Kwangjin Kır Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kwangjin Kır Düğün Salonu

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

2.000-3.000

Kapasite

50 TL'den az

Min. Fiyat

Ereğli, Konya

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50 TL'den az
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 10-30 TL
  • Kapasite 2.000-3.000
  • Aksesuar Kiralama

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni, Semazen, Zenne / oryantal

Önerilen Firmalar

Gold Nişan Ve Kına Salonu
29 2 8

Selçuklu

Gold Nişan Ve Kına Salonu

300-400
50 TL'den az
Bizim Ora Düğün Bahçesi
6 1

Meram

Bizim Ora Düğün Bahçesi

400-500
50 TL'den az
Birlik Düğün Salonu
13

Yunak

Birlik Düğün Salonu

400-500
50 TL'den az

Hakkında

Mutluğunuza attığınız adımlardan çocuklarınızın evliliğine kadar her anınızda yanınızda olmak istiyoruz. Kalitenin profesyonel hizmetten geçtiğine inanarak yıllardır bunu sağlamak için çalışıyoruz. Hayallerinizdeki kına organizasyonunu yaşatmak için profesyonel bir hizmetle çalışıyoruz.

Harika bir ortam sağlamak amacıyla Ereğli’de hizmet vererek şık dekorasyonumuzla diğer tesislerden farkımızı gösteriyoruz. Memnuniyeti esas alarak davet ve organizasyonlarınızın vazgeçilmez adresi olmak için çalışıyoruz. En iyisini hedefleyerek deneyimli personelimizle geleneksel Türk misafirperverliğinde hayatınızın en önemli gününe talibiz. Şık dekorasyonlu salonlarımız hakkında bilgi vermek gerekirse ilk olarak kır düğün salonumuzdan başlayalım. 500 ile 700 kişi kapasiteli bir alanda geniş pisti ve kır kınası konsepti ile hayal kuranlara hitap ediyor. Bir diğer kır alanımız ise 800 ile 1.000 kişilik bir kapasiteye sahip. Diğer salonumuzdan daha geniş ve daha farklı bir dizayna sahip. Tahta bir kamelyanın ortasına kurulmuş gelin damat masası, ilk dikkatinizi çeken nokta oluyor. Turkuaz ve beyazın yeşil çimlerle olan uyumunu fark ediyorsunuz. Ağaçlardaki tül detayları ile her şey uçuş uçuş… Fakat bu salonumuz büyük organizasyonlara daha uygun. Kapalı salonumuz ise 300-400 kişi arasına hitap ediyor. Daha çok kına organizasyonlarının yapıldığı bir salon. Ahşap bir yapının içerisinde beyaz renk ile buluşuyorsunuz. Volkan gösterileri ile görsel bir şölenin içinde olduğunuz, keyifli vakit geçirdiğiniz bir salon. Detaylı bir süreç olan kına geceniz için her şeyi biz üstleniyoruz. Böylece geriye size misafir gibi gelmek kalıyor.

Tüm ihtiyaçlarınızın düşünüldüğü ve kına başlangıcından sonuna kadar keyifli vakit geçirmek isteyenleri bekliyoruz. Otopark hizmeti ve geniş yemek alanlarımızla ileride hayallerinizde kusursuz bir an yaratmak için çalışıyoruz. Ayrıca servis ve mutfak kadrosu ile de size özel menüler hazırlıyoruz. Konya’da kına gecesi nasıl yapılır sorusunun cevabını merak ediyor hem de kına organizasyonlarında kır alternatifimizden yararlanmak istiyorsanız yandaki formu doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim

Osman Dalkılıç

  • Adres: Kwangjin Parkı, Eski Devlet Hastanesi Arkası, Gülbahçe Mahallesi

Kwangjin Kır Düğün Salonu Yol Haritası


Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!