Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Işıl Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Işıl Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az

Işıl Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Işıl Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Işıl Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Işıl Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Işıl Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Işıl Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Işıl Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 400-500 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Işıl Düğün Salonu Hakkında

Çiftlerin hayalinizi gerçeğe dönüştürüyoruz.

Kına ve bekârlığa veda patinizi şık bir salonda kutlamaya hazır olun. Işıl Düğün Salonu uzun yıllar boyunca Kocaeli Darıca’da düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Ailelerin ve çiftlerin hayatlarındaki en önemli ve mutlu anlarına şahit olarak salonumuzda kusursuz organizasyon düzenliyoruz.

Peki bunu nasıl yapıyoruz?

Bizimle ilk iletişime geçtiğiniz an itibariyle hayallerinizi dinliyor o doğrultuda organizasyonun tarzını belirliyoruz. Salonumuz çiftlerimizden aldığımız yorumlar üzerine düğün trendine uygun bir şekilde her sezon yeniliyoruz. Gerekli soğutma ve ısıtma sistemlerimiz mevcut olduğundan dolayı her mevsim faaliyet gösteriyor, misafirlerimize konforlu bir ortam sağlıyoruz.

Her davetlinin oyun pistini görebileceği şekilde masa düzenimizi oluşturuyor, salonumuz yüksek tavan ve kolonsuz olduğundan dolayı ferah bir gün geçirmelerini sağlıyoruz. Masa ve sandalye giydirmelerinde soft renkler kullanarak sizin ışıl ışıl görünmenizi sağlıyoruz.

Kına ve bekârlığa veda partinizi konsept bir gün geçirmek istiyorsanız organizasyon firmalarıyla anlaşıyor kına süslemelerimizi bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde seçiyoruz. Yorulduğunuzda oturabileceğiniz ve fotoğraflarda arka fon olarak kullanabileceğiniz kına tahtı temin ediyoruz.

Olarak organizasyonun başından sonuna kadar sizinle ilgilenen organizasyon sorumlusu tahsis ediyoruz. Özel günlerin değerini biliyor ve kusursuz bir gün geçirmeniz için elimizden geleni yapıyoruz. Siz de bizim ev sahipliğimizde organizasyonlarınızı gerçekleştirmek istiyorsanız yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçiniz.

Düğün nişan, kına ve bekârlığa veda partisi başta olmak üzere; kurumsal etkinlik ve toplantıları başta olmak üzere istenilen bütün kutlamalara ev sahipliği yapabiliyoruz.

Faaliyette olduğumuz yıldan bugüne kaliteli hizmet politikasını benimseyerek müşteri memnuniyetine önem veriyoruz. Yıllar geçse de akıllardan çıkmayacak herkesin dilinde olacak bir organizasyona hazır mısınız? Işıl Düğün Salonu Darıca hizmet detayları hakkında daha kapsamlı bir bilgi almak istiyorsanız sayfa üzerinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Osmangazi Mah. Atatürk Cad. 308 Darıca, Kocaeli

 • Haritadaki Konumu

  Işıl Düğün Salonu Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.