Müzik İstanbul

Active Music Çisem Orkestra

  • Min. Fiyat
    75.000 TL'den fazla
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Active Music Çisem Orkestra Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
75.000 TL'den fazla

Active Music Çisem Orkestra Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce Arapça Fransızca
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Dini/Tasavvuf Konsept Müzikler

Active Music Çisem Orkestra Sıkça Sorulan Sorular

Active Music Çisem Orkestra düğün müziği fiyatları ne kadar?

Active Music Çisem Orkestra düğün müziği minimum fiyatı 75.000 TL'den fazla aralığından başlamaktadır.

Active Music Çisem Orkestra fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

Active Music Çisem Orkestra fiyatlandırmayı performans süresine göre, müzisyen sayısına göre, etkinlik türüne göre yapmaktadır.

Active Music Çisem Orkestra performans süresi ne kadar?

Active Music Çisem Orkestra performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

Active Music Çisem Orkestra performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

Active Music Çisem Orkestra performans öncesi hazırlığı 1 saat sürmektedir.

Active Music Çisem Orkestra ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

Active Music Çisem Orkestra ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

Active Music Çisem Orkestra hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

Active Music Çisem Orkestra davet ve resepsiyon, parti, doğum günü, baby shower, sünnet düğünü, piknik, nişan, kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, bayi toplantısı, açılışlar organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

Active Music Çisem Orkestra kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

Active Music Çisem Orkestra düğün müziği alanında 10 yıldan fazla tecrübeye sahiptir.

Active Music Çisem Orkestra şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, Active Music Çisem Orkestra şehir dışında hizmet veriyor.

Active Music Çisem Orkestra hangi ek hizmetleri sunuyor?

Active Music Çisem Orkestra şu ek hizmetleri sunuyor: "düğün öncesi planlama toplantısı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, konsepte uygun kostüm, çifte özel beste, şehir dışında hizmet, dans grupları, i̇nteraktif sahne performansı, şarkı listesi oluşturma, ekipman, açık havada performans".

Active Music Çisem Orkestra Hakkında

Active Music Çisem Orkestra, tecrübeli kadrosu ve çağdaş tarzıyla çiftlere sadece bir müzik şöleni yaşatmakla kalmıyor ve danışmanlık hizmeti de veriyor. 35 yıldır orkestra, DJ kiralaması, kurumsal ve özel etkinlikler alanında zengin hizmetler sunan bir firmayız. İstanbul düğün orkestrası hizmetimizi en kaliteli şekilde vererek çiftlerimizin her daim memnuniyetini kazanıyoruz. Fiyatlarımız ve geniş yelpazede sunduğumuz ayrıcalıklarımızla düğününüzü unutulmaz kılmak için hazırız.

Deneyim

Firma ortaklarımızdan biri aranjör, diğeri ise ünlü bir DJ. Bünyemizde teknik ve müzikal anlamda tüm hizmetleri en iyi şekilde sunuyoruz. 35 yıldır içinde bulunduğumuz sektörde sayısız organizasyonu başarıyla üstlendik. Bugüne dek Çırağan, Sait Halim Paşa, Sheraton, Divan ve Radisson Blue gibi önemli yerlerde sahne aldık. Arçelik, Hobby, Ford, Mercedes, Sanko, Viko ve Uniball sürekli çalıştığımız önemli isimlerin başında geliyor.

Hizmetler

Active Music Çisem Orkestra hizmetlerimizi anlatmaya sayfalar yetmez diyebiliriz. Çünkü bugüne dek üstlendiğimiz birbirinden özel düğün daveti, balo, festival, nişan ve doğum günü kutlamalarında A’dan Z’ye bir hizmet vererek deneyim kazandık. En kaliteli ses, ışık, sahne sistemleri ve güçlü bir teknik prodüksiyona sahibiz. Asıl yoğunlaştığımız hizmet alanı teknik destekler ve DJ hizmeti iken, orkestra çalışmamızı ekstra olarak sunuyoruz.

Müzik Türleri

Düğün davetlerimizde çiftlerimizin taleplerini eksiksiz karşılayacak bir repertuarımız var. Türkçe ve yabancı pop müziğin en sevilen parçalarını gece boyunca çalabilir, oyun havalarıyla misafirlerinizi coşturabiliriz. Türk Halk müziği ve Türk Sanat müziği, arabesk ve fantezi şarkılarımızı dinlemeye doyamayacaksınız. Gece boyunca enerjimizi ve tempomuzu düşürmüyoruz. Caz, Blues, Funk ve konsept müziklerle sizi ve misafirlerinizi konser tadında bir gece bekliyor.

Ek Hizmetler

Düğün gecenizin sahne, ekipman, truss sistemleri ve ışık sistemleri gibi ihtiyaçlarında profesyonel destek veriyoruz. Orkestramızla birlikte eğlencenin dozunu artırmak isterseniz, dans gruplarıyla gecenize farklı bir tat katabiliriz. Düğün davetlerimizde kazandığımız başarıyı nişan, yaş günleri, söz, kına, gala yemekleri ve kurumsal bayi toplantılarında da sürdürüyoruz. En büyük özelliğimiz ise, bu hizmetlerin büyük bir çoğunluğunu size çok uygun fiyatlandırmalarla sağlayacak olmamızdır.

Düğün davetinizde ve diğer tüm özel günlerinizde renkli orkestramızla hem size hem de misafirlerinize keyifli ve hiç bitmesin isteyeceğiniz saatler yaşatabiliriz. Active Music Çisem Orkestra’yı tercih ettiğinizde sadece muhteşem bir müzik ziyafeti deneyimlemekle kalmayacaksınız. Teknik tüm ihtiyaçlarınızı da biz karşılayacağız. Çiftlerimizin bütçelerine destek Active Music Çisem Orkestra fiyatlarımızla düğününüze katılmaya talibiz. İletişim bilgilerimizden veya yandaki formumuzdan bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    beşiktaş itanbul

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.