Göster Cazibeni: En Şık Transparan Gelinlik Modelleri

Dünyaca ünlü gelinlik markalarının en yeni koleksiyonları arasında yer alan, birbirinden şık transparan gelinlik modellerini senin için derledik!

Dantelli Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1234383

Gelinliğinde seksi detaylar arayan gelin adaylarının tercihi transparan gelinlik modeli oluyor. Gelinliğin tamamı transparan tasarımları bulabileceğin gibi transparan detaylı gelinlikler de ünlü tasarımcıların gelinlik koleksiyonları arasında yer buluyor. Birçok seçeneği bulunan transparan gelinlik modellerinin en büyük avantajı ekstra dekolteye gerek kalmaması. Seksi gelinlik modelleri ilgini çekiyorsa şu galerimize de bakabilirsin: Seksi Gelinlik Modelleri

Transparan gelinlik modellerini nerede bulabilirim diye düşünüyorsan şehrindeki gelinlik firmalarının modellerini inceleyebilir, ilgini çeken firmalarla iletişime geçebilirsin.

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Üstü Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1115984

Üstü transparan gelinlik modelleri arasında, tül kumaş üzerine işlenmiş aplikelerle ve krem rengi tasarımıyla dikkat çeken bu gelinlik, romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için ideal. Armut vücut tipine sahip gelin adaylarına önerdiğimiz bu modelin transparan tasarımıyla üst vücudunu ön plana çıkarabilir, A etek kesimi ile basenlerini kamufle edebilirsin.

Vücuduna uygun gelinlik seçimiyle ilgili önerilerimize göz atmak istersen şu yazımıza bakabilirsin: Vücut Tipine Göre Gelinlik Nasıl Seçilir?

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayallerindeki gelinliği anlat, bütçene uygun 5 gelinlik firmasından ücretsiz fiyat teklifi göndersin!


İnci İşlemeli Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1115995

Sade tasarımlı gelinlik modelleri transparan tasarımlarıyla, düğününde tüm gözleri üzerinde toplamak isteyen gelin adaylarına zahmetsiz şıklık katıyor. Bütününde kullanılan inci işlemeli tül kumaş ve sade etek tasarımıyla cool ve seksi bir görünüm yaratan gelinlik, dikdörtgen vücut tipine sahip gelinler için uygun. Çünkü belden kemerli bu gelinlik ile belini, olduğundan daha kıvrımlı gösterebilirsin.

İşlemeli tasarımlar ilgini çekiyorsa, gelinlik alışverişine çıkmadan önce şu yazımızı incelemende fayda var: İşlemeli Gelinlik Kumaşı Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Straplez Yakalı Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1115996

Transparan gelinlik modelleri, Oscar de la Renta'nın, 2019 gelinlik koleksiyonunda sıkça karşımıza çıkıyor. M yakalı bu gelinlik de güpür işlemeli tülden gövdesi ve iri fiyonklu kuyruğuyla 2019'un en orijinal tasarımlarından biri olarak dikkat çekiyor. Eğer saçların uzunsa, gelinliğinin yaka detaylarını gizlememesi için saçlarını toplayabilir, zarif bir ense topuzu yaptırabilirsin.

Straplez gelinlik modelleriyle ilgili daha fazla detay için şu yazımıza da bakabilirsin: Straplez Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Derin V Yakalı Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1116001

Seksi gelinlik modelleriyle ilgileniyorsan derin V yakalı, tamamı transparan bu gelinlik tam senlik! Elma ve kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarının tercih edebileceği bu gelinliği fazla açık bulduysan dilediğin kısımlara astar diktirebilirsin. Gelinliğin derin V yakasının iri göğüslerini olduğundan daha küçük gösterebileceğini de ekleyelim.

Gelinliğinin yaka tipini nasıl seçeceğini biliyor musun? Şu yazımızda anlattık: Gelinliğinin Yaka Tipini Nasıl Seçmelisin?

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İllüzyon Yaka Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1115992

Hayal tül üzerine işlenmiş desenler, gelinliğini vücudunun bir parçası gibi gösteriyor. “Dövme etkisi” denilen bu tasarımlar ünlü tasarımcıların 2019 koleksiyonlarında sıkça karşımıza çıkıyor. İllüzyon yakası ve işlemeli tülden etek kısmı ile en yeni transparan gelinliklere şık bir örnek oluşturan bu tasarım da Oscar de la Renta imzası taşıyor.

Birbirinden şık hayal tül gelinlik modellerine göz atmak istersen şu galerimizdeki tasarımları inceleyebilirsin: Hayal Tül Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Transparan Kabarık Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1116004

Cesur tasarımlarıyla dikkat çeken Zuhair Murad'ın en yeni koleksiyonlarında transparan kabarık gelinlik modelleri sıkça yer buluyor. Tasarımcının üstü transparan bu gelinliği de özellikle armut vücut tipine sahip gelin adayları için ideal. Bu tasarım ile ince üst gövdeni öne çıkarabilir, basenlerini kamufle edebilirsin.

Sen de düğünüde kabarık bir gelinlik giymek istiyorsan şu galerimizdeki tasarımlardan ilham alabilirsin: Prenseslere Layık Kabarık Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Pelerinli Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1116003

Zarif tasarımıyla öne çıkan bu gelinlik, orijinal tasarımların yaratıcısı Naeem Khan 'ın 2019 gelinlik koleksiyonu arasında yer alıyor. Kemerle belden tutturulan transparan peleriniyle hem romantik hem de güçlü bir görünüm yaratan bu tasarımın, kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına uygun olduğunu da söyleyebiliriz.

Sen de düğününde pelerinli gelinliklerden giymek istiyorsan şu galerimizdeki tasarımları da inceleyebilirsin:: Pelerinli Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

A Kesim Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1115999

Reem Acra da 2019'da transparan gelinlik modelleriyle öne çıkan tasarımcılardan. Tasarımcının en yeni gelinliklerinden olan işlemeli tülden, A etek kesimine sahip bu modelin hareketli tasarımıyla aksesuar kullanmaya ihtiyaç duymayacaksın. İddialı görünümünü, bu yılın en trend gelin saçı modellerinden gelin saçı buketleriyle tamamlayabilirsin.

En yeni gelin saçı trendlerinden haberdar olmak ister misin? Şu yazımızda anlattık: 2019 Gelin Saçı Trendleri ve Son Moda Gelin Saçları

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Transparan Kollu Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1116000

Yakasında ve kollarında transparan özellikleri bulunan Reem Acra imzalı gelinlik, romantik tasarımlardan hoşlanan gelin adayları için uygun bir seçenek. Bej rengi astarı ile retro bir görünüm kazanan bu gelinlik ile vintage görünümünü tamamlamak için işlemeli tülden uzun bir duvak takabilirsin.

Sen de nostaljik tasarımlardan hoşlanıyorsan, gelinliğini almadan önce u yazımıza göz atmanda fayda var: Vintage Gelinlik: Maziden Gelen Zarafet

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Hakim Yakalı Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1115997

En iyi yabancı gelinlik markalarından olan Berta, transparan gelinlik modellerine, koleksiyonlarında sıkça yer veriyor. Hakım yakalı, dantel işlemeli bu yarım balık gelinlik de markanın iddialı gelinlikleri arasında farklı tasarımıyla öne çıkıyor. Tarihi mekan ve otel gibi alanlarda yapılacak düğünler için ideal olan bu gelinliği, orantılı hatlarını öne çıkarmak isteyen, kum saati vücut tipine sahip gelin adaylarına öneriyoruz.

Sen de yarım balık gelinliklerin vücuduna uygun olduğunu düşünüyorsan, şu galerimizde ilgini çekecek modeller bulabilirsin: Yarım Balık Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Renkli Transparan Prenses Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1070170

Transparan gelinlik modelleri arasından romantik ve gösterişli bir tasarım arıyorsa, bu model gibi transparan prenses gelinlik modellerini düşünebilirsin. Derin V yakalı, illüzyon kollu gelinlik kabarık eteğiyle gösterişli bir görünüm yaratırken, gelinliğin pembe tonlarında olması, modele romantik bir hava da katıyor. Gelinliğin hareketli tasarımından rol çalmaması ve karmaşık bir görüntü yaratmaması için saçlarını sade balerin topuzu ya da tepeden atkuyruğu yaptırabilirsin.

Sen de renkli gelinlik modellerini beğeniyorsan şu galerimizdeki modellerin de ilgini çekebileceğini düşünüyoruz: Renkli Gelinlikler

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Üstü Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1115998

Üstü transparan gelinlik modelleri, yaz gelinleri için hem rahat hem de şık seçenekler olarak karşımıza çıkıyor. Yakası, kolları ve göğüs dekoltesi işlemeli tülden bu gelinlik, sade tasarımlarla ilgilenen gelin adaylarına hitap ediyor. Özellikle dikdörtgen vücut tipine sahip gelin adaylarının, hatlarını kıvrımlı göstermek için tercih edebileceği bu tasarım ile saçlarını sade, ense topuzu yaptırabilirsin.

Sade gelinliklerle ilgili tüm detaylara şu yazımızda yer verdik: Tüm Detaylarıyla Sade Gelinlikler

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

İşlemeli Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1116002

Cesur gelin adaylarının ilgisini çekecek bir önerimiz var! İllüzyon yaka ve omuz detaylı, Berta imzalı bu gelinlik, markanın iddialı tasarımları arasında. Astarlı olarak da kullanmayı tercih edebileceğin, işlemeli tülden bu model ile aksesuar olarak yalnızca küçük, ışıltılı küpelerden takmanı öneriyoruz.

İşlemeli kumaşlardan tasarlanmış gelinlikler ilgini çekiyorsa şu yazımıza da göz atmak isteyebilirsin: İşlemeli Gelinlik Kumaşı Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Fransız Dantelli Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1115993

Üst kısmı Fransız dantelinden, derin V yakalı bu transparan gelinlik, düğününde hem sade hem de iddialı bir gelinlik giymek isteyen gelin adayları için ideal. Zarif bir dağınık topuz ve ışıltılı küpeler ile kombinleyebileceğin yarım balık gelinliği tarihi mekan ve otel düğünlerinde tercih edebilirsin.

Fransız dantelli, gösterişli tasarımları beğeniyorsan şu yazımız da sana ilham verebilir: Fransız Dantelli Prenses Gelinlik Modelleri

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Yakası ve Kolları Transparan Gelinlik

Görsel Numarası: D1115986

Cesur ve iddialı bir gelin olduğunu kanıtlamak için tarzına uygun bir gelinlik arıyorsan, bu model tam senlik! Yaka ve kol kısmı tülden, yakasındaki fiyonk detayıyla romantik bir hava kazanan bu tasarım, iddialı vücut hatlarına sahip gelin adayları için uygun. Belini daha ince göstermeye yarayacak bu gelinlik ile gelin saçı olarak sade ense topuzu modellerini öneriyoruz.

Sen de dekolteli tasarımlardan hoşlanıyorsan şu yazımıza göz atabilirsin: Dekolteli Gelinlik Giymenin Püf Noktaları

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Balık Kesim Transparan Gelinlik

Görsel Numarası: D1115991

Pronovias imzalı balık kesim gelinlik, işlemeli tülden tasarımıyla, 2019'un tamamı transparan gelinlik modelleri arasında yer buluyor. Kum saati vücut tipine sahip gelinlere uygun olan, hareketli tasarıma sahip bu gelinliği kombinlemek için enseden dağınık topuz ve iddialı gelin makyajı yaptırabilirsin.

Balık gelinliklerle ilgili tüm detaylara şu yazımızdan ulaşabilirsin: Balık Kesim Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey!

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

3 Boyutlu Transparan Gelinlik

Görsel Numarası: D1121486

Yakasından etek ucuna kadar üç boyutlu gelinlik dantellerinin kullanıldığı bu tasarım, vücut hatlarına güvenen gelin adayları için ideal. Gelinliğin gösterişli tasarımıyla uyum sağlaması için uzun, tül bir duvak kullanabilirsin. İnce-uzun bir silüet yaratabilmek ve rahat yürüyebilmek için bu gelinlik ile kalın topuklu, platform gelin ayakkabılarını tercih edebilirsin.

Daha fazla üç boyutlu gelinlik modelini incelemek istersen şu galerimizi ziyaret edebilirsin: 3 Boyutlu Gelinlik Modelleri

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Göğüs Dekolteli Transparan Gelinlik

Görsel Numarası: D1121482

Derin göğüs dekoltesi, transparan etek kısmıyla oldukça iddialı bir tasarıma sahip bu gelinlik, Inbal Dror'un 2019 gelinlik koleksiyonu arasında yer alıyor. Salaş tasarımlı bu modeli ilkbahar ya da yaz aylarında yapılacak kır ve sahil düğünlerinde tercih edebilirsin.

Sen de kır düğünü yapacaksan şu yazımızda senin ve müstakbel eşin için stil önerilerimizi bulabilirsin: Kır Düğünleri İçin 7 Stil Önerisi

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Kayık Yakalı Transparan Gelinlik Modeli

Görsel Numarası: D1115987

Kayık yakalı gelinlikler, 2019'un popüler tasarımları arasında yer alıyor. Tül kumaştan gövdesi ve yırtmaçlı etek kısmı ile alışılmışın dışında bir tasarıma sahip olan bu gelinlik de kayık yakalı gelinlikler arasında dikkat çekiyor. Gelinliğin yaka kısmında karmaşık bir görünüm yaratmaması için saçlarını atkuyruğu ya da topuz yaptırabilirsin.

Kayık yakalı gelinliklerle ilgili tüm detaylar için şu yazımıza göz atabilirsin: Kayık Yaka Gelinlikler Hakkında Bilmen Gereken Her Şey

Bürde Özkök

Özel dikim yapan gelinlik firmaları burada!

FİRMALARI LİSTELE

Sıradaki Galeriler

Gelinlik kategorisindeki diğer galerilere ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Gelinlik Firmaları

Gelinlik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum