Merkez Bayır Belediyesi Düğün Salonu

100 - 350 Kişi
20.000 - 40.000 TL

Merkez Altaş Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
80.000 - 100.000 TL

Merkez Saray Düğün Salonu

200 - 1500 Kişi
40.000 - 60.000 TL

Yakınlardaki diğer seçenekler:

Marmaris Kervansaray Düğün Salonu

100 - 850 Kişi
100.000 - 150.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Muğla Merkez’deki Düğün Salonları

Hem doğası hem tarihi ile Muğla’nın Merkez ilçesi, ziyaretçilerine görülmesi gereken pek çok güzellik sunuyor. İlçede çiftler için ise pek çok çeşitli düğün, nişan veya kına gecesi mekanları bulunabiliyor. Muğla Merkez’de düğün yapacaksanız, uygun fiyatları ve kaliteli hizmetleri nedeniyle ilçede bulunan düğün salonlarını gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

Uygun fiyatlı olmaları ve çiftlere pek çok hizmet sunmaları nedeniyle düğün salonları Muğla Merkez’deki çiftler tarafından sıklıkla tercih ediliyor. İlçede büyük salon arayışındaki çiftler için 1.000-2.000 kişi kapasiteli salonlar bulunuyor. Daha küçük salonlar arayan çiftler için ise 300-400 kişilik kapasiteye sahip salonlar mevcut. Muğla Merkez’de çoğu salon açık alana da sahip.

Muğla Merkez açık hava düğün salonlarının enfes bahçeleri bulunuyor. Bu mekanların bir kısmı ayrıca havuz başında düğün imkanı da sağlıyor. Muğla Merkez kapalı düğün salonları ise kolonsuz alanları ile konuklarınıza rahatça düğünü seyredebilme imkanı tanıyor. İlçede orman içerisinde de salonlar bulunabiliyor. Bu salonlardan orman, kır, bahçe ve doğa manzaraları görülebiliyor.

Orman içerisinde yer alan düğün salonları, Kötekli Mahallesi’nde bulunuyor. Muğla Merkez’deki düğün salonlarının büyük bir kısmı kolay ulaşılabilir ve merkezi konumlarda yer alıyor. İlçede Karşıyaka, Kötekli ve Orhaniye mahallelerinde düğün salonları bulunabiliyor. Şık dekorasyonlara sahip Muğla Merkez düğün salonlarında servis ve müzik hizmetleri 22:00 ile 00:00 saatlerine kadar devam ediyor.

Muğla Merkez’de Düğün Salonları Hangi Hizmetleri Sağlıyor?

Muğla Merkez düğün salonlarında çiftler için tercih edebilecekleri farklı hizmet paketleri sunuluyor. Salonlarda düğün dahilinde sunulacak hizmetler ise paketlere göre değişiklik gösteriyor. İlçedeki bazı salonlar sadece yemeksiz paketlere sahipken, çoğu mekanda farklı yemekli ve kokteylli düğün paketleri bulunuyor. Salonlarda organizasyon hizmeti veriliyor. Organizasyon dahilinde alan süslemesi ve düğün akışı gibi birçok detay hallediliyor.

Süslemeler ve giydirmeler, salonlarda istediğiniz renklerde gerçekleştirilebiliyor. Salonlarda bulunan organizasyon sorumluları hayalinizdeki düğünü dinleyerek ellerinden gelenin en iyisini yapıyor. Aklınızda farklı konseptler varsa Muğla Merkez düğün yerlerinin birçoğu dışarıdan anlaşacağınız organizasyon firmasını getirmenize de izin veriyorlar. İlçedeki tüm salonlarda gelin ve damat için hazırlık odaları da bulunuyor.

Muğla Merkez düğün salonlarında konuklarına sunulacak hizmetler profesyonel aşçılar tarafından hazırlanıyor. Yemekli menülerde enfes Akdeniz ve Anadolu mutfağından lezzetler bulunuyor. İlçedeki yemek hizmeti bulunan tüm salonlar menülerde değişiklik yapmanıza izin veriyor. Ayrıca düğünden önce menü tadımı da yapabiliyorsunuz. İlçedeki düğün salonlarına dışarıdan catering firması getirmenize de izin veriliyor.

Muğla Merkez düğün mekanları müzik hizmeti de veriyor. İlçedeki düğün salonlarında sizin istediğiniz şarkıları düğün boyunca çalması için anlaşmalı orkestralar veya müzisyenler bulunuyor. İlçedeki salonlarda son kalite ışık, ses ve sahne cihazları da kuruluyor. Çoğu Muğla Merkez düğün salonu tarafından fotoğraf ve video çekimi hizmeti de verebiliyor.

Muğla Merkez Düğün Salonları Fiyatları

İlçedeki mekanlarda fiyatlar Muğla düğün salonlarının ortalamasına oldukça yakın. Düğün salonları Muğla Merkez’de her çifte hitap eden fiyatlara sahipler. İlçede salonların fiyatları pek çok etkene göre değişiklik gösteriyor. Salonlarda düğün fiyatları ise yemekli düğünlerde kişi başı üzerinden hesaplanıyor. Bu sayede davetli sayınızla orantılı bir ücret çıkartılıyor. Kokteylli düğünler için ise paket fiyatı bulunuyor.

Muğla Merkez’de en uygun fiyatlı düğün salonları Karşıyaka Mahallesi’nde bulunuyor. Düğün salonlarının fiyatları kapasitesine göre artabiliyor. Yüksek kapasiteli Muğla Merkez düğün salonlarında fiyatlar genellikle biraz daha yüksek olabiliyor. İlçedeki kapalı salonlarda ise düğün yapmak çok daha ekonomik fiyatlı. Doğa içerisinde bulunan düğün salonları ise daha yüksek fiyatlar isteyebiliyor.

Muğla Merkez düğün salonlarında yemekli paketler, kokteylli paketlerden daha yüksek fiyatlara sahip oluyor. Menüde bulunan yemeklerin maliyeti ve çeşidi arttıkça, kişi başı ödemeniz gereken tutar da artıyor. Daha çok hizmet barındıran düğün paketlerinin de fiyatları daha yüksek olabiliyor. Ayrıca mekanlar pakete dahil olmayan hizmetler için ekstra ücretler talep edebiliyor.

Muğla Merkez’de Düğün Salonu Seçmenin İncelikleri

Tüm İlçeler Düğün Salonları

Tüm Şehirler Düğün Salonları