İzmir'de Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:07 dakika

15.09.2021

İzmir’de standart düğün organizasyonlarından uzak, parti havasında geçecek bir organizasyon mu yapmak istiyorsunuz? Kokteyl düğününün hakkını vereceğiniz İzmir düğün mekanlarını sizin için derledik!

i̇zmir'de kokteyl tarzı düğün yapılabilen en şık mekanlar

1- Talles Park VIP

Balçova’da dört köşesi palmiye ağaçlarıyla süslü bir alan üzerine kurulu Talles Park VIP ile başlayalım. Kokteyl tarzı organizasyonlarda 2.000 kişiye kadar ağırlama kapasitesi bulunan mekan kalabalık davetler için ideal.

Şıklığı ile dikkat çeken mekanda çiftlerin istediği konsept uygulanabiliyor. Mekanın mutfağında hazırlanan menü seçenekleri arasından seçim yapabilir, tadım ve menüde değişiklik yapma gibi imkanlardan da yararlanabilirsin.

talles park vip

2- Çınar Garden Wedding House

İzmir’de kokteyl tarzında düğün yapabileceğiniz mekanlardan bir diğeri de Balçova’da yer alan Çınar Garden Wedding House! Yeşillikler içinde bir alanda evlenmek isterseniz, bu mekan tam size göre.

Mekanın düğün organizasyonlarına özel 500-750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Çınar Garden Wedding House davetlilerinin kolayca ulaşabileceği merkezi bir konuma sahip.

Çınar Garden Wedding House

3- Elit Elegance Event & Wedding

Balçova düğün mekanlarından Elit Elegance Event & Wedding, trendleri düzenli olarak takip eden ve uygulayan bir ekibe sahip. Bu mekanda 500 kişiden 750 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Bu mekanda fotoğraf çekimine uygun birçok yer de bulunuyor. Bu sayede dış çekim için farklı mekan aramanıza gerek kalmıyor.

Elit Elegance Event Wedding

4- Bordo Yeşil Garden Alsancak

Bordo Yeşil Garden Alsancak, Konak’ta yer alıyor ve o bölgede şıklığıyla hemen dikkatleri üzerine çekiyor. Açık ve kapalı alanda davetler düzenledikleri mekanda, kokteyl düzende 750 kişiye kadar davetliyi ağırlayabiliyorlar.

Restoranda standart bir süslemeyi uygulamak yerine, çiftlerin istekleri doğrultusunda konsept oluşturuluyor. Dilediğiniz konsept hazırlığı ve süslemeyi, çözüm ortaklarıyla beraber en iyi şekilde mekana uyguluyorlar.

Bordo Yeşil Garden Alsancak

5- Tepekule

Tepekule; İzmir’in en güzel körfez manzarasına sahip noktalarından birinde, Bayraklı’da yer alıyor. Mekanda üç farklı organizasyon alanı bulunuyor. Balo salonlarında 250, teras katında bulunan alanlarında 400, zemin kattaki salonda ise 1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorlar.

Mekanın paketine dahil hizmetlerden bazıları şöyle: Düğün pastası, gelin ve damat için şampanya ikramı, 250 kişi ve üzeri organizasyonlarda Hilton Garden Inn’de balayı süitinde konaklama, ilk evlilik yıldönümünde Litany Ristorante İzmir’de 2 kişilik akşam yemeği.

Tepekule

Tepekule

Tepekule

Firmayı İncele

6- Bahhçe Wedding & Restaurant

İzmir’in turistik bölgelerinden biri olan Buca’da yer alıyor Bahhçe Wedding & Restaurant! Mekanın 2.000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Kalabalık düğünler için oldukça ideal bir mekan.

Kokteyl tarzında yapılacak düğünler için kır alanıyla uygun yerlerden biri. Bahhçe Wedding & Restaurant’ta kır düğünü yapma fırsatını yakalayabiliyorsunuz.

Bahhçe Wedding Restaurant

7-Vilayetler Evi Karşıyaka

Karşıyaka’daki mekanlardan biri olan Vilayetler Evi Karşıyaka, kokteyl tarzında yapılacak düğün organizasyonları için ideal bir seçenek. Burada 500-750 kişi ağırlanabiliyor.

Mekanın süslemeleri oldukça şık ve zarif! Beyaz tonlarında dizayn edilmiş düğün alanı ortamın çok daha şık bir ambiyansa bürünmesini sağlıyor.

Vilayetler Evi Karşıyaka

8-Ibis Styles Hotel Bornova

Ibis Styles Hotel Bornova, Bornova’da yer alıyor. Burası, ağaçlarla çevrili ve yemyeşil bir alandan oluşuyor. Çiftlere kendi evlerinin bahçesinde düğün yapıyormuş hissiyatı yaratmak istiyorlar. Mekanda 400-500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Bahçelerindeki masa ve sandalyeleri son derece şık bir şekilde süslüyorlar. Dileyen çiftler için bu alanın bir kısmında nikah seremonisi için sandalye düzeni oluşturabiliyorlar.

Ibis Styles Hotel Bornova

9- La Win

Kokteyl düğünü için en iyi seçeneklerden bir diğeri de havuz başı mekanlar! Balçova’da yer alan La Win de bu mekanlardan biri. Burada kokteyl düzende 650 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Ahşabın sıcaklığını birçok noktada hissedeceğiniz mekanla anlaşırsanız, size özel süslemeler yapacaklarını bilmelisiniz. Palmiye ağaçlarıyla çevrelenen masalar, sallanan aksesuarlar ve diğer tüm dekoratif öğeleri seveceğinizi düşünüyoruz.

La Win

La Win

La Win

Firmayı İncele

10-Kırçiçeği Event Hall

Buca’da kokteyl düğünü yapabileceğiniz bir mekanla sonlandıralım listeyi! Doğayla iç içe bir mekan olan Kırçiçeği Event Hall, 2.000 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğiniz genişliğe sahip.

Mekanda ahşap masa ve sandalyeler sıcak bir atmosfer oluşturuyor. Rustik konseptli bir düğün yapmak istiyorsan bu mekanı tercih edebilirsin.

Kırçiçeği Event Hall


İzmir’de kokteyl düğünü için önerdiğimiz mekanlar bu şekildeydi. Hizmetlerini detaylı incelemek ve diğer fotoğraflarına bakmak için firma sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın. Ayrıca İzmir’deki tüm düğün mekanlarını inceleyebilir, kararınızı öyle de verebilirsiniz.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İzmir Otelde Kına Gecesi Fiyatları ve En Şık Seçenekler

İzmir'de 15 Bin TL'ye Düğün Yapabileceğiniz 15 Mekan

İzmir'de Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

İzmir'de 100-200 Kişilik Düğün Mekanları

Kokteyl Düğünü Yapmadan Önce Bilinmesi Gereken Her Şey

Düğün Mekanları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Düğün Mekanı kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Mekanları Firmaları

Düğün Mekanları kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorum yap