Kır Düğünü Konya

Gözde Kır Düğün Salonu

 • Kapasite
  200 - 875 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gözde Kır Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gözde Kır Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Gözde Kır Düğün Salonu Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Çim alan Göl kenarında Orman içinde After Party alanı
Manzara
Göl manzaralı Panoramik manzaralı Doğa manzaralı

Gözde Kır Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Gözde Kır Düğün Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Gözde Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gözde Kır Düğün Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gözde Kır Düğün Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gözde Kır Düğün Salonu 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gözde Kır Düğün Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gözde Kır Düğün Salonu düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Gözde Kır Düğün Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gözde Kır Düğün Salonu düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, nişan, doğum günü, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, parti, sünnet düğünü, bayi toplantısı, piknik, kına ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Gözde Kır Düğün Salonu Hakkında

Konya’da bir kır düğünü mü hayal ediyorsunuz? Geniş bir çim bahçenin içerisinde doğanın tam ortasında düğün yapmak artık zor değil. Uzun yıllardır özel günleriniz için çalışıyoruz. Profesyonel bir ekiple ve güler yüzlü hizmet aşkıyla…

Düğün süreci uzun bir süreç ve birçok detayla ilgilenmek zorunda kalıyorsunuz. Gelinliğinden damatlığına araba süslemesinden düğün çiçeğine kadar birçok nokta söz konusu. Ama ilk karar vereceğiniz bütçenizden sonra düğün salonu. Bu yüzden kendinizi profesyonel ellere teslim ederek, kendiniz için en iyi tercihi yapmak istiyorsunuz. Gözde Kır Düğün Salonu Konya Ereğli’de bunun için çalışıyor. Özel günlerinizi hatıralarınızda güzel hatırlamanız için elimizden geleni yapıyoruz. Şu zamana kadar birçok çiftin mutluluğuna şahit olduk. Bundan sonra da olacağımıza eminiz. İstiyoruz ki bu yeni maceranızda size ortak olalım. Birlikte heyecanlanıp birlikte telaşlanalım.

Bizimle çalışmaya karar verdiğiniz de görüşmeler sırasında istek ve taleplerinizi konuşuyor, bir yol planı çiziyoruz. Geriye size düğün organizasyonunuza misafir gibi gelmek kalıyor. Hatta düğün günü size organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Böylece adım adım programı biliyor, sorularınıza cevap buluyorsunuz. Ayrıca organizasyon esnasında çıkabilecek sorunlara daha siz anlamadan çözüm buluyor hem de programın akışında aksamaları önlüyor. İçiniz rahat bir şekilde düğününüzün tadını çıkarmak da size kalıyor.

Gelelim lezzetli yemeklerimize… Usta ellerden çıkan menülerimizin ürünleri özenle ve taze bir şekilde seçiliyor. Ustalarımız özenle lezzetlendiriyor ve harika sunumlarla tabaklarınıza geliyor. Tadı damağınızda kalacak bu lezzetlere bayılıyorsunuz. Açıkçası hem eğleniyor hem de doyasıya yiyorsunuz.

Konya kır düğünü konseptini içeren mekanlar arasında farkımızı hissetmenizi istiyoruz. Bunun için de yandaki formu ücretsiz olarak doldurup bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bilgileri eksiksiz doldurduğunuz takdirde hemen size geri dönüş sağlıyoruz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Barbaros Mahallesi, Barbaros Sk., 42320 Ereğli/Konya

 • Haritadaki Konumu

  Gözde Kır Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.