Köyceğiz Düğün Bahçesi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Köyceğiz Düğün Bahçesi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Köyceğiz Düğün Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Köyceğiz Düğün Bahçesi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Havuz başı Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Köyceğiz Düğün Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Köyceğiz Düğün Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Köyceğiz Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Köyceğiz Düğün Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Köyceğiz Düğün Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Köyceğiz Düğün Bahçesi 200 kişiden 1500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Köyceğiz Düğün Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Köyceğiz Düğün Bahçesi düğününüz için vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Köyceğiz Düğün Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Köyceğiz Düğün Bahçesi düğün dışında kurumsal etkinlikler, mezuniyet törenleri, doğum günü, bayi toplantısı, kına, davet ve resepsiyon, nişan, açılışlar ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Köyceğiz Düğün Bahçesi Hakkında

Düğün organizasyonunuzu Köyceğiz Düğün Salonu Konya da gerçekleştirmek ister misiniz? Kır düğünü planlayan çiftler için çok uygun bir mekân olan kır bahçemiz yüzlerce konuğa ev sahipliği yapabilecek büyüklüğe sahip. Beyaz masa ve sandalyelerinin kullanıldığı kır düğünü alanımızda beyaz, mavi veya kırmızı renk giydirmeleri tercih ediliyor. Ağaçlarla çevrili mekanımızın konseptinde uçuşan örtüler ve muhteşem bir giriş var. Bu manzara içinde kır düğünü organizasyonu bir harika oluyor.

Doğayla iç içe olan mekanımızda konuklarınızı en iyi şekilde ağırlamanın mutluluğu yaşıyoruz. Mekanımızda yemekli ve yemeksiz düğün gerçekleştiriliyor. Yemekli düğün konseptimizi seçerseniz en özel yemeklerimizi konuklarınızla paylaşma imkanına sahip oluyorsunuz. Profesyonel aşçılarımız en güzel düğün menülerini hazırlıyor ve konuklarınız için şık sunumlar gerçekleştiriyor. Sizler de harika bir yemekli düğün konsepti düşünüyorsanız mekânımız tam size göre.

Manzaranın lezzetle buluştuğu bu nokta da harika anılar kaydedebilirsiniz. Ayrıca dış mekân çekimine de gerek kalmadan gün içerisinde çekiminizi burada gerçekleştirebilirsiniz. Böylece yorulmadan hem dış mekân çekiminizi hem de düğününüzü yapıyorsunuz.

Bizim için çok önemli olduğunuz için her şeyin en iyisi için çabalıyoruz. Yemeğinizden süslemesine, orkestrasından servisine kadar size layık olmaya çalışarak iyi bir hizmet veriyoruz. Elimizden gelenin fazlasını da yaptığımız zamanlar oldu. Bu değerli günlerin oldukça farkındayız. Öncesinde sağladığımız görüşmeler sayesinde ihtiyaçlarınızı ve taleplerinizi iyice belirliyor ve planlama sürecimizi ona göre gerçekleştiriyoruz.

Konya’da bir kır düğünü mekânı arayışındaysanız ve uygun bütçeli bir yer de bakıyorsanız burası tam size göre! Listenize bizi mutlaka eklemelisiniz. Bunun için de tek yapmanız gereken yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçmek! Böylece hizmet içeriğimizden fiyat bilgisine kadar her şeyi öğrenebilirsiniz. Hayallerinizi süsleyen kır düğünü konsepti için sizleri bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Yaka Meram Mah. Köyceğiz Cad.Huzurevi Yanı Meram

 • Nasıl gelinir?

  Toplu Ulaşım Araçları ile Meram Tıp Fakültesi İstikametindeki Araçlar yada Huzurevi İstikametindeki Toplu Ulaşım Araçlarıyla

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Köyceğiz Düğün Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.