Cihan Ege Orkestrası

E-posta Gönder

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Cihan Ege Orkestrası Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  10.000-15.000 TL

Cihan Ege Orkestrası Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Orkestra
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce, Fransızca, İspanyolca, İtalyanca, Diğer
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Caz/Blues, Hip Hop, Funk

Cihan Ege Orkestrası Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

Cihan Ege Orkestrası Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  6 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  3 saat


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

Cihan Ege Orkestrası Hakkında

Cihan Ege Orkestrası ile davetiniz harika geçecek!

Müziğin bir davetin en öne çıkan detayı olduğunun farkındayız. Bugüne kadar başta düğün olmak üzere çok sayıda etkinlikte sahne alan bir orkestrayız. Bizim için kaliteli hizmet sunmak kadar insanları eğlendirmek de çok önemli. İşimizi severek yapıyor ve profesyonel bir kadroyla birlikte sahne alıyoruz.

Geniş bir müzik arşivine sahibiz. Eğlendirirken aynı zamanda kendimiz de eğleniyoruz. Misafirlerinize en güzel hizmeti sunabilmek adına sizinle davetten kısa bir süre önce ön görüşme yapıyoruz. Bizden beklentilerinizin neler olduğunu öğreniyoruz. Hizmet içeriklerimiz konusunda sizi aydınlatıyoruz. Tüm detayları ayrıntılı şekilde planlıyoruz. A’dan Z’ye eksiksiz bir hazırlık süreci yönetiyoruz.

İstanbul müzik grupları arasında yer alıyoruz. Birbirinden yetenekli müzisyenlerle birlikte sahne alıyoruz. Sahneye hakim bir performans sergiliyoruz. Görsel anlamda birbirimizle uyumlu ve şık bir şekilde giyiniyoruz. Mekana giriş, ilk dans, takı merasimi, pasta kesimi, el çiçeği atma ve düğün sonu kapanışı gibi pek çok zaman diliminde nasıl bir hizmet almak istiyorsanız, size onu sağlıyoruz. Kadro sayımızı ihtiyacınız doğrultusunda hazırlıyoruz. Ses ve sahne ekipmanlarının hepsine sahibiz. Düğün mekanınıza saatler önce gelerek gereken tüm kurulumu yapıyoruz. Ses provası alıyor, kendimizi ortama alıştırıyoruz.

Sahne almayı en çok sevdiğimiz davetlerin başında elbette düğünler geliyor. Yine de düğünlerin yanı sıra kına gecesi, nişan, sünnet, mezuniyet, kurumsal ve bireysel pek çok etkinlikte sahne alabiliyoruz. Bizim için sizi mutlu edebilmek çok kıymetli. Bugüne kadar hizmet verdiğimiz tüm organizasyonlardan olumlu geri dönüşler almayı başardık. Sizin de eğlencenize renk katacağımızı düşünüyoruz.

İstanbul orkestra kiralama araştırmanıza burada son verebilir, bir an önce bizimle görüşebilirsiniz. Bize ulaşmak için sayfada bulunan iletişim bilgilerimizi kullanabilir ya da yandaki bilgi formunu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Beşiktaş İstanbul

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Cihan Ege Orkestrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.