Ankara Düğün Salonları ve Fiyatları Hakkında Araştırma Yapıyorsanız Doğru Yerdesiniz!

Bihter Tunç tarafından yazılmıştır.

Okuma Süresi: 1:37 DK

23.06.2015

Ankara'da evlenecek ve düğün salonu arayan çiftler için birkaç seçenek araştırdım; fakat siz aslında kendiniz de çok daha fazlasını bulabilirsiniz. Ankara düğün salonlarını bulunduğunuz ilçeye göre ayırabileceğinizi ve böylece seçtiklerinizden teklif formu yardımıyla Ankara düğün salonları fiyatları hakkında teklif isteyebileceğinizi unutmayın!

Andora Düğün Balo Salonu

Ankara düğün salonu seçeneklerinden biri olan Batıkent'teki Andora Düğün Balo Salonu, Andora İş Merkezi'nde yer alıyor. Yemekli düğünler için yaklaşık kapasitesi 400-500 kişi olan salon gayet şık, ferah ve kolonsuz bir iç yapıya sahip.

andora - ankara düğün salonları ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz!

Hacegan Düğün Salonu

Hacegan Düğün Salonu Ankara'daki düğün salonları arasında Demetevler bölgesinde bulunan seçeneklerden biri. Salonun kışın kapalı alan kapasitesi 600 civarında iken yazın bu rakam açık alana taşınarak 750 kişiye kadar çıkıyor. Kapalı salonda klima varken açık alanda havuzbaşı seçeneğinin olması da çiftlerin tercih sebeplerinden biri haline geliyor.

hacegan - ankara düğün salonları ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz!

Düğün Salonları İndirimleri

Göl Düğün Salonları
%50 İNDİRİM
44 1 10
Göl Düğün Salonları

Düğün Anlaşmalarına Özel Hafta İçi Kına Geceleri %50 İndirimle Sadece 3000 ...

Tektaş Düğün Salonu
%30 İNDİRİM
43 1 16
Tektaş Düğün Salonu

Düğün.com Çiftlerine Özel %30 İndirimli Ocak Ayı Kampanyası!...

Neva Düğün Nikah Balo Salonu

Ankara'da Etimesgut düğün salonları arasında bulunan Neva Düğün Nikah Balo Salonu, maksimum yemekli kapasitesi 500-750 olan salonlardan biri... Açık ve kapalı mekanı olan salon, şehir merkezinde ve park manzaralı... Yemek servisi sağlayan mekanda alkol hizmeti ise isteğe bağlı.

nevra - ankara düğün salonları ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz!

Saray Düğün Salonu

Saray Düğün Salonu, Ankara Sincan düğün salonları arasında yer alan mekanlardan biri. Yemekli düğün kapasitesi 500 ile 750 arasında değişen mekanda, diğer birçok salonda olduğu gibi söz, nişan ve kına gecenizi de yapabilirsiniz. Menülerinden sundukları hizmetlere kadar tüm detayları sayfasında bulabilirsiniz. Fiyat teklifi istemeden önce incelemenizde fayda var.

saray - ankara düğün salonları ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz!

Seğmen Konak Düğün Salonları

Ankara Mamak düğün salonları seçeneklerini araştıran çiftler için içlerinden Seğmen Konak Düğün Salonları'ndan Gold Salonu seçtim. Yemekli kapasitesi oldukça fazla olan salonda davetli listesi açısından bir sorun yaşamayacağınız bir gerçek. Kolonsuz ve yüksek tavanlı olması mekanın en çok tercih edilme sebepleri arasında yer alırken, bir organizasyon sorumlusunun sizinle ilgileniyor olması da büyük avantaj!

segmen - ankara düğün salonları ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz!

Seyr-i Alem Düğün Salonu

Başta da dediğim gibi Ankara'da düğün salonu fiyatları hakkında istediğiniz mekandan kolayca bilgi alabilirsiniz. Düğün tarihinizi, davetli sayınızı belirterek fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

Ankara Altındağ bölgesinden bir alternatif olan Seyr-i Alem Düğün Salonu da yemekli veya yemeksiz davet seçenekleriyle yaklaşık 400-500 kişi kapasiteli, oldukça ferah bir mekan.

seyri - ankara düğün salonları ve fiyatları hakkında araştırma yapıyorsanız doğru yerdesiniz!

Şehrindeki En İyi Düğün Salonu Firmaları

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com aracılığıyla firmalarla anlaşıyor. Sen de yüzlerce firma arasından sana uygun olanı bul.

DÜĞÜN SALONLARI

Sıradaki Makaleler

Düğün Salonu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Salonu Firmaları

Düğün Salonu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

Yorumlar (0)