İzmir'in En Lüks Düğün Salonları

Ebru Doğan tarafından yazılmıştır.

3:41 dakika

11.01.2021

Şıklıksa şıklık! Lezzetse lezzet! Sizin için derlediğimiz bu İzmir düğün salonlarında kalite namına ne ararsanız var! Şimdi keşfetmeye başlayın.

i̇zmir'in en lüks düğün salonları

1- Aşiyan Assos

Bornova’da yer alan Aşiyan Assos, 750-1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabileceğiniz genişliğe sahip. Mekanın açık ve kapalı alanı bulunuyor. Dilerseniz havuz başında düğün yapma imkanını da burada yakalayabiliyorsunuz.

Aşiyan Assos’ta çiftlerin talebine göre farklı süsleme konseptleri uygulanabiliyor. Özellikle volkanlarla süslenen giriş yolu, ilk andan itibaren davetliler açısından başarılı bir intiba oluşturuyor.

Aşiyan Assos

2- Pırlanta Düğün Salonu

Pırlanta Düğün Salonu; merkezi bir noktada, Yeşilova’da yer alıyor. Mekanın balo salonunun 400-500 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Ayrıca bir süredir açık alanlarında da organizasyonlar düzenliyorlar. Bu sayede senenin her günü kapıları çiftlere açık durumda.

Pırlanta Düğün Salonu’nun organizasyon alanında kolon yerine palmiye ağaçları bulunuyor. Böylece ortama doğal bir atmosfer de kazandırılmış oluyor. Ayrıca salonun açılır kapanır tavana sahip olduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Pırlanta Düğün Salonu

Çiftlerin en sevdiği mekanlar burada: İzmir'de Çiftlerin Favori Düğün Mekanları

3- Palm Park

Karşıyaka düğün salonlarından Palm Park; organizasyon sorumlusu, çözüm ortakları, mutfak ekibi ve hizmet personelleriyle uzman bir kadroya sahip. Mekanda 750-1.000 kişiye kadar davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Mekandaki organizasyon alanının etrafı camekanla çevrili. Davetlileriniz salondayken doğayla iç içe bir manzaraya ve gün batımının kızıllığına tanık olabiliyor. Kış aylarında bile yeşilin huzurunu yaşayabileceğiniz bir atmosfere sahip. Ayrıca açılır kapanır tavan özelliği olması da büyük avantaj.

Palm Park

Kokteyl düğünleri için bu mekanları inceleyin: İzmir'de Kokteyl Tarzı Düğün Yapılabilen En Şık Mekanlar

4- Prenses Garden

Balçova’da yer alan bir düğün salonunu inceleyelim şimdi! Prenses Garden’da 4 farklı organizasyon alanı bulunuyor. 500 kişilik kapalı salonlarının yanı sıra 200, 450 ve 1.500 kişilik 3 ayrı kır bahçeleri mevcut. Yani düğününüze kaç davetli çağırırsanız çağırın, Prenses Garden’da kendinize uygun bir alan bulmanız oldukça kolay.

Mekanda çiftin seçtiği konsept ile uyumlu olacak aksesuarlar tercih ediyor, masa ve sandalyeleri buna göre giydiriyorlar. Ayrıca mekanın genel süslemesini çiçek ve balonlarla destekleyebiliyorlar.

Prenses Garden

5- Şirin Garden

Balçova’daki bir diğer düğün salonu da Şirin Garden! Mekanda önce nikah seremonisi yapıp, sonrasında düğün organizasyonuna geçebiliyorsunuz. 300-400 kişilik davetli kapasiteleri bulunuyor.

Salonda organizasyonlara özel olacak şekilde yuvarlak masaları süslüyorlar. Renkli aksesuarlar, çiçek ve dekorlarla dikkat çekici bir atmosfer yaratıyorlar. Çiftler için nikah töreni platformu, gelin yolu ve dans pisti düzenlemeleri üzerinde de büyük bir titizlikle çalışıyorlar.

Şirin Garden

Geleneklerinden vazgeçmeyen gelinlere: İzmir’de Gelin Hamamı Yapılan Mekanlar ve Paketleri

6- Carpediem Kır Düğün Salonu

Torbalı’nın en popüler düğün salonlarından biri diyebiliriz Carpediem için! Mekan, oldukça geniş bir alana kurulmuş ve yaklaşık 1.000 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor.

Düğün günü, çiftlerin davetli sayısına göre ayarladıkları oturma düzeninde 10’ar kişilik yuvarlak masalar ve beyaz tiffany sandalyeler kullanıyorlar. Farklı renkte masa örtüsü ve sandalye bağlamaları ile çiftin beğenisine göre süsleme ve konseptleri ayarlayabiliyorlar.

Carpediem Kır Düğün Salonu

7- Elit Elegance Event & Wedding

Açık alanında hizmet veren ve Balçova’da yer alan Elit Elegance, bölgedeki en şık düğün mekanlarından biri. Birbirinden farklı konseptleri, çiftlerin tarzına göre seçiyor ve o doğrultuda uyguluyorlar.

Mekanın 500-750 kişilik davetli kapasitesi bulunuyor. Yetkili ekipleri; giriş yolundan sahnesine, masa düzeninden aydınlatmalarına kadar her detay için büyük bir titizlikle çalışıyorlar. Elit Elegance’ta düğünden sonra after party yapabiliyor ve eğlenceye kesintisiz devam edebiliyorsunuz.

Elit Elegance Event

8- Yaşam Park

Yaşam Park da Balçova’nın lüks düğün salonlarından biri. Mekanın açık ve kapalı alanları bulunuyor. Burada 1.000 kişiden fazla davetli ağırlayabiliyorsunuz.

Yaşam Park; yemyeşil bahçeleri, huzur veren orman manzaraları ve zengin menüsüyle çiftlerin memnuniyetini kazanan mekanlar arasında. Fikir vermesi açısından sayfadaki yorumlardan birini buraya bırakıyoruz:

Demet & Ozan: "Bizim ve kardeşimin düğününü burada yaptık. Misafirler hayran kaldılar. Müzik çok iyiydi. Masa düzeni ve süslemeler konusunda çok hassas davranıldı. Yetkiler her ayrıntıyla bıkmadan usanmadan sabırla ilgilendiler. Geceyi mükemmel kılabilmek adına ne gerekirse yaptılar. Güler yüzleri için çok teşekkür ediyorum."

Yaşam Park

9- Buğday Düğün Salonu

Buğday Düğün Salonu, Çeşme’de yılın her döneminde düğün organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Mekan, davetlilerine müthiş bir deniz manzarası sunuyor. 500-600 kişilik davetli kapasiteleri var. Ayrıca plaj düğünü imkanlarının da bulunduğunu belirtelim.

Buğday Düğün Salonu, çiftlere büyük bir jest yapıyor: Mekanla anlaşırsanız; düğün günü size hediye olarak konaklama hizmeti sunuyorlar. Bu sayede düğün yorgunluğunun üzerine bir de yolda vakit geçirmek zorunda kalmıyorsunuz.

Buğday Düğün Salonu

10- Aşkı Ala

Güzelbahçe’de yer alan Aşkı Ala’da 500-750 kişilik organizasyonlarınızı düzenleyebiliyorsunuz. Mekanın geniş bir salonu bulunuyor. Salonlarında beyaz ağırlıklı süslemelere yer veriyorlar.

Aşkı Ala’da çiftlere sunulan hizmetlerden bazıları şöyle: 300 kişilik pasta ve meşrubat, 180 dakika video çekimi, 20 poz fotoğraf, canlı müzik, gelin başı yapımı, araba süsleme, şamdanlı yürüyüş yolu.

Aşkı Ala

İzmir’deki bu düğün salonları arasından beğendikleriniz olursa, hemen iletişime geçmenizi öneriyoruz. Özellikle lüks düğün salonlarına çiftler tarafından yoğun ilgi oluyor ve istediğiniz tarihi alabilmeniz zorlaşabiliyor. Dilerseniz İzmir’deki tüm düğün salonlarını inceleyerek kararınızı öyle de verebilirsiniz.

Düğün Salonları

Her bütçeye uygun en şık düğün mekanları burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Mekanını bul

Sıradaki Makaleler

Düğün Salonu kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Düğün Salonu Firmaları

Düğün Salonu kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

0 yorum