Kına ve Bekarlığa Veda Mekan Kocaeli

Beyaz İnci Düğün Salonu

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Min. Fiyat
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beyaz İnci Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Beyaz İnci Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Beyaz İnci Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Beyaz İnci Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz İnci Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Beyaz İnci Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Beyaz İnci Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Beyaz İnci Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Beyaz İnci Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 500-750 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Beyaz İnci Düğün Salonu Hakkında

Kına ve bekârlığa veda partinizi güncel trendlere uygun, farklı konseptlerle kutlamak istiyorsanız Beyaz İnci Düğün Salonu Kocaeli olarak hizmetinizdeyiz.


Özel gün kutlamaları için Kocaeli Darıca’da çiftler tarafından tercih edilen bir salonuz. Memnuniyetiniz ön planda tutmak için disiplinli bir şekilde çalışıyoruz. Güzel bir organizasyonun iyi bir planlamadan geçtiğini bildiğimizden dolayı bizimle iletişime geçtiğiniz an itibaren istekleriniz doğrultusunda organizasyonlarımızı şekillendiriyoruz.


Salonumuzun özellikleri ve hizmetlerimizden bahsetmek istiyoruz size.


 • Organizasyon için ihtiyaçlarınızı karşılayabilen modern tasarımı ile dikkat çeken salonumuz 100 kişiyi rahat bir şekilde ağırlayabileceğimiz kapasitededir. Salonumuz yüksek tavan kolonsuz olduğundan ve gün ışığı aydınlatmaları kullandığımızdan dolayı kendinizi ferah bir ambiyansta bulacaksınız.

 • Yuvarlak 8 kişilik masalar ve tiffany sandalyeler kullanıyor, davetli sayınıza uygun olarak masa ve sandalyelerin yerleşim planını oluşturuyoruz.

 • Sahne ve ses siteminde kaliteli ekipmanlar kullanıyor, düğün sektöründe deneyimli geniş repertuvara sahip sanatçı ve orkestrayla anlaşarak eğlenceli bir organizasyon geçirmenizi sağlıyoruz.

 • Eğer yemekli bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız, menü içeriğini birlikte oluşturuyor, organizasyon öncesi menü tadımı yaparak lezzetleri test etme imkânı da tanıyoruz.Kına gecenizde sizi neler mi bekliyor?


 • Belirlediğiniz konsepte uygun olarak salonumuzu süslüyoruz.

 • Kına tahtı kurulumunu bindallı ve kaftanınıza uygun renklerde gerçekleştirerek salona bütünlük kazandırıyoruz.

 • Davetlilerinize verebileceğiniz nedime bilekliği, taç, kına aksesuarlarını yerleştirebileceğiniz bir masa düzeni oluşturuyor, masanın üstüne isminizin yazılı olduğu ve “Kınamıza Hoşgeldiniz.” yazılı dekor yerleştiriyoruz.

 • Farklı bir kutlama gerçekleştirmek istiyorsanız kına ekibinin sergilediği danslar eşliğinde keyifli dakikalar geçirebilir, davul şovla eğlencenizi ikiye katlayabilirsiniz.Sadece kına gecelerinde değil düğün, nişan, açılış, mezuniyet töreni gibi organizasyonlarınızda da size ev sahipliği yapıyor, mutluluğunuz biz de paylaşıyoruz. Siz de özel günlerinizi bizim ev sahipliğimizde kutlamak istiyorsanız Beyaz İnci Düğün Salonu telefon bilgisi için sayfa üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Fevzi çakmak mahallesi doktor zeki acar caddesi no75 Darıca, Kocaeli

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.