İzmir'in En Lüks Düğün Salonları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:08 dakika

23.09.2021

Şıklıksa şıklık! Lezzetse lezzet! Sizin için derlediğimiz bu İzmir düğün salonlarında kalite namına ne ararsanız var! Şimdi keşfetmeye başlayın.

i̇zmir'in en lüks düğün salonları

1-Swiss Event

Balçova’da yer alan Swiss Event, 100-200 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğiniz, butik ve şık bir mekan. Mekanın açık ve kapalı alanı bulunuyor. Dilerseniz havuz başında düğün yapma imkanını da burada yakalayabiliyorsunuz.

Swiss Event'te çiftlerin talebine göre farklı süsleme konseptleri uygulanabiliyor. Özellikle şık bir şekilde süslenen giriş yolu, ilk andan itibaren davetliler açısından başarılı bir intiba oluşturuyor.

Swiss Event

2- Pırlanta Düğün Salonu

Pırlanta Düğün Salonu; merkezi bir noktada, Yeşilova’da yer alıyor. Mekanın balo salonunun 400-500 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca bir süredir açık alanlarında da organizasyonlar düzenliyorlar. Bu sayede senenin her günü kapıları çiftlere açık durumda.

Pırlanta Düğün Salonu’nun organizasyon alanında kolon yerine palmiye ağaçları bulunuyor. Böylece ortama doğal bir atmosfer de kazandırılmış oluyor. Ayrıca salonun açılır kapanır tavana sahip olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Pırlanta Düğün Salonu

3- Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu

Buca düğün salonlarından Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu; organizasyon sorumlusu, çözüm ortakları, mutfak ekibi ve hizmet personelleriyle uzman bir kadroya sahip. Mekanda 750-1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Mekan yaz-kış düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapabiliyor. İhtişamlı dekorasyonu da göz dolduruyor.

Değirmenci Kaynaklar Düğün Salonu

4- Valentina Event

Bornova’da yer alan bir düğün salonunu inceleyelim şimdi! Valentina Event’da doğayla iç içe, geniş bir kır alanı bulunuyor. 750-1.000 kişilik kapasiteye sahip mekanda çiftin seçtiği konsept ile uyumlu olacak aksesuarlar tercih ediyor, masa ve sandalyeleri buna göre giydiriyorlar. Ayrıca mekanın genel süslemesini çiçek ve balonlarla destekleyebiliyorlar.

Valentina Event

5- Topkapı Garden Düğün Salonu

Bornova’daki bir diğer düğün salonu da Topkapı Garden Düğün Salonu! Mekanda önce nikah seremonisi yapıp, sonrasında düğün organizasyonuna geçebiliyorsunuz. 750-1.000 kişilik davetli kapasiteleri bulunuyor.

Mekanı organizasyonlara özel olacak şekilde süslüyorlar. Renkli aksesuarlar, çiçek ve dekorlarla dikkat çekici bir atmosfer yaratıyorlar. Çiftler için nikah töreni platformu, gelin yolu ve dans pisti düzenlemeleri üzerinde de büyük bir titizlikle çalışıyorlar.

Topkapı Garden Düğün Salonu

6- İzmir Seyirtepe

Bayraklı’nın en popüler düğün salonlarından biri diyebiliriz İzmir Seyirtepe için! Mekan, oldukça geniş bir alana kurulmuş ve yaklaşık 300-400 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor.

Ayrıca, mekanda farklı büyüklükte kır düğünleri düzenlemek için 5 farklı kır bahçesi bulunuyor. Düğün paketlerinde düğün menüsü, düğün pastası, masa ve sandalye süsleme gibi temel hizmetlerin yanı sıra, düğünün internetten canlı yayını gibi özel hizmetler de sunuyorlar.

İzmir Seyirtepe

7- Bordo Yeşil Garden

Açık alanında hizmet veren ve Bornova’da yer alan Bordo Yeşil Garden, bölgedeki en şık düğün mekanlarından biri. Şık ışıklandırmalarının renkleri çiftlerin tarzına göre seçiyorlar ve böylece istediğiniz konsepte uyum sağlayabiliyorlar.

Mekanın 400-500 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Yetkili ekipleri; giriş yolundan sahnesine, masa düzeninden aydınlatmalarına kadar her detay için büyük bir titizlikle çalışıyorlar.

Bordo Yeşil Garden

8- İnciraltı Garden Life

İnciraltı Garden Life da Balçova’nın lüks düğün salonlarından biri. Mekanın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Burada 1.000 kişiden fazla davetli ağırlayabiliyorsunuz.

İnciraltı Garden Life; huzur veren atmosferi ve zengin menüsüyle çiftlerin memnuniyetini kazanan mekanlar arasında.

İnciraltı Garden Life

9-Elit Düğün Davet

Elit Düğün Davet, Çiğli’de yılın her döneminde düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Ata Sanayi mevkiinde, oldukça merkezi bir konumda bulunan mekanın 500-750 kişilik davetli kapasitesi mevcut. Mekan iki ayrı salona sahip; kırmızı, mavi, sarı ve mor seçenekleri ile her iki salonda da harika opsiyonlar sunuyorlar.

Elit Düğün Davet

10-Aşiyan Artemis – Aşiyan Palmiye

Bornova’da yer alan Aşiyan Artemis’da 500-750 kişilik organizasyonlarınızı düzenleyebiliyorsunuz. Mekanın geniş bir salonu bulunuyor.

Geniş kapsamlı mutfağı ve deneyimli orkestrasıyla hizmet veren Aşiyan Artemis, gecenin kalanında sizlere yalnızca gecenin keyfini çıkarma garantisi sunuyor.

Aşiyan Artemis

İzmir’deki bu düğün salonları arasından beğendikleriniz olursa, hemen iletişime geçmenizi öneriyoruz. Özellikle lüks düğün salonlarına çiftler tarafından yoğun ilgi oluyor ve istediğiniz tarihi alabilmeniz zorlaşabiliyor. Dilerseniz İzmir’deki tüm düğün salonlarını inceleyerek kararınızı öyle de verebilirsiniz.

Şunlar da ilgini çekebilir:

İzmir’de Gelin Hamamı Yapılan Mekanlar ve Paketleri

İzmir'de Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

İzmir'de Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

Düğün Salonları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

0 Yorum