestrası performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Tepecik Senfoni Orkestrası performans öncesi hazırlığı 2 saat sürmektedir.

Tepecik Senfoni Orkestrası ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Tepecik Senfoni Orkestrası ile 4 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Tepecik Senfoni Orkestrası hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Tepecik Senfoni Orkestrası doğum günü, baby shower, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Tepecik Senfoni Orkestrası kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Tepecik Senfoni Orkestrası düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Tepecik Senfoni Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Tepecik Senfoni Orkestrası şehir dışında hizmet veriyor.

Tepecik Senfoni Orkestrası hangi ek hizmetleri sunuyor?

Tepecik Senfoni Orkestrası şu ek hizmetleri sunuyor: "şarkı listesi oluşturma, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, dans grupları, çifte özel beste, i̇nteraktif sahne performansı, şehir dışında hizmet, konsepte uygun kostüm".

Tepecik Senfoni Orkestrası Hakkında

Uzun süredir özendiğiniz ve hazırlandığınız düğün tarihiniz oldukça yaklaştı! Düğün salonunu kiraladınız, gelin ve damatlığınızı hallettiniz ve sırada diğer detaylar kaldı. Eğer müzik konusunda salonunuz için aklınızda bir soru işareti varsa, Tepecik Senfoni Orkestrası düğünlerinizde kusursuz bir hizmet vermek için hazır!

Düğününüz için tüm istek ve beklentileriniz için önce karşılıklı olarak konuşuyor, ihtiyacınız olan her şeyi sağlamak için detaylı bir planlama yapıyoruz. Bunun için çiftlerimizle bir toplantı gerçekleştiriyor, gecenin akışını birlikte planlıyoruz. Orkestranın çıkacağı saat, çalacakları müzikler, müzik tarzları ve daha birçok konuyu konuşuyor, hepsi için sizin de onayınızı alıyoruz.

Uzun süredir bu sektörde faaliyet gösterdiğimizi belirtmek istiyoruz. Bu yüzden kendimize ait profesyonel ekipmanlarımız bulunuyor. Sektörün en iyi markalarından oluşan ekipmanlarımız ile organizasyonlarda hem kendimizin hem de ekipmanlarımızın farkını belli ediyoruz. Eğer kiraladığınız salonun sistemlerinden memnun değilseniz, kendi ekipmanlarımızı da getirebiliyor, %100’ümüzü vermek için 2 saatlik hazırlık yeterli oluyor. Düğün saatinizden önce yaptığımız provalar ile de hiçbir sorun ve aksaklığın yaşanmamasını sağlıyoruz.

Adını sektörde duyuran ve başarılı organizasyonlarda rol almış bir orkestra tercih etmek istiyor fakat İstanbul’da yaşamıyorsunuz. Sakın kaygılanmayın! Hizmetlerimizi Türkiye’nin birçok şehrinde çiftlerimizle buluşturabiliyoruz. Bunun için bizimle yalnızca 1 ay öncesinden iletişime geçmeniz yeterli oluyor.

Fiyat – performansa göre doğru bir tercih olacak Tepecik Senfoni Orkestrası, İstanbul düğün orkestra fiyatlarından farklılaşıyor. Kalitesini her detayda hissettirecek ve tüm hizmetlerinde profesyonelliği bulacağınız bir orkestranın düğününüzde sizin istediğiniz her müzik türünü çalıp söyleyeceklerinden de emin olabilirsiniz.

Bizi daha yakından tanımak ve imkânlarımızdan yararlanmak isterseniz sayfanın yanında bulunan iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. En önemli günlerinizde sizinle olmak için sabırsızlanıyoruz. Düğününüzdeki kusursuz müzik hizmetimiz ile hem siz hem de sevdikleriniz doyasıya eğlenecek, uzun süre bu gecenin etkisinden çıkamayacak, eminiz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    Tepecik Senfoni Orkestrası Yol Haritası

Tepecik Senfoni Orkestrası Yorumları (4)

5,0

Kalite

Personel

İletişim

Handan & Hasan

Düğün Tarihi: 20.01.2017

Tepecik Senfoni Orkestrası hepsi birbirinden değerli sanatçılar ve ekip olarak harika insanlar aynı zamanda hem müzik kaliteleri hem de iletişimleri müthiş hepsine teşekkür ederiz.Kına gecemizde ve düğünümüzde sahne aldılar ve gönül rahatlığıyla kalite bakımından herkese tavsiye ederim.

Zeynep & Tolga

Düğün Tarihi: 01.11.2019

Kalite 5,0 Personel 5,0 İletişim 5,0

Harika bir ekip düğünümün gerçekten çok eğlenceli olmasını sağladılar. Organizasyon firmasından kaynaklı aksaklıklar vardı ancak orkestra ekip olarak o kadar iyiydiki düğünüm hayalimden daha güzel geçti gerçekten çok ama çok eğlenceli bir düğün istiyorsanız tepecik senfoni doğru seçim olacaktır.

Gülşen & Cenk

Düğün Tarihi: 07.10.2017

Muhteşem ekip muhteşem eğlence davul showları geceye damga vurdu.Emeği geçen tüm Tepecik Senfoni Orkestrası ekibine çok teşekkür ederiz.

Yasemin & Fırat

Düğün Tarihi: 27.08.2017

Mükemmel performans ve muhteşem sahnesiyle bütün davetlileri etkisi altına alan ve bizlere rüya gibi bir gece yaşatan Tepecik Senfoni orkestrası ekibine sonsuz teşekkürler ediyorum ve şiddetle tavsiye ediyorum

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.