Bahhçe*

Bahhçe
Düğün, nikah, sünnet, iş toplantılarınız, yemekli veya yemeksiz her türlü organizasyonlarınız için birbirinden şık iki salonumuzla 100 kişiden 1500 kişiye kadar hizmet veren Bahhçe, özel günlerinizin kıymetini bilir ve fark yaratır!

Organizasyonlarınız için profosyonel çözümler üreten ekibimiz ''Mutlu anların Bahhçe’sini'' yaratmak amacıyla sizilere eksiksiz hizmet sunar. Detayları bize bırakıp, yaşarken mutlu olacağınız ve yıllar boyunca unutamayacağınız organizasyonlar için Bahhçe‘de buluşalım.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
BE Bertan Düğün Tarihi: 23/08/2015

Tüm hizmetten ve yetkililerin ilgisinden çok memnun kaldık. Herkes bizimle oldukça fazla ilgilendi. İkramların tadı, sunumu, görselliği güzeldi. Lokasyon olarak kolay bulunabilen bir mekan. Tavsiye ederim kesinlikle. Sadece düğünümüz 11:30 gibi sona erdi biraz erken bittiğini düşünüyorum, bunun dışında genel olarak her şeyin olumlu geçtiğini söyleyebilirim. Teşekkürler.

YA yasemin Düğün Tarihi: 04/07/2015

Nişan organizasyonumuz burada oldu. Açık alanda kır mekanında gerçekleştirdik. Mekandaki renk seçimi adaylara sunuluyor ama bizim vaktimiz olmadığı için yapmadık. 550 kişilik ikramlı oldu nişanımız. Sunulan ikramların tadı güzeldi, biz dışarıdan ayarladık. Ulaşımda sorun yaşanmadı. Düğünü de buradayı yapmayı düşünüyorum.

ZE ZEYNEP Düğün Tarihi: 13/09/2014

memnun kaldım

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Bahhçe ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Bahhçe hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap