Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 4500
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 2500

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi Sıkça Sorulan Sorular

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi düğün fiyatları ne kadar?

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi 200 kişiden 4500 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 2500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi düğün dışında mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, nişan, açılışlar, sünnet düğünü, kurumsal etkinlikler, kına ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi Hakkında

Kır düğünü konseptini havuzla taçlandıran Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi’ne unutulmaz bir düğün isteyenleri bekliyoruz.

Geniş bir alanın üzerinde yeşil bir zeminde davetlileriniz için alan oluşturuyoruz. 3000 kişilik misafir ağırlama kapasitesine sahip olduğumuz için kalabalık davetler için ideal bir salon olduğumuzu söyleyebiliriz. Hafta içi ya da hafta sonu ayrımı yapmadan size sorunsuz ve güler yüzlü bir hizmet sunuyoruz. Bahçemizin içerisinde bulunan davetli masalarına ve düğün alanına havuzun üstündeki köprüden geçerek giriş yapıyorsunuz. Kırmızı halı sererek giriş ve çıkış yolunu belirttiğimiz alanımızda hoş bir görünüm sağlıyoruz. Yuvarlak masaları mor örtüler ile giydiriyor ardından beyaz sandalyelerle çevreliyoruz. Davetli masalarının arasında belirli bir mesafe bırakarak konuklarınızın özgürlük alanlarına saygı gösteriyoruz. Şamdanlar, vazolar ve çiçek buketleri ve tüller ile mekân içi süsleme yapıyoruz. Dans pistinin bulunduğu alanı kırmızı bir platformdan oluşturuyoruz. Başarılı müzisyenlerden oluşan orkestranın çalacağı unutulmaz parçalar ile eğlence dolu şahane bir müzik keyfi yaşayacaksınız. Yemekli ve yemeksiz düğün organizasyonu düzenleme olanağımız bulunuyor. Usta aşçılarımız hijyen kurallarına büyük bir özen göstererek lezzetli yemekler hazırlıyor. Zengin menü içeriğimizle tadı damağınızda kalacak bir ziyafette kendinizi bulacaksınız. Düğün töreniniz öncesi dilerseniz menü tadımı yaparak ikramlarımızın içeriği hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Işık, ses ve sahne sistemlerimiz için son teknoloji ekipmanlar kullanıyoruz. Vale hizmeti sağladığımız mekânımız içerisinde 250 ile 500 kişiye kadar kapasiteli otoparkımıza güvenle araçlarınızı park edebilirsiniz.

Bizim hakkımızda daha detaylı bilgi almak, paket içeriklerini öğrenmek ve fiyat tekliflerini değerlendirmek için sayfanın üst kısmında yer alan salon iletişim bilgileri ile irtibat sağlayabilirsiniz. Mekânımız Umman Düğün ve Kongre Merkezi’ne ulaşmanın bir başka yolu ise yine sayfanın üstünde bulunan formun eksiksiz bir şekilde doldurularak “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklanması ile oluyor.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Karahüyük mh. Hatıp cd. No:319 Meram / Konya

 • Nasıl gelinir?

  Kozağaç parkı karşısındadır..

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi Yol Haritası

Umman Düğün Toplantı ve Kongre Merkezi Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Rabia & Fuat

Düğün Tarihi: 02.12.2018


Bu firma gelen misafirlere saygı göstermiyor gelen misafirlere yemek sofrası kurmaya bile aziz garsonlar ne ilgi nede alaka gösteriyor misafirlerin isteklerine bile yardımcı olmuyor lar

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.