Hera Balo Salonları

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hera Kulüp Davet
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 1200
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1200

Hera Balo Salonları Fiyatlandırma

Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Kişi Başı Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den Az
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta içi)
75.000 TL'den Fazla
Yemeksiz Paket Başlangıç Fiyatı (Hafta sonu)
75.000 TL'den Fazla

Hera Balo Salonları Genel Özellikler

Aksesuar Kiralama
Evet

Hera Balo Salonları Sıkça Sorulan Sorular

Hera Balo Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları ne kadar?

Hera Balo Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta içi kişi başı minimum 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Hera Balo Salonları kına ve bekarlığa veda fiyatları hafta sonu kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hera Balo Salonları kaç kişilik kına ve bekarlığa veda kapasitesine sahiptir?

Hera Balo Salonları kına ve bekarlığa veda için maksimum 1.000-2.000 kişilik kapasiteye sahiptir.


Sağladığınız Hizmet İçeriği

Bindallı / Kaftan, Davul show, Kına ekibi, Kına mumu, Kına müziği, Kına süslemesi, Kına takımı, Kına tepsisi, Kına töreni

Hera Balo Salonları Hakkında

Düğün, nişan, söz ve sünnet gibi sevdiklerinizle birlikte olacağınız birçok alanda hizmet verdiğimiz Hera Balo Salonları Ankara’da bir ilki başararak kına salonu olarak da hizmet vermekteyiz. Sadece kına konsepti için hazırladığımız göl manzaralı salonumuzda hem tarzınızı yansıtabileceğiniz hem de doyasıya eğleneceğiniz bir kutlama yapabilirsiniz.

Kına merasimleri en eski Türk gelenekleri arasında yer alıyor. Günümüzde ise geleneksel motiflerle modern detayların bir araya geldiği kutlamalara dönüşmüş durumda. Profesyonel ekibimizle birlikte sizi tüm samimiyetimizle ağırladığımız salonumuzda beklentilerinizin ötesinde bir hizmet alacağınıza emin olabilirsiniz. Her zaman müşteri memnuniyeti odaklı bir yaklaşımı benimseyerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Bunun için de kutlamanızdan önce sizinle bir araya gelerek nasıl bir organizasyon istediğinizi tüm detaylarıyla konuşuyoruz.

Salonumuzun misafir ağırlama kapasitesi 350 kişilik. Misafir sayınız doğrultusunda mekanımızda masa ve sandalye düzenini rahatlıkla oluşturabiliyoruz. Kına merasiminizi eğlenceli hale getirmek için kumda kahve standı, hatıra perdesi, nedime kızlar ve göz alıcı ihtişama sahip kına tahtını size sunuyoruz. Yıllar içerisinde edindiğimiz tecrübeler doğrultusunda size her daim yardımcı oluyoruz. Aksesuar kiralama hizmetimizle de sizi farklı firmaları araştırarak vakit kaybetmekten ve yüksek ücretler ödemekten kurtarıyoruz.

Eğlencenizde çalmasını istediğiniz müzikleri bize önceden iletebilirsiniz. Dans pistine çıkış anınızda kınacı kızlarımızla birlikte renkli bir dans gösterisi yaparak konuklarınızı selamlayabilirsiniz. Daima hijyen koşullarına dikkat ettiğimiz mekanımızda aynı zamanda gelişmiş iklimlendirme sistemleri de kullanarak yılın tüm mevsimlerinde rahatlıkla hizmet verebiliyoruz.

Siz de Ankara Gölbaşı kına mekanları arasında yer aldığımız yerimizde hayalini kurduğunuz etkinliği düzenlemek isterseniz sayfanın üst kısmında yer alan iletişim formunu, telefon numarasın ve mail adresini doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Sizinle en yakın zamanda tanışmak ve mutluluğunuza ortak olmak için sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

 • Tesis Müdürü

 • İşletme Müdürü

İletişim

 • Adres:

  Haymana yolu 2.Km No:158 Gölbaşı

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hera Balo Salonları Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.