Villa Etiquette
5,0
(1 Yorum)
Gölbaşı
15 saatte cevap verir

Kır düğünü ışıklarıModern ve sadeÇim zeminCanlı müzikKına ekibiGelin kaftanıKına takımı ve aksesuarı

50 - 700 Kişi
1.000 - 1.500 TL
İncele
Çınar Kasrı
4. yıl
Gölbaşı
7 saatte cevap verir

Farklı konseptlerKır düğünü ışıklarıModern ve ihtişamlıÇim zeminYüksek tavanKolonsuzKına ekibiKına takımı ve aksesuarı

100 - 1500 Kişi
1.500 - 2.000 TL
İncele

Diğer Firmalar

Gölbaşı Yess Balo Davet

100 - 875 Kişi
500 - 750 TL

Gölbaşı Yarens Saklı Bahçe

50 - 75 Kişi
250 - 500 TL

Gölbaşı Eginakına Evi & Organizasyon

50 - 150 Kişi
250 TL'den az

Gölbaşı Beykoz Restaurant

100 - 250 Kişi
250 - 500 TL

Gölbaşı Nüve Park Restaurant

100 - 350 Kişi
250 TL'den az

Gölbaşı Hera Balo Salonları

200 - 1200 Kişi
250 TL'den az

Gölbaşı Köşk Restaurant Kına Salonu

200 - 1500 Kişi
250 - 500 TL

Gölbaşı Pelops Boutique Hotel

100 - 450 Kişi
250 - 500 TL

Gölbaşı Atlı Bahçe

100 - 350 Kişi
250 - 500 TL

Gölbaşı Wahal Wedding

100 - 800 Kişi
500 - 750 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Gölbaşı’ndaki Kına Gecesi ve Bekarlığa Veda Mekanları

Ankara’nın Gölbaşı ilçesi, şehrin kalabalığından ve stresinden uzak, doğayla iç içe olan kına gecesi mekanları ile birçok çiftin bu özel günü için ilk tercihlerinden biri. İlçenin farklı yerlerinde seçenekler bulunmakla beraber çoğu kına gecesi İncek ve Gaziosmanpaşa mahallelerinde yoğunlaşıyor. En fazla seçenek ise Karşıyaka bölgesinde yer alıyor.

Kına mekanları Gölbaşı’nın doğal güzelliklerinden sonuna kadar faydalanıyor. Birçok mekan nefes kesen göl manzarasına karşı konumlanıyor. Bahçesinde sizin ve misafirlerinizin kullanabileceği iskele bulunduran mekanlar da mevcut. Mavi ile yeşili buluşturan bahçeli mekanlarda manzaranın keyfine varabilir, yemyeşil çimlerde yürüyerek rahatlayabilirsiniz. Orman manzaralı ve havuz başı kına mekanları da çiftler arasında oldukça popüler.

Gölbaşı kına mekanlarının birçoğu hem açık hem de kapalı mekanda hizmet veriyor. Kapalı mekanlar tüm mevsimlerde sizin için hazır bulunuyor ancak yaz ve ilkbahar aylarında bahçelerden de yararlanabiliyorsunuz. Kına gecenizi soğuk bir mevsimde yapsanız dahi telaşlanmanıza gerek yok. Çünkü açılabilen tavanlı ve teraslı alanlar ferah ve havadar bir ortam yaratmak için ideal.

Mekanların maksimum kapasiteleri mahallelere göre değişiyor. Butik bir kına gecesi veya bekarlığa veda partisi planlıyorsanız İncek Mahallesi’ne yönelebilirsiniz. Bin kişinin üstüne çıkan kapasiteleri ile büyük salonlar da genellikle Karşıyaka’da yer alıyor. Karşıyaka yalnızca büyük salonlara ev sahipliği yapmıyor; misafir sayısına uygun her çeşit mekanı bulabileceğiniz bir mahalle olarak adını öne çıkarıyor.

Ankara Gölbaşı Kına Mekanlarının Size Özel Paketleri

Gölbaşı’nda kına gecesi mekanları arasında seçim yapacaksanız size sunulan farklı paketleri gözden geçirebilirsiniz. Neredeyse her mekanda yemekli veya kokteyl menü seçenekleri bulunuyor. Yemekli menüler; set menü ve size özel olarak hazırlanan menüler olarak ikiye ayrılabiliyor. Çoğu alanda menü içeriğinin zevkinize uyduğuna emin olmak adına önceden menü tadımı yapılıyor.

Yemeksiz bir organizasyon daha çok ilginizi çekiyorsa, kokteyl menüler de yemekli menülerin seçeneklerini aratmıyor. Ara sıcaklar içeren sıcak menü veya soğuk mezeler sunan ordövr menüsü arasından dilediğinizi tercih edebileceğiniz mekanlar bulunuyor. Diyetinizde dikkat edilmesi gereken unsurlar varsa, hem yemek hem de kokteyl menüleri çölyak, vejetaryen, vegan veya laktozsuz olarak hazırlanabiliyor.

Gölbaşı bekarlığa veda mekanları ve kına salonları, konsept oluşturma konusunda da her zaman yanınızda oluyor. Bütçenize göre seçebileceğiniz paketler birçok dekorasyon ve hizmet içeriyor. İster modern ister geleneksel kınalarda dekorasyonlarda renk uyumuna ve küçük detaylara çok dikkat ediliyor. Son zamanlarda revaçta olan, birçok mekanın bulundurduğu bohem ve rustik tarzda konseptleri değerlendirmenizi öneriyoruz.

Kına mekanlarının size sağladığı hizmetler arasında kiralanabilen aksesuarlar da yer alıyor. Kına tahtı, tepsi, kuru veya yaş kına, mum, bindallı ve kaftanlar mekan tarafından sizi uğraştırmadan tedarik ediliyor. Bu güzel aksesuarlarla çekmek isteyeceğiniz fotoğraflar için de mekanlar yardımınıza koşuyor. Profesyonel fotoğrafçılar tarafından kaydedilen anılarınızı bir albüm olarak alabileceğiniz paketler, mekanlarda hizmetinize sunuluyor.

Müzik ve eğlence bir kınanın vazgeçilmezleri arasında. Bu nedenle Gölbaşı kına yerlerinin sunduğu hizmetler arasında davul şovları, zenne, oryantal, semazen gösterileri ve testi kırma etkinlikleri yer alıyor. Çoğu kına mekanı daha modern bir gece isteyen çiftlere testi kırmak yerine gökyüzüne gönderebilecekleri dilek fenerleri sağlıyor. Son teknoloji ses ve ışık hizmetleri de paketlerde yer alıyor.

Gölbaşı Kına Gecesi Mekanlarında Fiyatlar Nasıl?

Gölbaşı ilçesindeki mekan fiyatları Ankara kına gecesi ve bekarlığa veda mekanlarının ortalamasının biraz üstünde yer alıyor. Fiyatlar kişi sayısı üzerinden hesaplanıyor. Bu nedenle butik kına geceleri ve bekarlığa veda partileri her zaman daha hesaplı oluyor. En yüksek bütçeli mekanlar genellikle İncek bölgesinde yer alıyor. Karşıyaka Mahallesi etrafındaki mekanlar ise daha uygun fiyatlarla hizmet veriyor.

Gölbaşı kına mekanları fiyatları her cebe uygun bir aralığa sahip. İlçede hafta sonu yapacağınız kına etkinlikleri için kişi başı fiyatlar daha yüksek oluyor. Tasarruflu davranmak isteyen çiftlere hafta içi yapılan kına etkinliklerinin daha uygun fiyatlardan başladığını hatırlatmak isteriz. Yemekli menü yerine kokteyl hizmeti içeren paketler her zaman daha cep dostu oluyor.

Kapalı salonlar genellikle daha az sayıda misafir ağırlıyor. Kalabalık bir kına gecesi için daha büyük bir kapalı mekana yönelmek yerine yüksek kapasiteli açık alanları tercih edebilir, fiyatlardan tasarruf edebilirsiniz. Otellerde yer alan bazı salonlar otel hizmetleri için size özel indirimler sunabiliyor ancak havuz başı etkinlikler genellikle daha yüksek bir bütçe gerektiriyor.

Gölbaşı’nda Kına Gecesi Yapılacak Yerlerin Avantajları

Tüm İlçeler Kına Mekanları

Tüm Şehirler Kına Mekanları

Diğer Kına Mekanları