Senin İçin Derledik: Ankara Düğün Salonları ve Fiyatları

Bürde Özkök tarafından yazılmıştır.

3:26 dakika

16.06.2021

Ankara düğün salonu fiyatlarını araştırmaya başladınız mı? Hangi salonda düğün yapacağınızı seçmekte de zorlanıyor olabilirsiniz. Bu yazıdaki mekan önerileri ve fiyat bilgileri işinizi kolaylaştıracak. Gelin beraber bakalım!

senin i̇çin derledik: ankara düğün salonları ve fiyatları

1- Bağlum Arabalı Düğün Salonu

Bağlum Arabalı Düğün Salonu, Keçiören’de yer alıyor. Bu mekan diğer düğün salonlarına göre farklı bir konsepte sahip. Çiftler, salona gelin arabasıyla giriş yapabiliyor. Otomobilin girebileceği bir düzenek oluşturmuşlar.

Mekanın yaklaşık 600 kişilik davetli kapasitesi mevcut. Bağlum Arabalı Düğün Salonu fiyatları Ankara’daki ortalama rakamların altında. Hafta sonu düğünleri için yemeksiz paket başlangıç fiyatları 5.000-7.500 TL, yemekli kişi başı fiyatlar ise 10-30 TL arasında değişiyor.

Bağlum Arabalı Düğün Salonu

2- Tektaş Düğün Salonu

Ankara Yenimahalle düğün salonlarından Tektaş, birbirinden farklı konseptleri olan 4 tane düğün alanına sahip. Bunlar safir, zümrüt yakut ve opal şeklinde isimlendirilmiş. Ayrıca burası Ankara kına gecesi mekanları arasında da oldukça popüler!

Tektaş Ankara düğün fiyatlarına bakalım şimdi dilersen. Hafta sonu düğünü için yemeksiz bir organizasyon talep ediyorsan 5.000-7.500 TL, yemekli istiyorsan kişi başı 30-50 TL gibi bir rakam ödemen gerekiyor.

Tektaş Düğün Salonu

3- Twins Düğün Salonu

Ankara’da düğün salonları arasında ön plana çıkan Twins; zengin menü çeşitleri, profesyonel ses, ışık sistemi ve otoparkı ile yeni evlenecek çiftleri bekliyor. Mekanın 600 kişilik Elize Salonu ve 450 kişilik Teras Salonu bulunuyor.

Eğer Twins Düğün Salonu’nda hafta sonu bir organizasyon yapmak istersen yemeksiz paket fiyatlarının 5.000-7.500 TL, yemekli menü fiyatlarının ise kişi başı 30-50 TL aralığında olduğunu bilmende fayda var.

Twins Düğün Salonu

4- Hera Kulüp Davet ve Balo Salonları

Hera Kulüp Davet ve Balo Salonları, şıklığıyla Gölbaşı düğün salonları arasında ön plana çıkıyor. Mekanda 400-500 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor.

Salonları oldukça geniş, ferah ve yüksek tavanlı. Ayrıca dans pistlerinin geniş olması da davetlilerin dilediğince eğlenebilmeleri açısından avantaj sunuyor. Yemekli fiyatları ise kişi başı 30-50 TL'den başlıyor.

hera kulüp davet

5- Masal Düğün Salonu

Ankara Keçiören düğün salonlarından Masal, 400-500 kişilik salonunda çiftlere uzun yıllardır hizmet veriyor. Mekanın fiyatlarına bakarsak; hafta sonu düğünleri için yemeksiz paket fiyatı 2.000-3.000 TL, yemekli menü fiyatı kişi başı 10-30 TL arasında değişiyor.

Masal düğün Salonları

6- Arena Düğün Salonu

Arena Düğün Salonu, Etimesgut'ta yer alıyor. Toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşılabilen bir konumda. Ayrıca özel aracıyla gelecek olan davetliler için de 150-200 araçlık otoparkları bulunuyor. Yüksek tavanlı bir düğün alanları mevcut.

Mekanın 500-750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Arena Düğün Salonu Ankara fiyatları da yemeksiz organizasyonlarda 3.000-7.500 TL, yemekli menülerde kişi başı 30-50 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Arena Düğün Salonu

7- Berceste Balo ve Nikah Salonu

Ankara Yenimahalle düğün salonlarından Berceste Balo ve Nikah Salonu, 750-1.000 kişilik kapasitesiyle kalabalık davetler için ideal. Berceste Balo Ve Nikah Salonu’nun fiyatlarına geçelim şimdi. Yemeksiz bir düğün yapmak isterseniz paket fiyatları 10.000 TL'nin üzerinde, yemekli organizasyonlarda ise kişi başı 50-80 TL’den başlıyor.

Berceste Balo ve Nikah Salonu

8- Elmalı Bahçe

Elmalı Bahçe; Yenimahalle'de merkezi bir noktada yer alıyor. Mekanın şöyle dikkat çekici bir özelliği var: Geniş bir arazi üzerinde kurulduğu için 1.000 kişiye varan sayılarda misafir ağırlanabiliyor. Ayrıca Ankara nişan yerleri arasında da popüler olduğunu belirtelim.

Kapalı ve açık alanlarıyla hizmet veren Elmalı Bahçe’nin fiyatlarında şimdi sıra. Hafta sonu yemeksiz paketlerinde başlangıç fiyatı 3.000-5.000 TL, yemekli menülerde de kişi başı 30-50 TL arasında değişiyor.

Elmalı Bahçe

9- Gönül Dağı Düğün Salonu

Ankara Mamak düğün salonlarından biriyle devam edelim. Gönül Dağı Düğün Salonu, Kapalı bir alan olmasına rağmen boydan boya camlarla kaplı olduğundan ışık alan şık bir tasarıma sahip.

400-500 kişilik kapasitesi olan mekanın fiyatları da gayet uygun. Yemeksiz düğün yapmak isteyen çiftler için paket fiyatı 3.000-5.000 TL’den başlıyor. Yemek menüsü eşliğinde organizasyon yapmak isteyenlerin de kişi başı 30-50 TL civarında bir ücret ödemeleri gerekiyor.

Gönül Dağı Düğün Salonu

10- Şaheste Düğün Salonu

Ankara düğün salonu önerilerini Şaheste Düğün Salonu ile sonlandıralım. Mekan, Altındağ, Keçiören'de yer alıyor. Tecrübeleri, geniş hizmet yelpazesi, profesyonel ve güler yüzlü çalışanları ile Şaheste Düğün Salonu yeni evlenecek çiftleri bekliyor.

Yüksek tavanlı, geniş bir salona sahip mekanda 500-750 kişilik misafir ağırlama kapasitesi bulunuyor. Nikah ise mekanın açık, kır alanında yapılabiliyor.

Fiyatlarından bahsedecek olursak da hafta sonu yemeksiz paketler 5.000-7.500 TL, yemekli menüler ise kişi başı 50-80 TL civarlarında.

Şaheste Düğün Salonu

Ankara’daki düğün salonlarından beğendiklerinle iletişime geçip, fiyat teklifi almayı unutma! Fiyat teklifi aldığın mekanları listeleyerek ve yavaş yavaş eleyerek nerede düğün yapacağına karar verebilirsin.

Şunlar da ilgini çekebilir:

Ankara Düğün Mekanları Fiyatları

Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

Ankara'da Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

Düğün Salonları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Salonu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Salonu Firmaları

Düğün Salonu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum