E Mirella Cafe

E-posta Gönder

E Mirella Cafe Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  50-100

E Mirella Cafe Sıkça Sorulan Sorular

 • E Mirella Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  E Mirella Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.E Mirella Cafe kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • E Mirella Cafe kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  E Mirella Cafe kına ve bekarlığa veda için maksimum 50-100 kişilik kapasiteye sahiptir.


 • Sağladığınız Hizmet İçeriği

  Kına tepsisi, Kına töreni

E Mirella Cafe Hakkında

Uzun yılardan beri E Mirella Cafe İzmit’te faaliyet gösteriyor. Profesyonel ekibimiz hem alanlarında uzman kişiler olup hem de güler yüzlü ve işini severek yapan kişilerden oluşuyor. E Mirella Cafe kına gecesi ve bekarlığa veda partileriniz için restaurant, cafe ve pub hizmetleri sunuyor.

Böylece geceye lezzetli yemekler ile başlayabileceğiniz gibi ikramların yer aldığı açık büfe tarzı bir konseptte düzenleyebiliriz. Bu tercihiniz doğrultusunda mekânımınız masa sandalye düzenini hazırlıyoruz.

Kına konseptinize uygun bir şekilde dekore ediyoruz mekanımızı da böylece her şey tam bir uyum içerisinde oluyor. Tabii ki tüm bunlar yapılmadan önce çiftimiz ile görüşüyoruz ve istekleri ön planda olacak şekilde yapıyoruz bütün bu düzenlemeleri. Çünkü geceniz hayal ettiğiniz gibi olmalı…

Türk geleneklerine uygun bir gece tasarlamak isteyen çiftlerimize verdiğimiz bütün bu hizmetlerin yanında yeni nesil kına eğlencelerine de uygun bir gece düzenleyebiliyoruz. Müzik tercihlerinizi de geniş repertuarımızdan seçerek eğlencenizi de arzu ettiğiniz gibi şekillendirebilirsiniz.

E Mirella Cafe’de pub tarzında bir gece tasarlayarak kız arkadaşlarınız ile kusursuz bir gece geçirebilir ve sabaha kadar eğlencenin tadına varabilirsiniz. Bekarlığa veda partiniz için de süslemeler yapabiliriz.

Süslemesiz ve sade bir gece hayal ederseniz bu da mümkün tabii ki.

Ekstra hizmetler için organizasyon firması ile anlaşmak isteyen gelinlerimiz için böyle bir ihtimalimizde bulunuyor. Böylece farklı dekoratif eşyalar ya da kına malzemeleri için organizasyon firmanız ile ortak çalışma yürütebiliyoruz.

Ekstra hizmetler ise belki şık nedime bileklikleri, taçlar, kına takımları veya bekarlığa veda partisi için maskeler olabilir.

Bu sayede E Mirella Cafe organizasyonlarınızı gerçekleştirirken size herhangi bir kısıtlama oluşturmuyor. Belki de tek kısıtlamamız mekânımızda kalabalık organizasyonları gerçekleştiremiyor olmamız. Siz de bizimle harika bir gece geçirmek isterseniz formu doldurarak iletişime geçebilirsiniz…

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Ömerağa Mah. Pertev Paşa sok. 15/A

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  E Mirella Cafe Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.