Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Konya

Kwangjin Kır Düğün Salonu

Kwangjin Kır Düğün Salonu
 • Kapasite
  200 - 2500 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kwangjin Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Kwangjin Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 2500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Kwangjin Kır Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kwangjin Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kwangjin Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kwangjin Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kwangjin Kır Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kwangjin Kır Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 2.000-3.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kwangjin Kır Düğün Salonu Hakkında

Mutluğunuza attığınız adımlardan çocuklarınızın evliliğine kadar her anınızda yanınızda olmak istiyoruz. Kalitenin profesyonel hizmetten geçtiğine inanarak yıllardır bunu sağlamak için çalışıyoruz. Hayallerinizdeki kına organizasyonunu yaşatmak için profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz.

Harika bir ortam sağlamak amacıyla Ereğli’de hizmet vererek şık dekorasyonumuzla diğer tesislerden farkımızı gösteriyoruz. Memnuniyeti esas alarak davet ve organizasyonlarınızın vazgeçilmez adresi olmak için çalışıyoruz. En iyisini hedefleyerek deneyimli personelimizle geleneksel Türk misafirperverliğinde hayatınızın en önemli gününe talibiz. Şık dekorasyonlu salonlarımız hakkında bilgi vermek gerekirse ilk olarak kır düğün salonumuzdan başlayalım. 500 ile 700 kişi kapasiteli bir alanda geniş pisti ve kır kınası konsepti ile hayal kuranlara hitap ediyor. Bir diğer kır alanımız ise 800 ile 1.000 kişilik bir kapasiteye sahip. Diğer salonumuzdan daha geniş ve daha farklı bir dizayna sahip. Tahta bir kamelyanın ortasına kurulmuş gelin damat masası, ilk dikkatinizi çeken nokta oluyor. Turkuaz ve beyazın yeşil çimlerle olan uyumunu fark ediyorsunuz. Ağaçlardaki tül detayları ile her şey uçuş uçuş… Fakat bu salonumuz büyük organizasyonlara daha uygun. Kapalı salonumuz ise 300-400 kişi arasına hitap ediyor. Daha çok kına organizasyonlarının yapıldığı bir salon. Ahşap bir yapının içerisinde beyaz renk ile buluşuyorsunuz. Volkan gösterileri ile görsel bir şölenin içinde olduğunuz, keyifli vakit geçirdiğiniz bir salon. Detaylı bir süreç olan kına geceniz için her şeyi biz üstleniyoruz. Böylece geriye size misafir gibi gelmek kalıyor.

Tüm ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü ve kına başlangıcından sonuna kadar keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyoruz. Otopark hizmeti ve geniş yemek alanlarımızla ileride hayallerinizde kusursuz bir an yaratmak için çalışıyoruz. Ayrıca servis ve mutfak kadrosu ile de size özel menüler hazırlıyoruz. Konya’da kına gecesi nasıl yapılır sorusunun cevabını merak ediyor hem de kına organizasyonlarında kır alternatifimizden yararlanmak istiyorsanız yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Kwangjin Parkı, Eski Devlet Hastanesi Arkası, Gülbahçe Mahallesi

 • Haritadaki Konumu

  Kwangjin Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.