Active Music Çisem Orkestra

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Active Music Çisem Orkestra Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  25.000 TL'den fazla

Active Music Çisem Orkestra Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Arapça, Fransızca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Dini/Tasavvuf, Konsept Müzikler

Active Music Çisem Orkestra Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Active Music Çisem Orkestra Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Active Music Çisem Orkestra Hakkında

Active Music Çisem Orkestra, tecrübeli kadrosu ve çağdaş tarzıyla çiftlere sadece bir müzik şöleni yaşatmakla kalmıyor ve danışmanlık hizmeti de veriyor. 35 yıldır orkestra, DJ kiralaması, kurumsal ve özel etkinlikler alanında zengin hizmetler sunan bir firmayız. İstanbul düğün orkestrası hizmetimizi en kaliteli şekilde vererek çiftlerimizin her daim memnuniyetini kazanıyoruz. Fiyatlarımız ve geniş yelpazede sunduğumuz ayrıcalıklarımızla düğününüzü unutulmaz kılmak için hazırız.

Deneyim

Firma ortaklarımızdan biri aranjör, diğeri ise ünlü bir DJ. Bünyemizde teknik ve müzikal anlamda tüm hizmetleri en iyi şekilde sunuyoruz. 35 yıldır içinde bulunduğumuz sektörde sayısız organizasyonu başarıyla üstlendik. Bugüne dek Çırağan, Sait Halim Paşa, Sheraton, Divan ve Radisson Blue gibi önemli yerlerde sahne aldık. Arçelik, Hobby, Ford, Mercedes, Sanko, Viko ve Uniball sürekli çalıştığımız önemli isimlerin başında geliyor.

Hizmetler

Active Music Çisem Orkestra hizmetlerimizi anlatmaya sayfalar yetmez diyebiliriz. Çünkü bugüne dek üstlendiğimiz birbirinden özel düğün daveti, balo, festival, nişan ve doğum günü kutlamalarında A’dan Z’ye bir hizmet vererek deneyim kazandık. En kaliteli ses, ışık, sahne sistemleri ve güçlü bir teknik prodüksiyona sahibiz. Asıl yoğunlaştığımız hizmet alanı teknik destekler ve DJ hizmeti iken, orkestra çalışmamızı ekstra olarak sunuyoruz.

Müzik Türleri

Düğün davetlerimizde çiftlerimizin taleplerini eksiksiz karşılayacak bir repertuarımız var. Türkçe ve yabancı pop müziğin en sevilen parçalarını gece boyunca çalabilir, oyun havalarıyla misafirlerinizi coşturabiliriz. Türk Halk müziği ve Türk Sanat müziği, arabesk ve fantezi şarkılarımızı dinlemeye doyamayacaksınız. Gece boyunca enerjimizi ve tempomuzu düşürmüyoruz. Caz, Blues, Funk ve konsept müziklerle sizi ve misafirlerinizi konser tadında bir gece bekliyor.

Ek Hizmetler

Düğün gecenizin sahne, ekipman, truss sistemleri ve ışık sistemleri gibi ihtiyaçlarında profesyonel destek veriyoruz. Orkestramızla birlikte eğlencenin dozunu artırmak isterseniz, dans gruplarıyla gecenize farklı bir tat katabiliriz. Düğün davetlerimizde kazandığımız başarıyı nişan, yaş günleri, söz, kına, gala yemekleri ve kurumsal bayi toplantılarında da sürdürüyoruz. En büyük özelliğimiz ise, bu hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu size çok uygun fiyatlandırmalarla sağlayacak olmamızdır.

Düğün davetinizde ve diğer tüm özel günlerinizde renkli orkestramızla hem size hem de misafirlerinize keyifli ve hiç bitmesin isteyeceğiniz saatler yaşatabiliriz. Active Music Çisem Orkestra’yı tercih ettiğinizde sadece muhteşem bir müzik ziyafeti deneyimlemekle kalmayacaksınız. Teknik tüm ihtiyaçlarınızı da biz karşılayacağız. Çiftlerimizin bütçelerine destek Active Music Çisem Orkestra fiyatlarımızla düğününüze katılmaya talibiz. İletişim bilgilerimizden veya yandaki formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.