Efes Bandosu

E-posta Gönder

Efes Bandosu Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Efes Bandosu Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Almanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

Efes Bandosu Özellikler

 • Özellikler

  Şehir Dışında Hizmet, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Efes Bandosu Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  4 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  5 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Efes Bandosu Hakkında

Efes Bandosu çatısı altında tüm müzikal birikimimizi, deneyimlerimizi, sahne tecrübelerimizi size sunuyoruz. Profesyonel sanatçılarla birlikte çalışıyor, standart eğlence anlayışının çok daha ötesinde bir hizmet sağlıyoruz. Özel organizasyon ve etkinliklerinizde memnuniyetle sahne alıyoruz.

Başta düğün olmak üzere konser, etkinlik, gala programlarında müziğimizi icra ediyor, sanatçılara ve gruplara albüm, turne ve konserlerinde yardımcı oluyoruz. İzmir müzik grupları arasında yer alan bir firma olsak da Türkiye’nin pek çok ilinde memnuniyetle hizmet veriyoruz. Bu nedenle İstanbul müzik firmaları araştırması yaparken karşınıza Efes Bandosu’nun çıkması çok normal.

Özel günlerinizi daha da güzelleştirmek için çalışıyoruz. Eğlencenizden önce sizinle irtibata geçerek nasıl bir davet düzenlemek istediğinizi ayrıntılı olarak konuşuyoruz. Tamamen size ait bir müzik repertuvarı oluşturuyoruz. Müzik arşivimiz oldukça geniş. Dönemin öne çıkan trend parçalarını da her zaman yakından takip ediyoruz. İsteğinize bağlı olarak DJ performansı sergiliyor, sürpriz sahne şovları düzenliyoruz.

Ekip olarak kendi ses, ışık ve sahne sistemlerimizi kullanmayı tercih ediyoruz. Konseptinize uygun kostümlerle düğününüzde sahne alıyoruz. Arka fonda Efes Celsus Kütüphanesi’nin görseli olan bir sahne hazırlıyor, kuyruklu piyanodan kontrbasa kadar birçok farklı enstrümanı bünyemizde bulunduruyoruz. Görsel ve işitsel açıdan unutamayacağınız bir davete şimdiden hazır olun!

Profesyonel ekibimiz sizin yerinize tüm detaylarla yakından ilgileniyor. Tarzınıza hitap eden bir müzik repertuvarı hazırlıyor ve unutulmaz bir düğün gecesi yaşanmasını sağlıyor. Üstelik düğün dışında açılış, bayi toplantısı, kurumsal davetler, mezuniyet töreni, nişan, parti ve doğum günü gibi organizasyonlarınız için de bizi tercih edebilirsiniz.

Hayatınızın en güzel geceleriniz bizimle paylaşmak isterseniz tek yapmanız gereken firmamızla irtibata geçmek. Bunun için sayfanın üst kısmında yer alan Efes Bandosu iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.