Hayal Tül Gelinlikler

Hayal tül ile tasarlanmış birbirinden şık ve zarif gelinlik modelleri bir arada!

MHM 4

Model

: MHM 4

Özellikler

: Vintage, Romantik, Cesur, V yaka

3.000 TL - 5.000 TL

16-016

Model

: 16-016

Özellikler

: Romantik, Düşük omuz

3.500 TL - 7.000 TL

HYL 125

Model

: HYL 125

Özellikler

: Romantik, İllüzyon yaka

3.500 TL - 7.000 TL

Güler Cer Gelinlik 27

Model

: Güler Cer Gelinlik 27

Özellikler

: Romantik, Halter yaka

5.000 TL - 7.000 TL

NEW 11

Model

: NEW 11

Özellikler

: Romantik, Büyük beden, Düşük omuz

5.000 TL - 7.000 TL

VZJ 52

Model

: VZJ 52

Özellikler

: Romantik, İllüzyon yaka

5.000 TL - 7.000 TL

PIB  131

Model

: PIB 131

Özellikler

: Görkemli, Romantik, V yaka

10.000 TL - 15.000 TL

O225

Model

: O225

Özellikler

: Görkemli, Romantik, Tarlatansız, Japone yaka

7.000 TL - 10.000 TL

KSG 1

Model

: KSG 1

Özellikler

: Görkemli, Romantik, Klasik, İllüzyon yaka

8.500 TL - 12.000 TL

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Hayal Tül Gelinlik Nasıl Olur?

Hayal tül, başka bir deyişle hayalet tül, yumuşak dokusu ile özellikle son dönemlerde, gelinliklerde sıkça karşımıza çıkıyor. Kullanıldığı bölgede kumaş yokmuş gibi bir görünüm veren ve genellikle gelinliğin yaka, kol ve gövdesinde kullanılan hayal tüller, üzerine işlenen aplike, taş, boncuk gibi detayları, gelinin vücudunun bir parçası gibi gösteriyor.

Yakası Hayal Tül Gelinlik Modelleri

Hayal tülün yaka kısmında kullanıldığı gelinlikler oldukça popüler. Sade ve işlemeli hayal tüller gelinliğin yaka kısmında sıklıkla kullanılıyor. Dikkatleri vücudunun üst bölgesine çekmek isteyen gelinler, üstü işlemeli illüzyon yaka gelinlikleri tercih ediyor. Bu hareketli yaka tipi ile karmaşık bir görünüm yaratmaması için toplu saç modellerini önerdiğimizi de ekleyelim.

Yakası sade hayal tülden gelinlikler ise daha çok straplez gelinliklerin kaymasından endişe eden gelin adaylarının tercihi oluyor. Straplez formdaki yaka kısmının boyun bölgesine ve omuzlara doğru uzanan üstü kısmı hayal tülle tamamlanıyor. İllüzyon straplez adı verilen bu gelinliklerle düğün boyu rahatça hareket etmek mümkün.

Göbeği Hayal Tül Gelinlik Modelleri

Göbek kısmında hayal tül kullanılan gelinlik modelleri, göğüs altından başlayarak etek başlangıcına kadar transparan kumaşın yer verildiği tasarımlardır diyebiliriz. Hem seksi hem de kıvrımlı bir görünüm için tercih edilen bu modeller, gelinliğe iki parçaymış gibi bir görüntü vermek için de sıklıkla kullanılıyor. Bu tasarımları beli ince, göbek bölgesinde fazlalıkları olmayan gelin adaylarına önerdiğimizi de ekleyelim.

Sırtı Hayal Tülden Gelinlik Modelleri

Düğününüzde sırt dekolteli gelinlik giymek istiyorsanız sırtı hayal tülden gelinlikleri de düşünebilirsiniz. Tarzınıza göre sırt kısmında sade tül veya hayal tül kullanılan iddialı tasarımları tercih edebilir; dantel, pul, boncuk gibi detayları bulunan işlemeli tülden sırt dekoltesine sahip gelinlikleri de tercih edebilirsiniz.

Kolları Hayalet Tül Gelinlik Modelleri

Uzun, truvakar ve kısa kollarda işlemeli hayal tül sıklıkla kullanılıyor. İllüzyon kollu gelinliklerde bilmeniz gereken gelinliğin kollarının işlemeli tülden ve dar olmasının, kolunuzun olduğundan kalın görünmesine neden olacağıdır. Bu nedenle ince kollu gelin adayları işlemeli dar tül kollu gelinlikleri tercih edebilir. Kalın kollarda ise dar kol tipini fazla önermesek de işlemesiz sade tül kumaşın bu bölgede kullanılması, daha ince bir görünüm yaratabilir.

Eteği Hayalet Tül Gelinlik Modelleri

Bacak dekolteli seksi bir gelinlik giymek istiyorsanız da eteği işlemeli hayal tülden modelleri düşünebilirsiniz. Özellikle dikkatleri ince bacaklarına çekmek isteyen gelin adaylarına önerdiğimiz bu cesur gelinliklerin ilkbahar ve yaz düğünlerinde göz alıcı bir görünüm için tercih edilebileceğini de ekleyelim.

Tamamı Hayal Tüllü Gelinlik Modelleri

Hayal tüller, işlemeli seçenekleriyle gelinliğin tamamında kullanılıyor. Özellikle dar kesim balık gelinliklerde karşımıza çıkan bu detaylar, seksi ve iddialı bir görünüm için ideal. Bu tasarımları orantılı vücut hatlarına sahip, kum saati vücut tipindeki gelin adaylarına önerdiğimizi de ekleyelim.

Hayal tül gelinlik modellerini araştıran gelin adaylarının ilgisini çekecek detaylardan bahsettik. Bu tasarımların birbirinden şık örneklerini de bu sayfada bulabilirsiniz. Ürünleri, size uygun özelliklere göre filtreleyebileceğinizi ve ilginizi çeken tasarımlar için firmalarla iletişime geçebileceğinizi de unutmayın.