Kısıkpet Düğün Salonu

E-posta Gönder

Kına ve Bekarlığa Veda Mekan

Kategori

500-750

Kapasite

50-100 TL

Min. Fiyat

Menderes, İzmir

Lokasyon

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Nasıl bir kına mekanı istediğini anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 kına mekanından fiyat teklifi göndersin!


Genel Özellikler

  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu) 50-100 TL
  • Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi) 80-100 TL
  • Kapasite 500-750

Sorular

  • Sağladığınız Hizmet İçeriği Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Önerilen Firmalar

Tagi Event
41 2 29

Balçova

Tagi Event

50-100
50-100 TL
Marjinal Event By Katre-i Organizasyon
34 10

Balçova

Marjinal Event By Katre-i Organizasyon

300-400
50-100 TL
Vilayetler Evi Karşıyaka
128 3 5

Karşıyaka

Vilayetler Evi Karşıyaka

500-750
100-150 TL

Hakkında

Hizmet sektöründe 1985 yılından beri yer alan Kısıkpet markası imzasıyla, kına gecesi ve düğün törenlerinizi benzersiz kılıyoruz. Hayatınız boyunca hayal ettiğiniz en değerli anlara ev sahipliği yapıyor, alanında uzman ekibimiz ve profesyonel çözüm ortaklarımızla Kısıkpet Düğün Salonu’nda konuklarınızı ağırlıyoruz. Üstelik kaliteden ödün vermeden size özel özel konseptler tasarlıyor ve benzeri olmayan davetler tasarlıyoruz. Nasıl mı? Anlatalım:

Mutluluğunuz için ilk olarak isteklerinizi öğreniyoruz. Beklentilerinizi karşılamak ve hayallerinizin tümünü gerçekleştirmek için ekip arkadaşlarımız arasında görev paylaşımı yapıyoruz. Bu sayede düzenlemelere seçtiğiniz davet alanına göre başlıyoruz. Mevsimlere ve hava koşullarına göre de hareket ediyor; yaz aylarında 1500 kişilik ziyafetlere ev sahipliği yapabildiğimiz havuz başında konuklarınızı ağırlıyoruz. Kış aylarında ise, son teknoloji teknik alt yapı ile donatılmış iklimlendirme ve havalandırma sistemleri mevcut 750 kişilik düğün salonumuzun kapılarını konuklarınıza açıyoruz. Şık dizaynı ile dikkat çeken davet alanlarında beyaz rengi ağırlıklı olarak kullanıyoruz. Her konsepte uyumlu bir atmosfer yaratıyor, 10 kişilik yuvarlak masalarda beyaz örtüler üzerine renkli aksesuar ve dekorlarla düzenlemeler yapabiliyoruz. Göz kamaştırıcı bir şıklık için aynalı suplalar, şamdanlar, çiçekler ve konseptinize uygun renkli organze kumaşlar tercih ediyoruz… Kına köşenizde nedimeleriniz ve taht ile görkemli bir alan stilize ettiğimizde ise hazırlıkları tamamlıyoruz!

İzmir kına mekanlarından bir tanesi olurken şıklığımız kadar konuklarınızın en iyi şekilde ağırlanmasına da özen gösteriyoruz. Eksiksiz ve hayallerinizdeki gibi bir eğlence için yetenekli ses sanatçıları ve orkestramıza güveniyoruz. Zaten kaliteli müzik ve kesintisiz eğlence için ses, sahne, ışık sistemlerini özel olarak kuruyoruz. Hazırladığımız repertuvarla da sizi ve konuklarınızı durmaksızın eğlenceye davet ediyoruz. Bu arada enfes tatlarla hazırladığımız davet menülerini de muhakkak denemeli, menü tadımlarıyla konuklarınıza sunmak istediğiniz ikramlara karar vermelisiniz. Biz her konuğunuz, özel araçlarınız ve kına merasimleriniz için son derece geniş bir alanda hizmet verdiğimiz tesisimizde sizi bekliyoruz. Siz iletişime geçmek için hâlâ neyi bekliyorsunuz?

Tek yapmanız gereken Kısıkpet Düğün Salonu iletişim formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonun tıklamak. Aldığınız detaylı hizmet bilgileri ve fiyat tekliflerinin ardından İzmir’de kına gecesi mekanlarından bizi tercih ettiğinizde kalitemizden olduğu kadar bütçe planlamanızdan da memnun kalacaksınız!

İletişim

Ali Eken

  • Adres: İzmir-Aydın Karayolu 22. Km Atatürk Mahallesi Oğlananası Beldesi Menderes – İzmirYorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Ücretsiz Fiyat Teklifi Al!
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!