Solo Müzik

E-posta Gönder

 • Beşiktaş, İstanbul.

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Solo Müzik Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

Solo Müzik Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues

Solo Müzik Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Solo Müzik Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  3 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  2 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Solo Müzik Hakkında

Birbirinden seçkin ve deneyimli müzisyenlerden oluşan Solo Müzik kadromuzla en mutlu günlerinizi güzelleştirmek istiyoruz. Canlı bir müzik orkestrası olarak hizmet veriyoruz. Sizi ve sevdiklerinizi eğlendiriyoruz. Bünyemizde bulunan yetenekli sanatçılarla sizi mutlu edecek bir organizasyona imzamızı atıyoruz.

Düğünler başta olmak üzere nişan törenleri, yılbaşı eğlenceleri, kurumsal etkinlikler, balolar ve partiler gibi toplu davetlerin tamamında sahne alıyoruz. Hepsinde aynı disiplin ve iş ciddiyeti ile hizmet veriyoruz. Enstrümanlarımızla katılarak organizasyonlara farklı bir renk katıyoruz. Düğünden önce mutlaka çiftlerimiz ile birebir görüşme yapıyoruz. Düzenlediğimiz bu toplantı esnasında düğüne dair bilmemiz gereken tüm detayları öğreniyoruz. Sizin isteklerinizi dinliyoruz. Müzik zevkinizi ve beklentinizi anladıktan sonra repertuvar ve mekan detaylarımız hakkında görüşüyoruz. Her şeyi netleştiriyor ve planlamamızı güzel bir şekilde yapıyoruz.

Solo Müzik İstanbul ailesi olarak müzik yapacağımız sahnede ses ve ışık sistemleri gibi düzenlemeleri biz ayarlayabiliyoruz. Balo veya otel salonları gibi kapalı yerler haricinde kır bahçesi ve havuzbaşı gibi açık alanlarda da performans sergileyebiliyoruz. İşimizi yaparken herhangi bir sınır tanımıyoruz. Dilerseniz İstanbul dışında da hizmet verebiliriz. Herhangi başka bir ilden teklif geldiğinde mutlaka değerlendiriyor ve şartlar uygun olduğu takdirde memnuniyetle oraya gidiyoruz. Sahnede kaldığımız süre boyunca ortamın nabzını iyi bir şekilde tutuyoruz. İstek parça talebiniz olursa memnuniyetle yerine getiriyoruz. Tüm bunları ve daha fazlasını yapacağımız ön görüşme esnasında netleştiriyoruz. Hem tanışıyor hem de düğününüzü planlıyoruz.

İstanbul düğün orkestra fiyatlarımızı öğrenmek ve hizmet detaylarımız hakkında bilgi edinmek isterseniz yapmanız gereken sadece bize ulaşmak. Bunun için sayfada yer alan müzik grubumuzun irtibat bilgilerini kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak hemen ardından “Ücretsiz teklif al” butonuna basabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.