Alo Fasıl


ÖNERİLEN FİRMALAR


Ücretsiz Fiyat Teklifi Al
E-mail adresiniz üçüncü kişilerle paylaşılmaz!
FİYAT TEKLİFİ AL

Fiyat talebiniz doğrudan firmaya gönderilir. Alo Fasıl sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

Firma genellikle 24 saat içinde dönüş sağlıyor

Düğün Bütçeni Oluşturmak için


FİRMA DETAYLARI

Hakkında

"Size Özel Fasıl" sloganıyla internet dünyasında yer alan Alo Fasıl, özel günleriniz, eğlenceleriniz ve kutlamalarınız için fasıl ekibini istediğiniz mekana gönderen web tabanlı bir organizasyondur.

Alo Fasıl'da yer alan müzisyenlerimiz konservatuar mezunu, deneyimli ve eğitimli bir ekipten oluşmaktadır. Aslında Alo Fasıl, "Hangi mekana gitsek?" veya "En iyi fasıl müziği nerededir?" gibi soruların cevaplarını bulmanıza yardımcı olan, bazen ev rahatlığında, bazen açık havanın ferahlığında, bazen de bir teknede, fasıl müziğinin keyfine varmanızı sağlayacak internet hizmetidir.

İstanbul ve çevre illerdeki her adrese ulaşabilen Alo Fasıl, fasıl keyfini 0 eğlence ve 0 müşteri memnuniyeti ile yaşamanızı sağlar. Arzu edildiği takdirde, ister tek kişilik, ister 10 kişilik müzisyen ekibimiz ile bulunduğunuz yere, istediğiniz süre içerisinde sizlere ulaşmayı hedefliyoruz.

Eğlence sektörüne bambaşka bir soluk getiren Alo Fasıl ile amacımız, doğum günlerinizde masanızın mum ışığı, sevgilinizle geçireceğiniz akşamda vereceğiniz bir gülün yaprağı, dostlarınızla yapacağınız davette sizi saran efkar, teknenizin ucunda bakmaya doyamayacağınız bir yakamoz olmaktır...

0 eğlencede Size Özel Fasıl'ın keyfi için buluşmak üzere...

İLETİŞİM

Yetkili Kişi KUTLU KARATAY, Alo Fasil Adres Yıldız Posta Cd. Akın Sit. 8/34 Gayrettepe İstanbul
Beşiktaş,
Evleneceklere Destek Hareketi
Alo Fasıl ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Alo Fasıl hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap