Güzelleşmede Cilde Dost Tedaviler

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:37 dakika

29.06.2020

Güzelliğini pekiştirmek isteyen gelinler için muhteşem çözümler burada!

Essi Güzellik Merkezleri’nin kurucusu Zübeyde Nacar, Düğün.com çiftleri için modern teknolojinin güzellik sektöründeki yerinden bahsetti. Gençleşme ve güzelleşme amacıyla kullanılan cihazların dost teknolojilere sahip olması büyük bir zorunluluktur Örneğin epilasyon yaptırıyorsanız aynı zamanda cilt kalitenizin de arttırılmasının sağlanması da gerekir. Güzellikle ilgili yapılan işlemlerde birinci kural kişiye zarar verilmemesidir. Sağlıklı olmayan hiçbir güzellik, gerçek güzellik değildir.

güzelleşmede cilde  dost tedaviler

Son dönemde başarılarıyla dikkat çeken radikal teknolojiler sayesinde cildinizi yenileyerek gençleşebilirsiniz!

Yaz mevsiminin ciltte meydana getirdiği en büyük problemlerden biri lekelenmedir. Diğeri ise güneşin zararlı etkilerinden kaynaklanan ciltteki nem kayıpları ve yaşlanma belirtileridir. Bu cilt sorunlarını gidermek için sonbahar ayları tedavi için en uygun zamanlardır. Bu sorunlar sonbahar aylarında tedavi edilmediği takdirde hızlı bir şekilde kalıcı hale gelebilir. Günümüzde artık radikal tedaviler yapabilen teknolojiler var.

Cilt Lekeleri Ve Çözümü

Her gelinin pürüzsüz bir cilde sahip olma hayali vardır. Kadınların korkulu rüyası olan cilt lekeleri, düşünüldüğünün aksine profesyonel hizmet alınarak çok kolay bir şekilde tedavi edilebilir. Örneğin yeni bir teknoloji olan "Blended Lazer" sistemi leke sorunlarını çözme konusunda son derece etkilidir. Bu teknolojide leke tedavisi yapılırken gençleşmek de mümkündür. Ayrıca, başka bir teknoloji olan Fraksiyonel Lazer sistemi ile leke tedavisi ile, karın çatlakları, gençleşme ve scar(iz) tedavileri yapılabilir. Bu işlemleri yaptırmak için ne yazık ki yaz ayları hiç uygun değildir. Sonbahar aylarında başlayacağınız seanslar ile yaza pürüzsüz bir ciltle girebilirsiniz.

güzelleşmede cilde  dost tedaviler

Mini Gelinliklerin Düşmanı: Selülitler

Selülitlerin giderilmesi, yağlardan kurtulma, incelme ve zayıflama tedavilerinde genelde zamanlama hatası yapılıyor. Yaza doğru başlanan tedavilerde ne yazık ki kısa sürede verilen kilolar geri alınıyor. Bu yüzden bu tedavilere sonbaharda başlanılması daha iyi olacaktır. Bu yıla damgasını vuracak bir yeni cihaz da "Coax Med Ice"dır. Zayıflama ve gençleşme gibi tüm ihtiyaçları karşılayan bu teknoloji sayesinde ayrı ayrı teknolojilerin kullanılmasından ziyade hepsi aynı seansta kullanıldığı için çok daha etkili ve iyi sonuçlar alınabilir. Tabii burada altının çizilmesi gereken bir nokta varsa o da; tüm bunların yanında sağlıklı beslenme ve beraberinde yapılan düzenli sporun olması gerekiyor.

Essi Güzellik Merkezi'nden randevu almak için tıklayın!

Güzellik Merkezleri

Seni düğününe hazırlayacak en iyi güzellik merkezleri burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Güzellik merkezlerini incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Güzellik Merkezi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Güzellik Merkezleri Firmaları

Güzellik Merkezleri kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

2 Yorum

alben

Düğün Tarihi: 17.10.2014


tavsiyeleriniz için teşekkürler


ceren

Düğün Tarihi: 17.10.2014


geldi düğün ayları başladı bakım telaşı :)