MossoBando

E-posta Gönder

MossoBando Fiyatlandırma

 • Minimum Fiyat

  2.500-5.000 TL

MossoBando Genel Özellikler

 • Performans Türü

  Davul/Perküsyon, DJ, Fasıl Grubu, Orkestra, Solo Enstrüman, Düğün Bandosu, Karşılama/Kokteyl Grubu
 • Konsept Müzikler

  Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar), Karadeniz, Latin, Balkan, Grek, Flamenko, Tango, Diğer
 • Repertuar Dilleri

  Türkçe, İngilizce
 • Müzik Türü

  Türkçe/Yabancı Pop, Oyun Havaları, Rock, Elektronik, Türk Halk Müziği, Türk Sanat Müziği, Arabesk/Fantezi, Klasik, Caz/Blues, Hip Hop, Funk, Konsept Müzikler

MossoBando Özellikler

 • Özellikler

  Ekipman, Açık Havada Performans, Şehir Dışında Hizmet, Düğün Öncesi Planlama Toplantısı, Şarkı Listesi Oluşturma, İnteraktif Sahne Performansı, Konsepte Uygun Kostüm, Çifte Özel Beste, Dans Grupları, Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri

MossoBando Sıkça Sorulan Sorular

 • Ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

  1 hafta


 • Fiyatlandırmayı neye göre yapıyorsunuz?

  Performans süresine göre, Etkinlik türüne göre, Müzisyen sayısına göre


 • Performans öncesi hazırlığınız kaç saat sürüyor?

  1 saatten az


 • Hizmet verdiğiniz organizasyon türleri?

  Açılışlar, Baby shower, Bayi toplantısı, Davet ve resepsiyon, Doğum günü, Kurumsal etkinlikler, Mezuniyet törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet düğünü

Tüm Sorular

MossoBando Hakkında

Kulaklarınızın pasını silmek için hazırda bekleyen MossoBando, İstanbul düğün bandosu arayanların aklına ilk gelen isimlerden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geniş repertuvarı, hizmet çeşitliliği ve profesyonel sahne performansıyla karşınıza çıkan grup, davetlerinizin en güzel ayrıntılarından bir tanesi olacak. Konuklarınızı ve sizi adeta büyülü bir dünyaya götürecek olan müzikleri ayağınıza getiren MossoBando, sizinle çalışmak için sabırsızlanıyor!

Deneyim

Bu sektöre senelerini adamış müzisyen ekibi, hayatınızın en güzel anlarını daha da güzelleştirmek için var gücüyle çalışıyor. Üstelik sadece düğünlerde değil aynı zamanda gelin alma, evlilik teklifi, kına, doğum günü gibi kutlamalarda da sizi yalnız bırakmayan ve profesyonel hizmet vermekte olan MossoBando, hayallerinizi gerçeğe taşıyor. Davetlerinizi şenlendiren profesyonel ekip, sizin ve konuklarınızın tebessümü için çabalıyor.

Hizmetler

Düğünlerinizi şenlendirecek bir orkestra arayışındaysanız doğru yere geldiniz. MossoBando sayesinde rüyalarınız gerçek olacak, kulağınızın pası silinecek. Açık havada da kapalı havada da performans sergilemeye açık olan ekip, düğün öncesinde sizinle toplantı yaparak şarkı listesini çift ile birlikte oluşturuyor. Böylece bütün detaylar, dilediğiniz gibi oluyor. Çifte özel beste hizmeti de sunmakta olan grup, isteğe bağlı olarak interaktif sahne performansları gerçekleştirebiliyor.

Müzik Türleri

Türkçe ve yabancı popüler müzikler başta olmak üzere oyun havaları, rock, elektronik gibi hem geleneksel hem de modern şarkılar repertuvara ekleniyor. Davetinizde farklı bir ambiyans elde etmek isterseniz arabesk, fantezi, caz, blues, hip hop, funk gibi müzik türleriyle de karşınıza çıkabiliyorlar. Bütün bunlara ek olarak davetinizde çalması için Türk halk müziği ve Türk sanat müziği gibi türleri de tercih edebiliyorsunuz.

Ek Hizmetler

Grup, kendi ekipmanını kendisi temin eden bir İstanbul düğün orkestrası olarak hizmet veriyor. Üstelik davetinizin konseptine saygı duyuyor, konsepte uygun kostümler giyinerek güzel gününüze konuk oluyorlar. Ses, ışık, Truss sahne hizmetleri gibi konularda teknik yardım edebilecek olan MossoBando ekibi, nostaljik ve konsept müzikleri de ustalıkla icra edebilen müzisyenlere sahip. Davetleriniz, hiç olmadığı kadar renkli geçecek!

Davetleriniz hem ruha hem göze hem de kulağa hitap etsin. Kaliteli hizmeti benzersiz sanat anlayışıyla birleştiren MossoBando, size yalnızca bir telefon kadar uzakta. Sayfada paylaşılan iletişim numaralarını kullanarak bu bando ekibine ulaşabilir, İstanbul düğün orkestra fiyatları konusunda en doğru bilgiyi kendilerinden alabilirsiniz. Her geçen gün kendini daha da geliştiren sanatçı ekibi, çiftlerini mutlu etmek için hazırda beklemekte.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  İstanbul,Beşiktaş

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  MossoBando Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.