Doğa Park Kır Düğün Evi

E-posta Gönder

Doğa Park Kır Düğün Evi Genel Özellikler

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)

  50-100 TL

 • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)

  50-80 TL

 • Kapasite

  500-750

 • Aksesuar Kiralama

Doğa Park Kır Düğün Evi Sıkça Sorulan Sorular

 • Doğa Park Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

  Doğa Park Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı Minimum 50-80 TL aralığından başlamaktadır.Doğa Park Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 50-100 TL aralığından başlamaktadır.


 • Doğa Park Kır Düğün Evi kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

  Doğa Park Kır Düğün Evi kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Doğa Park Kır Düğün Evi Hakkında

Siz de kına gecesi organizasyonlarınızı doğanın içinde göl kenarında gerçekleştirmek istemez misiniz?

Öyle ise Doğa Park Kır Düğün Evi tam size göre…

Eşsiz doğal ortamı ile Bıçkıdere Göleti konuklarımızı büyülüyor.

Doğa Park ise yemyeşil bahçesi ve çocuk oyun alanları ile de 1000 kişiye kadar konuklarınızı ağırlayabilecek genişlikte. Kapalı alanımız yani restaurant kısmımız ise 200 kişilik davetlerinizi doğa manzarası ile gerçekleştirme imkânı sağlıyor.

Profesyonel ekibimiz ile sunduğumuz yüksek kalite hizmet ve gıda güvenilirliği garantisi ile de Kocaeli’de bir marka haline geliyoruz. Yemeklerimizde Doğa Park Restaurant garantisi ile hazırlanıyor ve organizasyonlarınız işsiz lezzetler ile taçlandırılıyor.

Kına organizasyonlarınızda farklı konseptler de yaratarak başka bir yerde bulamayacağınız tarzda düzenlemeler yapıyoruz. Masa ve sandalye süslemeleri şık aydınlatmalar ile de hoş bir görünüme kavuşan Doğa Park Kır Düğün Evi doğanın zarafeti ile aşkınızı da kucaklıyor.

Geleneksellikten sıkılmış ve modern bir gece tasarlamak isteyen çiftlerimiz için de eğlence odaklı bir kına gecesi ve bekarlığa veda partisi tasarlayabiliriz.

Abartılı ve şaşalı organizasyonlar yerine şık ve sade organizasyonlar tercih eden bütün çiftlerimize kucak açan doğanın huzuru eşliğinde özel bir gece yaşayacağınızdan hiç şüphe duymuyoruz! Tabii ki canlı müzik ile de renklenen gece adeta bir şölene dönüşüyor ve başta çiftimiz olmak üzere bütün konuklarımız için unutulmaz bir gece oluyor.

Üstelik bütün bu avantajlardan yararlanarak; kır düğünü, sünnet, nişan, nikah sonrası yemek, parti ve kutlamalar gerçekleştirebilirsiniz. Hatta iş yemekleri, aile kahvaltıları, davet ve resepsiyonlar da gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer siz de Kocaeli’de gerçekleştirmek istediğiniz organizasyonlar için en doğru tercih olduğumuzu düşünüyorsanız yapmanız gereken yalnızca formu doldurmak! Böylelikle Doğa Park Kır Düğün Evi ile iletişime geçerek detaylı bir planlama yapabilir ve fiyat teklifleri de alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Çayırköy baraj mevkii, Sepetçi yolu üzeri No:36. Gölkay Tesisleri

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Doğa Park Kır Düğün Evi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.