Müzik İstanbul

Alo Fasıl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Alo Fasıl Hakkında

"Size Özel Fasıl" sloganıyla internet dünyasında yer alan Alo Fasıl, özel günleriniz, eğlenceleriniz ve kutlamalarınız için fasıl ekibini istediğiniz mekana gönderen web tabanlı bir organizasyondur.

Alo Fasıl'da yer alan müzisyenlerimiz konservatuar mezunu, deneyimli ve eğitimli bir ekipten oluşmaktadır. Aslında Alo Fasıl, "Hangi mekana gitsek?" veya "En iyi fasıl müziği nerededir?" gibi soruların cevaplarını bulmanıza yardımcı olan, bazen ev rahatlığında, bazen açık havanın ferahlığında, bazen de bir teknede, fasıl müziğinin keyfine varmanızı sağlayacak internet hizmetidir.

İstanbul ve çevre illerdeki her adrese ulaşabilen Alo Fasıl, fasıl keyfini 0 eğlence ve 0 müşteri memnuniyeti ile yaşamanızı sağlar. Arzu edildiği takdirde, ister tek kişilik, ister 10 kişilik müzisyen ekibimiz ile bulunduğunuz yere, istediğiniz süre içerisinde sizlere ulaşmayı hedefliyoruz.

Eğlence sektörüne bambaşka bir soluk getiren Alo Fasıl ile amacımız, doğum günlerinizde masanızın mum ışığı, sevgilinizle geçireceğiniz akşamda vereceğiniz bir gülün yaprağı, dostlarınızla yapacağınız davette sizi saran efkar, teknenizin ucunda bakmaya doyamayacağınız bir yakamoz olmaktır...

0 eğlencede Size Özel Fasıl'ın keyfi için buluşmak üzere...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Yıldız Posta Cd. Akın Sit. 8/34 Gayrettepe İstanbul

  • Haritadaki Konumu

    Alo Fasıl Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.