Güzelliğinizle İlgili Her Şey: Lotüs!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:41 dakika

29.06.2020

Özel Lotüs Polikliniği, bizim için gelen kişinin buradan huzurlu ve kendini dünyanın en güzel kadını gibi hissederek ayrılması en önemli şey, diyor. Siz ne diyorsunuz?

Firmanızdan kısaca bahseder misiniz?

Lotus Güzellik, 1989'dan yılından beri cilt ve vücut bakımı, kuaför ve solaryum hizmetleri sunmakta. Tüm bunlara ek olarak 2005 yılından itibaren hizmetlerine medikal işlemleri de dahil ederek yoluna devam etme kararı aldı. Bizler gelin adaylarının bu özel günlerinde hazırlıklarına son derece özenle katkı koymaktayız. Işıltılı, sağlıklı, canlı bir cilt-saç ve dekolte için birtakım özel bakımlar yapıyoruz. Botoks, dolgu ve cilt vitaminleri işlemlerinin yanı sıra bölgesel incelme, zayıflama ve sıkılaşmayla birlikte detoks seanslarımız da mevcut.

ozel_lotus_poliklinigi.jpg

Düğün öncesi bakım uygulamaları ne kadar sürüyor?

Düğün öncesi bakım için en az bir ay öncesinde seanslara başlıyoruz. Cilt veya vücutla ilgili işlem yapacaksak ki bu kişiye göre değişir, cilt ışıltısı için seans süresi kırk beş dakika olan ortalama üç seansı yeterli görüyoruz. Gelin adayları zamanla yarışıp çok fazla yapacak işleri olduğundan onlara hızlı, etkili, kalıcı ve kendilerini çok iyi hissedecekleri ekspres bakımlar uyguluyoruz.

En çok tercih edilen düğün öncesi bakım kürleri neler?

En çok tercih edilen bakım kürümüz haftada iki defa solaryum uygulaması ile başlayıp güzel, canlı, sağlıklı bir görünüm ve hafif bronz bir ten elde ettikten sonra, cilt için ışıltı bakımları dediğimiz düğünden bir gün önce vücut peelingi, oksijen terapisi ve masaj (Lotus Relax) uygulamalarını içeren seçeneğimiz. Bu gerçekten vazgeçilmezlerimizden.

Güzellik Merkezleri İndirimleri

Dreambeauty Güzellik Evi
%60 İNDİRİM
15 4
Dreambeauty Güzellik Evi

Profesyonel Medikal Cilt Bakımı %60 İndirimle 999 TL!

Dreambeauty Güzellik Evi
%42 İNDİRİM
15 4
Dreambeauty Güzellik Evi

6 Seans Buz Lazer Epilasyon Düğün.com Çiftlerine Özel %42 İndirimli!

Gelin adayları size ne zaman başvurmalılar?

Gelin adayları düğün öncesi bakım için düğünden en az bir ay önce gelmeliler. Bu şansı yakalayamamışsak o zaman elbette kalan süreye ve cildin ihtiyaçlarına göre bir program yaparız. Bizim için gelen kişinin buradan huzurlu ve kendini dünyanın en güzel kadını gibi hissederek ayrılması en önemli şey.

Gelin saçı ve makyajı da uyguluyorsunuz değil mi?

Elbette. Bu konuda saç provasının mutlaka gelin duvağıyla birlikte yapılmasını öneriyoruz. Gelin saçı ve makyajının gelinlik modeli, el buketi, saç aksesuarı ve gelin takıları ile uyumlu olması için tüm ekip elimizden geleni yapıyoruz. Bu bütünlük ve uyumu önemsiyoruz.

Hizmetleriniz için ortalama bir fiyat verebilir misiniz?

Ücretlerimizin kişinin taleplerine göre şekillendiğini belirterek ortalama bir fiyat için örneklem sunabilirim. Kına saçı, makyajı, saç provası, gelin saçı, makyajı, manikür, pedikür 1.200 TL. Düğün.com çiftlerine özel fiyat ise 700 TL. Gelin saçı ve makyajı, solaryum, cilt bakımı 600 TL.

Özel Lotüs Polikliniği, Güzellik Salonu, Kuaför Solaryum'dan daha fazla bilgi ve fiyat teklifi almak için tıklayın.

Güzellik Merkezleri

Seni düğününe hazırlayacak en iyi güzellik merkezleri burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Güzellik merkezlerini incele

Vitrindeki Güzellik Merkezi Firmaları

Güzellik Merkezi kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

G

Görkem

17/10/2014

çok uygun fiyat gerçekten