Hep Evlendiğiniz Yaşta Kalın!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

1:39 dakika

29.06.2020

Düğün öncesi cilt bakımı ile elde ettiğiniz güzelliğinizi, evliliğinizin ilerleyen yıllarında muhafaza etmek istemez misiniz? Cildinizde fark yaratacak yepyeni bir krem ile artık her şey çok kolay!

Güzelliğiniz Emin Ellerde

1959 yılında Fransa'da kurulan Yves Rocher markası, bugün hala ürünlerini organik tarım sahalarında yetiştirmeye devam ediyor. Kimyager, biyolog ve dermatologlardan oluşan kadrosu ile 1100 ayrı bitkisel içerik keşfetmiş olan Yves Rocher, yetiştirici, üretici ve dağıtıcı kimliği ile müşterilerine doğaya zarar vermeden, yüksek performanslı ve yenilikçi ürünler sunuyor. Bugün dünyada 88 ülkede, Türkiye’de ise 28 şehirde 95 satış noktası tüm dünya kadınlarına ulaşan Yves Rocher, doğum yeri olan Fransa'da kozmetik sektörünün hala bir numaralı markası. İşte Düğün.com gelinlerinin gençliklerini evlendikleri gündeki gibi korumalarını sağlayacak yepyeni bir iksir karşınızda...

Yepyeni Bir Formülle Gençliğe Açılan Dokuz Kapı

Yves Rocher Bitkisel Kozmetik Laboratuvarları, 12 yıllık araştırmalar sonucunda 7 değerli bitki ile 9 farklı yaşlanma karşıtı patent geliştirdi. Ortaya çıkan 6 yeni üründen mutlaka biri, yıllar sonra düğün fotoğraflarınıza bakarken, “Aa hiç değişmemişsin” yorumlarının tadını çıkarmanızı sağlayacak. Peki bu mucize nasıl gerçekleşecek biliyor musunuz?

hep evlendiğiniz yaşta kalın!
 • Elma oligosidleri, proteinlerin salgısını artırarak kırışıkların görünümünü azaltır, cilde sıklık ve ışıltı kazandırır.

 • Yalancı iğde posası, içerdiği asitler sayesinde cildin en üst tabası epidermis ile onun altındaki tabaka olan dermis arasındaki bağları güçlendirir ve cildi destlekleyerek cilt sarkmasını engeller.

 • Yalancı iğde çekirdeği özü ise, içeriğindeki yoğun steroller ile cilt hücrelerindeki kolajen, elastin ve hyalüronik asit sentezini artırarak cildi toparlar.

 • Yeşil pirinç cilt hücrelerinin oksijen alımını artırarak cilde ışıltı kazandırır.

 • Tara çekirdeği, dermis ve epidermis arasındaki desteği iyileştirerek daha sıkı bir cilt sağlar.

 • Aloe vera, ciltteki hücre yenilenmesini artırarak yeniden yapılanmış bir cilt sağlar.

 • Afloya, serbest radikallere karşı cildin kendisini daha fazla korumasını sağlayarak cildin onarım mekanizmasını güçlendirir.

 • Pancar, stres gibi dış etkenlere karşı cildin kendini daha fazla korumasını sağlayarak cildin rahatlamasına yardımcı olur.

Size Neler Verecek?

Hassas, yağlı, normal ve karma ciltler için gündüz kremi, gece kremi, göz kremi ve serum ile Gençlik İksiri 7.9 sayesinde gençlik ışıltınızı hep yüzünüzde taşıyabilirsiniz.

 • 1 günde: Ciltteki yorgunluk izleri silinir, cilt ışıltısını yeniden kazanır.

 • 1 haftada: Kırışıklar, gözle görünür oranda azalır, cilt yüzeyi düzleşir ve cilt tonu eşitlenir.

 • 1 ayda: Yaşlanmanın etkilerinden arınan cilt gençlikle ışıldar.

Siz de Yves Rocher’un cildinize, size ve doğaya saygılı ve etkin ürünlerini daha yakından tanımak ister misiniz?

Güzellik Merkezleri

Seni düğününe hazırlayacak en iyi güzellik merkezleri burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Güzellik merkezlerini incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Güzellik Merkezi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Güzellik Merkezleri Firmaları

Güzellik Merkezleri kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

ceyda

Düğün Tarihi: 17.10.2014


bi denicem vaadettiklerini yapıyorsa ciiden gençlik iksiri olsa gerek