Gelin Bakımının Olmazsa Olmazları

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

1:01 dakika

15.09.2021

O büyük gecenin en güzel kadını olacağınızdan şüphemiz yok! Ama güzelliğinize güzellik katmanın sırrını bulduk desek, karşı koyabilir miydiniz? Profesyonellerden ve bilimin gücünden destek alarak birkaç küçük bakım seansı ile adeta kendinizi baştan yaratılmış gibi hissetmeniz mümkün. Bunlar neler mi?

Cilt Bakımı: Cildiniz pürüzsüz olsun!

Bu sezon puantiye moda evet ama sadece kıyafetlerde, cildinizde değil! Kişiselleştirilmiş bir bakım ile cildinizdeki siyah noktalar, sivilceler ve pürüzlerden kurtulabilirsiniz. İpek gibi bir cilde sahip olmak ve tatsız sürprizler ile karşılaşmamak için cilt temizliğinizin cilt tipinize uygun olması, klinik ortamda dermokozmetik ürünler kullanarak yapılması dikkat etmeniz gerekenlerin başında gelir.

Selülitlerinizden Kurtulun!

Ne kadar faydalı ve lezzetli olsa da unutmayın ki portakal bir meyvedir ve cildin üzerinde hoş gözükmez! Cildinizde olmasını istemediğiniz bu görüntüden kurtulmak için düğün gününüzü milat kabul etmeye ne dersiniz? Selülitlerinizi yok etmenin en etkili yollarından bir tanesi ise Vellashape. Radyofrekans, infrared, vakum ve mekanik masaj gibi dört sistemi bir arada barındıran Vellashape çapta küçülmeye ve selülit azalmasına yardımcı olan FDA onaylı bir mucizevi bir bakım ünitesidir.

selilut

Ozon Sauna: Kurtlarınızdan Önce Toksinlerinizi Dökün!

Düğününüzde tüm kurtlarınızı atacak kadar sağlıklı ve enerjik olmak, daha güzel ve mutlu hissetmek istiyorsanız; şehir yaşamında kaçmanın mümkün olmadığı, sizi yorgun ve mutsuz eden toksinlerinizden kurtulmalısınız. Toksinlerinize kolayca veda etmek istiyorsanız Ozon Sauna ile mutlaka tanışmanızı tavsiye ederiz. Toksinlerin atımının yanı sıra performanslı kilo vermeye yardımcı olan, stres ve selülit giderici, sindirim ve dolaşım düzenleyici, cilt sıkılaştırıcı ve güzelleştirici özellikleri olan bu vücut bakım ünitesinin yarattığı etkilere inanamayacaksınız.

Ozone_Sauna

Güzellik Merkezleri

Seni düğününe hazırlayacak en iyi güzellik merkezleri burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Güzellik merkezlerini incele

Bunlar da ilgini çekebilir

Güzellik Merkezi kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Güzellik Merkezleri Firmaları

Güzellik Merkezleri kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 Yorum

semiha

Düğün Tarihi: 14.10.2014


düğün öncesi bakım şart oldu :)