Fethiye Sayınlar Düğün Salonu

100 - 250 Kişi
20.000 TL'den az

Fethiye Esenköy Düğün Salonu

100 - 450 Kişi
60.000 - 80.000 TL

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Fethiye’deki Düğün Salonları

Muğla’nın tatil beldelerinden biri olan Fethiye, son yıllarda düğün mekanları konusunda da oldukça popüler. Fethiye düğün salonları, kendine özgü manzaraları ve doğal güzellikleriyle çiftlerin tercih sebebi oluyor. Geniş mekan yelpazesi içerisinde yaz-kış fark etmeksizin organizasyon düzenleyebileceğiniz kapalı davet alanlarını da bulabiliyorsunuz. Bu mekanlar daha çok ilçenin denizden bir tık uzak bölgelerinde yer alıyor.

Babataşı Mahallesi, Karagedik Mahallesi ve Karaçulha Mahallesi’nde yer alan salon seçeneklerini değerlendirebilirsiniz. Fethiye düğün salonları merkezi konumlarda yer aldığından bu bölgelere ulaşım oldukça kolay. Muğla merkezden rahatlıkla gelinebileceği gibi ilçe içerisindeki toplu taşıma araçları da kullanılabilir. Otopark imkanı sunan salonlar sayesinde özel aracıyla katılım sağlayacak misafirlerinizin avantajı bulunuyor.

Düğün salonları; sosyal tesisler ya da oteller içerisinde de bulunabiliyor. Yemyeşil orman içinde yer alan salonlar ise masalsı doğa manzaraları sunuyor. Deniz manzaralı salonlar da kış organizasyonu yapacak çiftlerin dikkatini çekiyor. Fethiye’deki düğün salonlarının kapasiteleri 200 kişiden başlayıp 2.000 kişiye kadar çıkabiliyor. 200 kişiden az katılımın olacağı düğününüz için de bu alanları tercih edebilirsiniz.

Fethiye’de düğün salonları açık ve kapalı davet alanlarıyla faaliyet gösteriyor. Salonların büyük bir çoğunluğu şehir manzarası sunarken, bazıları da doğal güzelliklerin içerisinde yer alıyor. Fethiye’nin düğün salonlarına avantaj sağlayan güzelliklerinin başında tarihi kalıntılar ve çevrenin atmosferi geliyor. Ayrıca Fethiye’de turizm yoğunluğunun olduğu yaz aylarında tatil ile düğün organizasyonunuzu birleştirmek de avantajlı olabilir.

Muğla Fethiye Düğün Salonlarının Fiyatlarını Neler Etkiliyor?

Fethiye düğün salonları fiyatlarını belirleyen birçok faktör var. Bunlar arasında; salonun kapasitesi, düğün menüsü, hizmetlerin kalitesi, hizmetler ve düğün tarihi yer alıyor. Başlangıç fiyatları ise özellikle mevsim ve konuma göre değişiklik gösterebiliyor. Örneğin; Fethiye’nin daha çok iç kısımlarında yer alan Babataşı ve Karagedik gibi ilçe merkezine yakın olan mahallelerdeki düğün salonları, uygun fiyatlar sunuyor.

Deniz kıyısındaki mahallelerde yer alan, doğa manzaraları sunan ve farklı davet alanlarına sahip olan salonlar için ise bir tık daha yüksek bütçeye sahip olmanız gerekebilir. Yaz döneminde popülerleşen Fethiye’deki salonlar ortalamanın üzerinde fiyatlar talep edebiliyor. Fakat kış döneminde daha uygun fiyatlara anlaşabilirsiniz. Her iki sezon için de kampanyaları takip etmenizi öneriyoruz.

Toplam fiyat verilen yemeksiz paketlerin Fethiye genelinde oldukça uygun bir yelpazede seyrettiğini söyleyebiliriz. Fethiye’de düğün fiyatlarını belirleyen en önemli etkenler arasında ise seçtiğiniz menü ve hizmetler yer alıyor. Yemekli bir davet vermek istediğinizde fiyatların kişi başı üzerinden hesaplandığını bilmelisiniz. Beyaz etli bir menü seçerseniz, kırmızı etlilere göre daha uygun bir ücret ödeyebilirsiniz.

Menüde değişiklik, alkollü içecek servisi, konseptte değişiklik gibi ekstra hizmetleri düşünüyorsanız, salonların fiyat farkı talep edebileceğini söyleyebiliriz. Fethiye’de düğün yapacak çiftler uygun fiyatlı düğün salonlarına ulaşmak için bazı yöntemler deneyebilirler. Bunlar arasında; düğünü hafta içi yapma, kış dönemine denk getirme ve erken rezervasyon yaptırma gibi seçenekler yer alabiliyor. Farklı ödeme seçeneklerinden de yararlanabilirsiniz.

Fethiye Düğün Salonlarından Alabileceğiniz Hizmetler

Fethiye düğün mekanları, çiftlere unutulmaz bir düğün deneyimi yaşatmak için farklı hizmetler sunuyor. Bu hizmetler çiftlerin düğün hazırlıklarında stres yaşamaması için özenle hazırlanıyor. Yemekli, yemeksiz ve kokteylli paket seçenekleri arasından beklentilerinize uygun olanı tercih edebilirsiniz. Paketler arasında genellikle ikram türü farklılığı oluyor. Birçoğunda benzer genel hizmetleri alabiliyorsunuz.

Fethiye Düğün Salonlarının Menü Özellikleri

Fethiye düğün salonlarında gerçekleşecek ziyafet tadındaki organizasyonların olmazsa olmazlarından biri de menüler! Mekanlar çeşitli menüler sunarak farklı damak zevkine sahip çiftler için alternatif oluşturuyorlar. Et yemekleri, sebzeli yemekler, mezeler, salatalar, tatlılar ve daha birçok seçenek mevcut. Özellikle Akdeniz mutfağına ait yemeklerin ağırlıklı olduğu menülerde; zeytinyağı, taze otlar ve baharatlar sıkça kullanılıyor.

Fethiye’ye özgü lezzetler arasında taze balık ve deniz ürünleri başı çekiyor. Muğla mutfağına ait yemekler de salonların menülerinde sıklıkla yer alıyor. Kuzu eti yemekleri, keşkek, köpoğlu, kabak çiçeği dolması ve tirit gibi lezzetleri ana yemek olarak tercih edebilirsiniz. Fethiye düğün salonları çiftlerin beğenileri ve konuk profillerine göre özel menüler de hazırlıyor.

Fethiye’de düğün salonu araştıran çiftler; manzaralar, profesyonel hizmetler ve şık görünümler gibi pek çok avantaja sahip olabilirler. Alanında uzman ekiplerle hizmet veren Fethiye düğün salonlarını bulunduğunuz sayfa üzerinden inceleyebilirsiniz. Mekan galerileri sayesinde tarzları hakkında bilgi edinebilir; hizmetlerini değerlendirebilirsiniz. Beğendiğiniz salonlardan ücretsiz fiyat teklifleri almak için formları doldurmayı unutmayın!

Tüm İlçeler Düğün Salonları