Kına ve Bekarlığa Veda Mekan İzmir

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu

Firma Düğün.com üzerinden hizmet veremiyor
  • Kapasite
    200 - 875 Kişi

  • Min. Fiyat
    250 TL'den az

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu Kapasite

Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu Özellikler

Aksesuar Kiralama
Hayır

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu kına ve bekarlığa veda için maksimum 750-1.000 kişilik kapasiteye sahiptir.

Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan

Kent Bahçeli Evler Düğün Salonu Hakkında

Siz de düğün hazırlığı içerisindeyken stresinizi atacağınız, arkadaşlarınız ile doyasıya eğleneceğiniz kına geceniz için mekân arayışındaysanız tercihinizi Kent Düğün Salonu Bahçelievler’ten yana kullanabilirsiniz. 1990 yıllarından bu yana bir belediye kuruluşu olarak sektörde yer alıyoruz. Uygun fiyat politikasını benimseyen bir işletme olarak bütçenizi yormadan özel günlerinizi gerçekleştiriyoruz. Hem bütçenizi yormadan kalitelin hizmetten faydalanmış olacaksınız, hem de kına geceniz sonrasında büyük bir memnuniyet içerisinde ayrılacaksınız.
10 kişilik yuvarlak masalarımızı 4 farklı renk seçeneği sunduğumuz kumaş örtüler ile şık sandalyelerimizi ise tüller ile süsleyerek geceye hazır hale getiriyoruz. 1000 kişilik kapasiteye sahip olan salonumuzda istediğiniz oturma düzenini oluşturabiliyoruz. Salon yüksekliğimiz ise 3-4 metreye varması ile gayet bir ferahtır. Salonumuz büyük olduğu için haliyle pist alanımız da epey bir büyük. Arkadaşlarınız ile doyasıya eğlenebileceğiniz bu alanda istediğiniz gibi dans edebileceksiniz. Işıklandırma sistemimiz sayesinde kendinizi gerçek bir dans pistinde bulacaksınız.
Özel orkestramız en eğlenceli kına şarkıları ile size özel bir repertuar hazırlayacak. Kına ekibimiz ise yine dans şovları ile yerlerini almış olacaklar. Kına töreniniz için gerekli olan her türlü aksesuarı sizin için temin ediyoruz. Özellikle kına fotoğraflarınızı çekilmek için harika bir ambiyans ve ortam yarattığımız kına tahtımız ile en eğlenceli pozlarınızın bu taht önünde verebilirsiniz.
Davetlileriniz için pasta ve meşrubat ikramı da sunduğumuz Kent Bahçelievler Düğün Salonu’muzda daha pek çok hizmetimizden yararlanabileceksiniz. Bu hizmetlerimizi daha detaylı konuşmak için sizi salonumuzda ağırlamak isteriz. Bunun için de formu doldurarak randevunuzu alabilirsiniz.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.