Müzik İstanbul

MossoBando

  • Min. Fiyat
    10.000-20.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir müzik firması aradığını söyle, ücretsiz düğün asistanımız sana uygun 5 müzisyenden fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

MossoBando Fiyatlandırma

Minimum Fiyat
10.000-20.000 TL

MossoBando Özellikler

Performans Türü
Davul/Perküsyon DJ Fasıl Grubu Orkestra Solo Enstrüman Düğün Bandosu Karşılama/Kokteyl Grubu
Özellikler
Ekipman Açık Havada Performans Şehir Dışında Hizmet Düğün Öncesi Planlama Toplantısı Şarkı Listesi Oluşturma İnteraktif Sahne Performansı Konsepte Uygun Kostüm Çifte Özel Beste Dans Grupları Ses, Işık, Truss ve Sahne Sistemleri
Konsept Müzikler
Nostaljik (70'ler/80'ler/90'lar) Karadeniz Latin Balkan Grek Flamenko Tango Diğer
Repertuvar Dilleri
Türkçe İngilizce
Müzik Türü
Türkçe/Yabancı Pop Oyun Havaları Rock Elektronik Türk Halk Müziği Türk Sanat Müziği Arabesk/Fantezi Klasik Caz/Blues Hip Hop Funk Konsept Müzikler

MossoBando Sıkça Sorulan Sorular

MossoBando düğün müziği fiyatları ne kadar?

MossoBando düğün müziği minimum fiyatı 10.000-20.000 TL aralığından başlamaktadır.

MossoBando fiyatlandırmayı neye göre yapıyor?

MossoBando fiyatlandırmayı performans süresine göre, etkinlik türüne göre, müzisyen sayısına göre yapmaktadır.

MossoBando performans süresi ne kadar?

MossoBando performans süresi 4 saat olarak öne çıkmaktadır.

MossoBando performans öncesi hazırlığı kaç saat sürüyor?

MossoBando performans öncesi hazırlığı 1 saatten az sürmektedir.

MossoBando ile ne kadar önce iletişime geçmeliyiz?

MossoBando ile 1 hafta önce iletişime geçmeliyiz.

MossoBando hangi organizasyon türlerinde müzik performansı hizmeti vermektedir?

MossoBando kurumsal etkinlikler, açılışlar, parti, sünnet düğünü, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, nişan, piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri organizasyonlarında müzik performansı hizmeti vermektedir.

MossoBando kaç yıldır düğün müziği alanında hizmet vermektedir?

MossoBando düğün müziği alanında 2-5 yıl tecrübeye sahiptir.

MossoBando şehir dışında hizmet veriyor mu?

Evet, MossoBando şehir dışında hizmet veriyor.

MossoBando hangi ek hizmetleri sunuyor?

MossoBando şu ek hizmetleri sunuyor: "şehir dışında hizmet, i̇nteraktif sahne performansı, ses, işık, truss ve sahne sistemleri, dans grupları, konsepte uygun kostüm, şarkı listesi oluşturma, düğün öncesi planlama toplantısı, ekipman, açık havada performans, çifte özel beste".

MossoBando Hakkında

Kulaklarınızın pasını silmek için hazırda bekleyen MossoBando, İstanbul düğün bandosu arayanların aklına ilk gelen isimlerden birisi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Geniş repertuarı, hizmet çeşitliliği ve profesyonel sahne performansıyla karşınıza çıkan grup, davetlerinizin en güzel ayrıntılarından biri olacak. Konuklarınızı ve sizi adeta büyülü bir dünyaya götürecek olan müzikleri ayağınıza getiren MossoBando, sizinle çalışmak için sabırsızlanıyor!

Deneyim

Bu sektöre senelerini adamış müzisyen ekibi, hayatınızın en güzel anlarını daha da güzelleştirmek için var gücüyle çalışıyor. Üstelik sadece düğünlerde değil aynı zamanda gelin alma, evlilik teklifi, kına, doğum günü gibi kutlamalarda da sizi yalnız bırakmayan ve profesyonel hizmet vermekte olan MossoBando, hayallerinizi gerçeğe taşıyor. Davetlerinizi şenlendiren profesyonel ekip, sizin ve konuklarınızın tebessümü için çabalıyor.

Hizmetler

Düğünlerinizi şenlendirecek bir orkestra arayışındaysanız doğru yere geldiniz. MossoBando sayesinde rüyalarınız gerçek olacak, kulağınızın pası silinecek. Açık havada da kapalı havada da performans sergilemeye açık olan ekip, düğün öncesinde sizinle toplantı yaparak şarkı listesini çift ile birlikte oluşturuyor. Böylece bütün detaylar, dilediğiniz gibi oluyor. Çifte özel beste hizmeti de sunmakta olan grup, isteğe bağlı olarak interaktif sahne performansları gerçekleştirebiliyor.

Müzik Türleri

Türkçe ve yabancı popüler müzikler başta olmak üzere oyun havaları, rock, elektronik gibi hem geleneksel hem de modern şarkılar repertuvara ekleniyor. Davetinizde farklı bir ambiyans elde etmek isterseniz arabesk, fantezi, caz, blues, hip hop, funk gibi müzik türleriyle de karşınıza çıkabiliyorlar. Bütün bunlara ek olarak davetinizde çalması için Türk halk müziği ve Türk sanat müziği gibi türleri de tercih edebiliyorsunuz.

Ek Hizmetler

Grup, kendi ekipmanını kendisi temin eden bir İstanbul düğün orkestrası olarak hizmet veriyor. Üstelik davetinizin konseptine saygı duyuyor, konsepte uygun kostümler giyinerek güzel gününüze konuk oluyorlar. Ses, ışık, truss sahne hizmetleri gibi konularda teknik yardım edebilecek olan MossoBando ekibi, nostaljik ve konsept müzikleri de ustalıkla icra edebilen müzisyenlere sahip. Davetleriniz, hiç olmadığı kadar renkli geçecek!

Davetleriniz hem ruha hem göze hem de kulağa hitap etsin. Kaliteli hizmeti benzersiz sanat anlayışıyla birleştiren MossoBando, size yalnızca bir telefon kadar uzakta. Sayfada paylaşılan iletişim numaralarını kullanarak bu bando ekibine ulaşabilir, İstanbul düğün orkestra fiyatları konusunda en doğru bilgiyi kendilerinden alabilirsiniz. Her geçen gün kendini daha da geliştiren sanatçı ekibi, çiftlerini mutlu etmek için hazırda beklemekte.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İstanbul,Beşiktaş

  • Haritadaki Konumu

    MossoBando Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.