Menemen Düğün Salonları

Menemen düğün salonları Düğün.com aracılığıyla hizmetinde! Hayallerini kurduğun düğünü gerçekleştirmek için en uygun firmayı seç ve teklif al!

3 firma

Kent Düğün Salonu Menemen

Menemen

Kent Düğün Salonu Menemen

Kent Düğün Salonu olarak asıl amacımız, siz değerli konuklarımızın hayal ettiğiniz gibi bir düğüne sahip olması. Bunu tecrübeli yönetim kadromuz ve güler yüzlü personellerimiz ile birçok kez...

7 yorum

3.000-5.000 TL

Başlangıç Fiyatı

300-400 kişi

Kapasite

%33 13 1 7
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Düğün Salonları
İzmir'de düğün yapmak isteyen çiftler salon seçimlerinde hem mekanın beklentilerini karşılamasını hem de seçilen salonun şehrin ruhunu yansıtmasını istiyor. Menemen düğün salonları çiftlerin bu isteklerini karşılamakla birlikte düğünleri için başka çözümler de sunuyor. Düğün salonları genellikle büyük düğünler yapmak isteyen çiftlerin tercihi oluyor. Misafirlerini hakkıyla ağırlamak isteyen çiftler salonların otopark gibi hizmetlerini de önemsiyorlar. Her çiftin hayalini kurduğu mutlu bir düğün bu geceyi harika geçirmenizle kalmayacak herkes için unutulmaz bir anıya dönüşmesini sağlayacaktır. Düğün.com'un sunduğu araçlarla salonlar hakkında tüm merak ettiklerinizi öğrenebilir, bazı firmaların sadece Düğün.com kullanıcıları için düzenlediği kampanyalardan yararlanabilirsiniz.