Senin İçin Derledik: Ankara Düğün Salonları ve Fiyatları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

4:39 dakika

19.06.2020

Ankara düğün salonu fiyatlarını araştırmaya başladınız mı? Hangi salonda düğün yapacağınızı seçmekte de zorlanıyor olabilirsiniz. Bu yazıdaki mekan önerileri ve fiyat bilgileri işinizi kolaylaştıracak. Gelin beraber bakalım!

senin i̇çin derledik: ankara düğün salonları ve fiyatları

1- Bağlum Arabalı Düğün Salonu

Bağlum Arabalı Düğün Salonu, Keçiören’de yer alıyor. Bu mekan diğer düğün salonlarına göre farklı bir konsepte sahip. Çiftler, salona gelin arabasıyla giriş yapabiliyor. Otomobilin girebileceği bir düzenek oluşturmuşlar. Düğününüzü burada yaparsanız davetlilerinizi sürprizlerle dolu bir gece bekliyor demektir!

Mekanın yaklaşık 600 kişilik davetli kapasitesi mevcut. Bağlum Arabalı Düğün Salonu fiyatları Ankara’daki ortalama rakamların altında. Hafta sonu düğünleri için yemeksiz paket başlangıç fiyatları 5.000-7.500 TL, yemekli kişi başı fiyatlar ise 10-30 TL arasında değişiyor.

Bağlum Arabalı Düğün Salonu

Ankara'daki kır bahçelerinin, otellerin ve diğer düğün mekanlarının fiyatlarını biliyor musun? Onlar da burada yazıyor: Ankara Düğün Mekanları Fiyatları

2- Tektaş Düğün Salonu

Ankara Yenimahalle düğün salonlarından Tektaş, birbirinden farklı konseptleri olan 4 tane düğün alanına sahip. Bunlar safir, zümrüt yakut ve opal şeklinde isimlendirilmiş. Hepsinin de çok şık süslemeleri var. Ayrıca burası Ankara kına gecesi mekanları arasında da oldukça popüler!

Tektaş Ankara düğün fiyatlarına bakalım şimdi dilersen. Hafta sonu düğünü için yemeksiz bir organizasyon talep ediyorsan 5.000-7.500 TL, yemekli istiyorsan kişi başı 30-50 TL gibi bir rakam ödemen gerekiyor.

Tektaş Düğün Salonu

İhtişam deyince akla bu salonlar geliyor: Ankara'nın En Lüks Düğün Salonları

3- Saltanat Düğün Nikah Balo Salonu

Etimesgut’taki çok şık bir mekanla devam edelim listeye! Saltanat Düğün Salonu, yüksek tavanlı ve masaların her yeri net görebileceği şekilde ayarlandığı bir alana sahip. Salonda kullanılan beyaz sandalyelere ve masalara eşlik eden gold süslemeler ortama çok güzel bir hava katmış.

Mekanın 500-750 kişilik bir davetli kapasitesi var. Ortalama bir düğün için ideal genişliğe sahip. Ankara düğün yerlerinden Saltanat’ın fiyatları ise hafta sonu organizasyonları için yemeksiz paketlerde toplam 10.000 TL’den fazla, yemekli olanlarda da kişi başı 30-50 TL’den başlıyor.

Saltanat Düğün Nikah Balo Salonu

Burada da çok güzel mekanlar var: Ankara'daki En Popüler Düğün Mekanları

4- Beyzade Düğün Nikah Balo Salonları

Ankara Mamak düğün salonlarından Beyzade, farklı konseptte 600'er kişilik iki salonu ile çiftlere senelerdir hizmet veriyor. Mekanın fiyatlarına bakarsak; hafta sonu düğünleri için yemeksiz paket fiyatı 5.000-7.500 TL, yemekli menü fiyatı kişi başı 30-50 TL arasında değişiyor. Şimdi sana fikir vermesi açısından firma sayfasına yapılan çift yorumlarından birini buraya bırakıyorum:

Serap & Güvenç: Öncelikle tüm yetkililere çok teşekkür ederiz. Bizim için en özel olan bugünümüzü daha da özel ve güzel bir hale getirdikleri için sonsuz teşekkürü hak ediyorlar. Salon, konsept, organizasyon, ilgi, müzik zaten bambaşkaydı. Beyzade Nikah Balo Düğün Salonu'nu herkese tavsiye ediyoruz. Hiç tereddüt etmeden tercih edilebilecek bir yer.

Beyzade Düğün Nikah Balo Salonları

Bu işin bir de organizasyon tarafı var: Ankara Düğün Organizasyon Fiyatları

5- Twins Düğün Salonu

Ankara’da düğün salonları arasında ön plana çıkan Twins; zengin menü çeşitleri, profesyonel ses, ışık sistemi ve otoparkı ile yeni evlenecek çiftleri bekliyor. Mekanın 600 kişilik Elize Salonu ve 450 kişilik Teras Salonu bulunuyor. Bunlardan dilediğinizi seçebiliyorsunuz.

Eğer Twins Düğün Salonu’nda hafta sonu bir organizasyon yapmak isterseniz yemeksiz paket fiyatlarının 5.000-7.500 TL, yemekli menü fiyatlarının ise kişi başı 30-50 TL aralığında olduğunu bilmenizde fayda var.

Twins Düğün Salonu

Çiftlerin en sevdiği mekanlar burada: Ankara'da Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

6- Şehr-i Ahter

Şehr-i Ahter, Altındağ ilçesinde gölün hemen yanında yer alıyor. Toplu taşıma araçlarıyla rahatça ulaşabileceğiniz bir konumda. Ayrıca özel aracıyla gelecek olan davetliler için de otoparkları bulunuyor. Yüksek tavanlı bir düğün alanları mevcut. Girişte de ziyaretçileri keyifli bir bahçe karşılıyor.

Mekanın 750-1.000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Şehr-i Ahter Düğün Salonu Ankara fiyatları da yemeksiz organizasyonlarda 7.500-10.000 TL, yemekli menülerde kişi başı 50-80 TL arasında değişiklik gösteriyor.

Şehr-i Ahter

Ankaralı gelin adayları bu yazıyı çok sevecek: Ankara'da Gelinlik Fiyatlarını Araştırdık!

7- Kral Balo Nikah ve Kokteyl Salonu

Ankara Keçiören düğün salonlarından Kral, eski futbolcu Tanju Çolak’ın düğün mekanı. Hatta hafta sonu yapılan bazı düğünlerde talep edilirse kendisi gelip nikah şahitliği de yapabiliyor. Düğün alanları 500-600 kişilik. Ayrıyeten Ankara kına salonları arayışında olan çiftler için de yaklaşık 150 kişilik bir alanları bulunuyor.

Kral Balo Salonu’nun fiyatlarına geçelim şimdi. Yemeksiz bir düğün yapmak isterseniz paket fiyatları 7.500-10.000 TL, yemekli organizasyonlarda ise kişi başı 30-50 TL’den başlıyor.

Kral Düğün Salonu

Ankara'daki kuaförleri araştırdık: Ankara Gelin Saçı ve Makyajı Fiyatları

8- Aydınca Düğün Sarayı

Aydınca Düğün Sarayı; Mamak'ta Kıbrısköy Mahallesi'ne yakın bir noktada yer alıyor. Mekanın şöyle dikkat çekici bir özelliği var: Salon dekorasyonunda Selçuklu mimarisinin esintilerine yer verilmiş. Ayrıca Ankara nişan yerleri arasında da popüler olduğunu belirtelim.

Kapalı alanlarıyla hizmet veren Aydınca Düğün Sarayı’nın fiyatlarında şimdi sıra. Hafta sonu yemeksiz paketlerinde başlangıç fiyatı 7.500-10.000 TL, yemekli menülerde de kişi başı 30-50 TL arasında değişiyor.

Aydınca Düğün Sarayı

Ankara'nın ihtişamlı düğün mekanları da burada: Ankara'nın En Lüks Düğün Mekanları

9- Göl Düğün Salonları

Ankara Gölbaşı düğün salonlarından biriyle devam edelim. Göl Düğün Salonları, adından da anladığımız gibi davetlilere müthiş bir göl manzarası sunuyor. Kapalı bir alan olmasına rağmen boydan boya camlarla kaplı olduğundan manzarayı görmekte herhangi bir problem yaşanmıyor.

Yaklaşık 500 kişilik kapasitesi olan mekanın fiyatları da gayet uygun. Yemeksiz düğün yapmak isteyen çiftler için paket fiyatı 3.00-5.000 TL’den başlıyor. Yemek menüsü eşliğinde organizasyon yapmak isteyenlerin de kişi başı 30-50 TL civarında bir ücret ödemeleri gerekiyor.

Göl Düğün Salonları

Hala kına mekanını seçmediysen bu yazıyı incele: Ankara’nın Öne Çıkan Kına Gecesi Mekanlarını Listeledik!

10- Grand Deluxe

Ankara düğün salonu önerilerini Grand Deluxe ile sonlandıralım. Mekan, Yenimahalle’de yer alıyor. Tecrübeleri, geniş hizmet yelpazesi, profesyonel ve güler yüzlü çalışanları ile Grand Deluxe yeni evlenecek çiftleri bekliyor. İç ve dış tasarımı ile adeta bir saray görünümüne sahip olduğunu söyleyebiliriz.

Grand Deluxe’ta 750’den fazla davetli ağırlanabiliyor. Fiyatlarından bahsedecek olursak da yemeksiz paketler 3.000-5.000 TL, yemekli menüler ise kişi başı 30-50 TL civarlarında. Tabii bu fiyatlar taleplere göre azalıp artabiliyor.

Grand Deluxe

Ankara’daki düğün salonlarından beğendiklerinle iletişime geçip, fiyat teklifi almayı unutma! Fiyat teklifi aldığın mekanları listeleyerek ve yavaş yavaş eleyerek nerede düğün yapacağına karar verebilirsin. Basit bir karar olmadığının farkındayım ve şimdiden kolaylıklar diliyorum!

Düğün Salonları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Salonu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Salonu Firmaları

Düğün Salonu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum