Menemen Düğün Salonları

Menemen düğün salonları Düğün.com aracılığıyla hizmetinde! Hayallerini kurduğun düğünü gerçekleştirmek için en uygun firmayı seç ve teklif al!

Esnek sözleşme Rüya Garden Park

Menemen

Rüya Garden Park

2003 senesinden beri hem düğün salonu olarak hem de kır düğün alanı olarak hizmet veren işletmemiz, tüm özel günleriniz için profesyonel ve kaliteli hizmetleri ile sizi ve davetlileriniz ağırlamak...

7.500-10.000 TL

Başlangıç Fiyatı

750-1.000

Kapasite

%30 indirim 28 4
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Firmanı Ekle
Tüm Şehirler Düğün Salonları
Diğer Düğün Salonları

Menemen Düğün Salonları

Yaz kış demeden istediğiniz dönem düğün yapabileceğiniz alternatiflerden biri Menemen düğün salonları! Uygun fiyatlı olmaları, geniş alanları ve kolay ulaşılabilirlikleriyle çiftlerin ilgisini çeken mekanlar arasında ilk sıralarda yer alıyorlar.

İzmir Menemen düğün salonlarında 300 kişiden 750 kişiye kadar davetli ağırlanabiliyor. Bazı mekanların birden fazla salonu bulunuyor. Bu salonlar arasında kapasitelerine ve süslemelerine göre seçim yapabiliyorsunuz.

Menemen düğün salonlarının birçoğu yüksek tavanlı ve ferah bir alana sahip. Zaten düğün salonu seçiminde dikkat edilmesi gereken en önemli konulardan biri de bu! Kapalı alanda düğün yapacağınız için salon sınırları dahilinde bunalmamanız gerekiyor. Aksi takdirde düğün organizasyonunuz sorunlu geçebilir. Ayrıca mekanda klima olmasına da dikkat etmelisiniz. Davetliler pistte sürekli hareket halinde olacakları için salonda seviyesi iyi bir şekilde ayarlanmış klima olması şart.

Düğün salonlarında davetlilerin soluklanabilmesi için teras, balkon ve bahçe gibi açık alanlar da bulunuyor. Siz de Menemen’deki düğün salonlarını incelerken açık alanlarına da bakmalısınız. Açık ve kapalı alana sahip İzmir düğün salonları her mevsim düğün yapılabildiği için çok ilgi görüyor.

Menemen düğün salonlarının standart süslemeleri oluyor. Bazıları masa ve sandalyeleri kumaşlarla giydirirken bazıları tüller ve farklı kumaşlar kullanarak süslemelerini yapıyor. Salonlarla görüşmeye gittiğinizde size renk seçeneği sunabiliyorlar. Mesela sandalyedeki kurdelelerin pembe yerine altın sarısı olmasını talep edebiliyorsunuz. Ekstra bir isteğiniz olursa bunu da mekanla önceden konuşmanız gerekiyor. Anlaşmalı oldukları organizasyon firmalarının hizmetleri dahilindeyse ekstra süsleme taleplerinizi de yerine getirebiliyorlar. Dilerseniz düğün salonu için trend dekorasyon fikirleri yazımızdan da fikir edinebilirsiniz.

Salonlarda, akşam düğünleri dışında gündüz organizasyonları da düzenlenebiliyor. Gündüz düğünleri çoğunlukla 13:00-18:00 saatleri arasında olurken, akşam düğünleri 19:00-23:30 saatleri dahilinde gerçekleştiriliyor.

Menemen’deki salonlarla düğün dışında kına gecesi gibi organizasyonlarınız için de anlaşabiliyorsunuz. Hem kına gecenizi hem de düğününüzü aynı mekanda yaparsanız size indirimli fiyatlar sunuyorlar. Belediye düğün salonu gibi seçenekleri tercih ederseniz bu indirim oranları daha da artabiliyor.

Menemen düğün salonlarına nikah memuru da getirilebiliyor. Böylece tüm sevdiklerinizin önünde “Evet” diyor ve sonrasında eğlenmeye başlıyorsunuz. Nikah seremonisi için çiftlere bir masa düzeni oluşturabiliyorlar.

İzmir'in en lüks düğün salonlarını arıyorsanız, Menemen bölgesindeki mekanları incelemenizde fayda var.

Menemen Düğün Salonlarının Hizmetleri

Menemen düğün salonları standart paket dahilinde çiftlere bazı hizmetler sunuyor. Bu hizmetler aslında çiftlerin standart tüm ihtiyaçlarını karşılıyor. Öncelikle salonların bünyelerinde kendilerine ait ses ve ışık sistemleri oluyor. Farklı spot ışıklar, aydınlatmalar, mikser, kolonlar ve müzik aletlerinden oluşan bu sistemler için dışarıdan bir firmayla anlaşmanıza gerek kalmıyor. Tabii düğününüzden önce gidip sistemleri denemenizi öneriyoruz.

Salonların anlaşmalı olduğu DJ ve canlı müzik ekibi bulunuyor. Bu ekipler, senelerin getirdiği tecrübeleriyle çiftlerin zevklerine göre repertuvarlar oluşturabiliyor. Ayrıca davetlileri nasıl eğlendireceklerini de çok iyi biliyorlar. Bazı mekanlar dışarıdan orkestra getirmenize de müsaade edebiliyor.

Fiyat dahilinde sundukları hizmetlerden biri de ikramlar oluyor. Eğer yemekli bir düğün yapmayacaksanız; davetlilerinize kuru pasta, yaş pasta, kuruyemiş ve meşrubat ikram ediliyor. Yemekli düğünlerde ise ordövr tabağı, başlangıç, ara sıcak, ana yemek ve tatlıdan oluşan bir menü sunuluyor. Bu menünün içeriğinde değişiklikler yapabiliyorsunuz.

Menemen düğün salonlarında seremoni esnasında maket pasta kesiliyor. Bu pasta için ekstra bir ödeme yapmanız gerekmiyor.

Gelin ve damada dinlenebilmeleri için bir hazırlık odası tahsis ediyorlar. Düğün saatine kadar burada vakit geçirebiliyorsunuz. Ayrıca dilerseniz makyözünüzü ve kuaförünüzü getirip bu alanda da hazırlanabiliyorsunuz.

Mekan yetkilileri, davetli sayınıza göre servis elemanı sayısı belirliyor. Davetlilerinize ikramları sunacak olan bu servis elemanları, özel kostümleriyle ve tüm nezaketleriyle hareket ediyorlar.

Menemen düğün salonlarının birçoğunun kendisine ait otoparkı bulunuyor. Bu sayede davetlileriniz park yeri aramakla vakit kaybetmiyor. Ayrıca dilerseniz vale talebinde de bulunabiliyorsunuz.

Standart düğün paketinin haricinde, mekandan volkan şovu ve havai fişek gösterisi gibi hizmetler de talep edebiliyorsunuz. Hatta düğününde tanınmış isimlerin çalmasını veya dansöz/zenne gösterisi izlemeyi isteyen çiftlerin de istekleri karşılanabiliyor.

Mekan süslemeleri, kendi ekipleri veya anlaşmalı organizasyon firmaları tarafından yapılıyor. Karşılama panosu, anı köşesi, gelin yolu gibi istekleriniz olursa bunu da yerine getirebiliyorlar. Zaten Menemen düğün salonuyla anlaşmadan önce süsleme konusunda aklınıza takılan her konuyu netleştiriyorsunuz.

Menemen Düğün Salonları Fiyatları

Menemen düğün salonları, çiftlere toplam fiyat veriyor. Yani düğün paketlerini size sunuyorlar. Siz de davetli sayınızı belirtiyorsunuz. Paket dahilinde sundukları hizmetlerin hepsi için toplam bir fiyatlandırma yapıyorlar. Sonrasında bu tutarı düğün gününe kadar taksitlere bölerek ödeyebiliyorsunuz. Bazı mekanlar kredi kartıyla ödeme seçeneği de sunuyor. Bu da çiftlerin işini daha da kolaylaştırıyor. Menemen düğün fiyatları ortalama 5.000 TL'den başlıyor ve bu rakam 15.000 TL'ye kadar çıkabiliyor.

Menemen düğün salonlarında yemekli bir düğün yapmak isterseniz, işte o zaman işin içine kişi başı fiyatlandırma sistemi giriyor. Her davetliniz için kişi başı ödeme yapmanız gerekiyor. Zaten bundan dolayı da davetli listenizi netleştirmeniz ve kesin gelecek olan kişileri çağırmanız çok önemli.

Tarihe göre düğün salonları fiyatları artıp azalabiliyor. Yaz dönemlerine yoğun ilgi olduğu için kış aylarında düğün salonlarında çok fazla organizasyon gerçekleşmiyor. Bundan dolayı kış ve sonbahar dönemlerinde çiftlere özel indirimli fiyatlar sunuluyor. Aynı şekilde hafta içi ve hafta sonu arasında da böyle bir durum var. Hafta içi yapılan düğünler her zaman daha uygun fiyatlı oluyor.

İzmir Menemen düğün salonlarından net bir fiyat almak isterseniz, firma sayfalarını ziyaret etmeyi unutmayın. Hizmetlerini ve görselliğini beğendiğiniz mekanlardan fiyat teklifi alabilir ve bu doğrultuda karar verebilirsiniz.