Sporköy
2. yıl
Gebze

Deniz manzaralıHavuz başındaFarklı konseptlerModern ve sadeGelin hamamıKına takımı ve aksesuarıGelin kaftanıKına ekibi

50 - 3000 Kişi
80.000
40.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

100 - 450 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 - 500 TL
100 - 250 Kişi
250 TL'den az
100 - 625 Kişi
250 TL'den az
100 - 350 Kişi
250 - 500 TL
100 - 450 Kişi
250 TL'den az
Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Darıca Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Darıca Kocaeli’ndeki en kalabalık semtler arasında. Kocaeli Darıca kına mekanları çeşitliliği sayesinde yoğun ilgi görüyor. Mekanların birçoğu farklı manzara seçenekleri sunuyor. Deniz, orman, bahçe ve panoramik şehir manzarasına sahip mekanlar her zevke hitap ediyor. Özellikle doğayla iç içe olmak veya deniz manzarası görmek isteyenler Cami ve Piri Reis mahallelerinde pek çok mekan bulabilirler.

Darıca bekarlığa veda mekanları birbirinden güzel dekorasyon ve konsept seçenekleriyle herkese hitap ediyor. Mekanların birçoğu beyaz sandalye ve masalarda kırmızı tül aksesuarlar kullanmayı tercih ediyor. Süslemede kullanılacak rengi çiftler belirleyebiliyor. Bunun dışında kırmızı minderler ve taht gibi konsept malzemeler ortamın ambiyansına uyum sağlıyor. Salonlarda özellikle altın detaylı aksesuarlar kullanılıyor.

Darıca’da kına gecesi yapılacak yerlerde her kapasiteye uygun salon seçenekleri bulunuyor. 50’den 2000 kişiye kadar misafirinizi Darıca’daki kına salonlarında ağırlayabilirsiniz. Butik bir kına gecesi düzenlemek istiyorsanız Piri Reis Mahallesi’ndeki mekanları inceleyebilirsiniz. Eğer kalabalık bir organizasyon düşünüyorsanız; Emek, Kazımkarabekir ve Fevzi Çakmak mahallelerinde dilediğiniz kapasitede bir mekan bulabilirsiniz.

Salonların iç tasarımı konuklarınıza davet boyunca rahat bir alan sağlıyor. Mekanların kolonsuz yüksek tavanlı ve geniş olması sayesinde ferah bir alanda davetinizi gerçekleştirebilirsiniz. Oldukça geniş dans pistlerinde bütün konuklarınıza yetecek kadar alan bulunuyor. Bunun yanında mekanlarda bulunan havalandırma, iklimlendirme ve klima sistemleri sayesinde havadar bir ortamda keyifle eğlenebilirsiniz.

Darıca Kına Gecesi Mekanlarının Hizmetleri Neler?

Darıca’da kına gecesi mekanları, bu özel günler için her türlü ihtiyaca ve talebe hitap eden hizmetler sunuyor. Kına gecesinde ihtiyacınız olabilecek; tepsi, mum, eldiven, hediyelik kına ve Hint kınası gibi birçok malzemeyi mekanlardan talep edebiliyorsunuz. Ayrıca pek çok mekan bindallı ve kaftan kiralama hizmeti de sunuyor. Birbirinden güzel modeller arasından dilediğinizi tercih edebilirsiniz.

Mekanların anlaşmalı olduğu organizasyon sorumlularıyla birlikte salonu hayallerinizdeki gibi dekore edebilirsiniz. İster modern isterseniz de geleneksel aksesuar seçeneklerine sahip kına mekanları Darıca’da yer alıyor. Eğer özel konsept fikirleriniz var ise dilediğiniz organizasyon firmasıyla da çalışabilirsiniz. Bunun yanında mekanlarda bulunan profesyonel servis ekipleri davet boyunca konuklarınızın ve sizin her türlü ihtiyacınızı karşılayacaklar.

Darıca kına mekanlarında hem yemekli hem de yemeksiz davetler düzenleyebilirsiniz. Mekanlar davetlere özel fiks menü seçenekleri sunuyorlar. Hangi menüyü seçeceğiniz konusunda kararsızsanız davetten önce menü tadımı yaparak yemekleri damak zevkinize göre düzenleyebilirsiniz. Ayrıca mekanlarda vegan, vejetaryen ve diyabet yemek seçenekleri bulunuyor. Her konuğunuza hitap edecek menüler hazırlayabilirsiniz.

Kına gecelerinin vazgeçilmezleri arasında olan dans ve müzik hizmetleri bu özel gününüzün unutulmaz olmasını sağlayacak. Son teknoloji ses, sahne ve ışıklandırma sistemleri size kaliteli bir eğlence yaşatacak. Canlı müzik ve DJ hizmeti gibi seçeneklerden tarzınıza uygun olanı tercih ederek sevdiğiniz şarkılar eşliğinde dans edebilirsiniz. Ayrıca mekanlarda jeneratör bulunması eğlencenizin kesintisiz devam etmesini sağlayacak.

Darıca Kına Mekanları Fiyatları

Darıca kına yerleri yemekli ve yemeksiz davetlere göre farklı fiyatlandırmalara sahip. Yemekli davetlerde mekanlar kişi başı üzerinden fiyatlarını belirliyorlar. Davetli sayınız arttıkça ödeyeceğiniz rakamda da artış oluyor. Eğer yemeksiz bir kına gecesi gerçekleştirecekseniz de mekanlar paket fiyatı üzerinden ödeyeceğiniz tutarı belirliyorlar. Alacağınız hizmetler, kişi sayısı ve menü tercihine göre bir fiyat oluşturuluyor.

Düzenleyeceğiniz davetin fiyatı menü içeriklerine göre de değişiklik gösteriyor. Yemekli menülerde fiyat ana yemek tercihinize göre değişiyor. Örneğin tavuk ızgaralı menüler biftekli olanlara kıyasla daha uygun fiyatlı olabiliyor. Yemeğin yanında alkollü içecek tercih edecekseniz de fiyatta artış oluyor. Yemeksiz davetler daha sade içeriğe sahip olması sebebiyle yemekli olanlara kıyasla daha uygun fiyatlı.

Darıca’daki kına mekanlarının fiyatları her semtte farklı skalaya sahip. Piri Reis, Kazımkarabekir ve Fevzi Çakmak mahallelerini incelediğimizde bütçe dostu pek çok mekan seçeneği bulunuyor. Bayramoğlu, Cami ve Piri Reis semtlerinde ortalama fiyatlara sahip kına mekanları bulabilirsiniz. Fiyatlar genel olarak uygun olsa da kendi bütçenize göre olan semtleri inceleyebilirsiniz.

Bu özel gününüz için talep edeceğiniz hizmetler de fiyatı etkileyen noktalardan biri. Mekanlar kına geceniz için size özel hizmet paketleri sunuyorlar. Yemek servisi, dekorasyon, müzik ve fotoğrafçı gibi pek hizmetten anlaşacağınız fiyat dahilinde yararlanabiliyorsunuz. Özel sanatçı istekleriniz ve dışarıdan anlaşacağınız firmalar için ayrı bir ödeme yapmanız gerekiyor.

Darıca Kına Salonlarının Avantajları

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları