Motali Life Hotel
 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Motali Life Hotel Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Motali Life Hotel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Motali Life Hotel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Motali Life Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Motali Life Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Motali Life Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Motali Life Hotel kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Motali Life Hotel kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Motali Life Hotel kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Motali Life Hotel kına ve bekarlığa veda için hangi hizmetleri sunmaktadır?

Motali Life Hotel kına ve bekarlığa vedanız için maskeli ve eldivenli servis personeli sunma, uygun noktalara el dezenfektanı yerleştirilmesi, sosyal mesafeye uygun oturma düzeni, mekan girişinde ateş ölçümü, masalar arası geniş mesafe aralığı, her organizasyon öncesi mekanın dezenfekte edilmesi, düzenli havalandırma ve kullan-at malzeme ile servis imkanı hizmeti sunmaktadır.

Motali Life Hotel Hakkında

Muhteşem göl manzarası eşliğinde, mis gibi dağ havasını içinize çekeceğiniz mekânımızda dillere destan bir kına gecesi yapmak ister misiniz? Motali Life Otel Kartepe’de doğanın tüm güzellikleri gözlerinizin önünde sergileniyor. Otelimiz Türkiye’nin sayılı kayak merkezlerinden Kartepe’nin eteklerinde, eşsiz konumuyla faaliyet gösteriyor.

Kına gecenizi yapacağımız Beyza Restoranımız, otelimizin muhteşem atmosferini tamamlayan dekoru ve büyüleyici göl manzarası ile sizleri bekliyor. Şeflerimizin hünerli ellerinden çıkan Türk ve dünya mutfağının en güzel lezzetleri ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak hizmetlerimiz ile misafirlerimizin en özel anlarını, törenlerini ve kutlamalarını burada unutulmaz bir anıya dönüştürmek istiyoruz.

Restoranımız dışında çimli kaplı yemyeşil büyük bir bahçeye de sahibiz. Burada hazırladığımız masa düzeni ve organizasyon temaları, eşsiz manzaramız ile birleşerek törenlerinizi görsel bir şölene dönüştürüyor. Bahçemizde yer alan sahnemiz ve özel platform ile kına geceniz daha da görkemli yaşanıyor. Beyza restoranımız kapalı alanda 150 kişi, bahçesinde ise 700 kişiye kadar konuğunuzu rahatlıkla ağırlayabiliyor. Bu nedenle tüm sevdiklerinizi, aklınızda soru işareti olmadan kına gecenize davet edebilirsiniz. Dekorasyon ve süsleme konusunda da elimizden geldiğince size yardımcı olmaya çalışıyoruz. İsterseniz iş ortaklarımız aracılığıyla moda olan konseptleri, gelin adaylarımızın en çok tercih ettiği aksesuarları da sizin için temin edebiliriz. Böylece bir organizasyon firması ararken zaman da kaybetmemiş oluyorsunuz. Merak etmeyin, organizasyon günü her şey hayallerinizdeki gibi olacak!

Ayaklarınızın altında yemyeşil çimler, yanınızda doğanın tüm tonlarını sunan Kartepe ve arkanızda masmavi bir göl manzarası, kına töreninizin dekoru olabilir mi? ‘’Neden olmasın!’’ dediğinizi duyar gibiyiz, o halde daha fazla bilgi almak ve kına organizasyon fiyatlarımızı öğrenmek için sayfanın üst kısmında bulunan bilgileri kullanarak Motali Life Hotel Kartepe iletişim kurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Masukiye Mh. Kartepe Cd. N:36/A Kartepe/Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Motali Life Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.