Türkeli Müzik

E-posta Gönder

Türkeli Müzik

Müzik

Kategori

Beşiktaş, İstanbul

İlçe, İl

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Düğününde nasıl bir müzik istediğini söyle, bütçene ve tercihlerine uygun 5 müzisyenden ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


Önerilen Firmalar

Ali Burgaç Dj
12

Beyoğlu

Ali Burgaç Dj

1996-1997 yıllarında Lise yıllarında müzik hayatına giriş yaptı. İlk olarak...

İstanbul

Dün, Bugün Ve Yarın

...

İstanbul

Poll Production

...

Hakkında

İstanbul’da yaşayan ve Yaklaşık 90 yıllarından beri grek müziği çalan biri olarak ; özellikle bu tarz müziğe gönül ve emek vermiş müzisyen, şarkıcı yada grup dostlarımızı aynı çatı altında toplamak gayesiyle bu sayfayı tasarlamaya çalıştık.
Düğün, Nişan, Balo, Kokteyl, Davet, Kutlama, Doğum Günü gibi özel gecelerinizde, Tanıtım, Açılış, Toplantı, Promosyon gibi etkinliklerinizde, Greek/Yunan Müziği, Latin,Çigan,Pop, Düğün Orkestra, şarkıcı,müzisyen gibi ihtiyaçlarınıza ses düzeni, ışık düzeni gibi ekipman ve ekiplerimizle sizlere hizmet vermekteyiz.
Tüm bunları yaparken Pop,Çigan,Latin müzik yapan dostlarımızı da unutmadık .Aynı zamanda amacımız sizlerin özel gecelerinizdeki canlı müzik ihtiyaçlarınıza cevap verebilmekti. Başarabiliyorsak ne mutlu bizlere.
Her türlü sorularınız için iletişim sayfasına bakınız.
Birol Türkeli

İletişim

Birol TurkeliYorumunu merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Size daha çok yardımcı olmak istiyoruz. Bu süreçte ihtiyaçlarınıza uygun öneriler yapmak ve işinizi kolaylaştırmak için bir kaç sorunumuz var.